15 лайфхаків як зекономити гроші в Англії.


							альт Корисно знати: Вища освіта

Англія може здатися дуже дорогим місцем як для проживання, так і для подорожей. Англійський фунт не тільки дорожчий відносно до долара, але і звичні побутові речі можуть бути набагато дорожчими і сильно вдарити по гаманцю. Але є деякі лайфхаки як насолодитися Англією, якщо у вас обмежений бюджет.

 

1. Таксі.

Якщо вам потрібно взяти таксі, а міський автобус більше не працює, найдешевий спосіб – скооперуватися з декількома людьми та розділити кошти на проїзд.

2. Студентські ночі.

Якщо ви шукаєте де посидіти ввечері з друзями – багато клубів і барів проводять студентські ночі, де пропонують гарні знижки на улюблені напої.

3. Чайові.

У Великобританії залишати чайові не обов’язково ні в таксі, ні в ресторані. Ви зможете трохи зекономити, не даючи чайові.

4. Чим вас більше – тим веселіше, і дешевше.

Перед тим, як планувати поїздку на вихідні з друзями, подивіться чи не проводять поїздки у вашому університеті. Поїздки вихідного дня можуть бути значно дешевшими, якщо вони організовані для великих груп.

5. Знижки, знижки, знижки.

Студентські дисконтні картки дають вам знижку на автобусні квитки та на проїзд на поїзді. Цю картку можна придбати за невелику суму, але вона однозначно того варта.

6. PRIMARK – ваш ідеальний вибір.

Якщо ви студент та маєте обмежений бюджет, Primark може вам гарно зекономити гроші. Тут ви знайдете буквально все – від одягу до постільної білизни за вигідною ціною.

7. Музеї для студентів.

В Англії є безліч музеїв, що охоплюють широкий спектр інтересів. Вхідні квитки часто безкоштовні або дешеві, але далеко не всі. Тому, якщо ви хочете піти в музей, де є плата за вхідний квиток візьміть з собою студентську картку, там завжди є знижки для студентів.

8. Кому потрібні готелі, коли є хостели?

Якщо ви подорожуєте з невеликим бюджетом, готелі є розкішшю. Хостели є чудовою альтернативою, вони не тільки дешеві, а й часто пропонують безкоштовний сніданок.

9. Плануйте завчасно.

Спробуйте спланувати заздалегідь та придбати квитки на поїзд та літак – квитки можуть бути дешевші, якщо купувати завчасно.

10. Спортивні заходи.

Квитки на різні спортивні заходи можна купити дешевше онлайн або у вашому університеті. Багато навчальних закладів мають можливість студентам купувати квитки на локальні заходи дешевше через студентські об’єднання.

11. Безкоштовні освітні тури навколо міста.

Не витрачайте гроші на екскурсії. Деякі компанії пропонують безкоштовні піші екскурсії навколо Лондону та інших великих міст. Студенти, що навчаються на дисциплінах пов’язаних з історією проводять такі екскурсії безкоштовно. Тут прийнято давати чайові після екскурсії.

12. Не втрачайте часу – прогуляйтеся.

Англія наповнена багатьма мальовничими краєвидами та пам’ятками. Прогуляйтеся містом та дослідіть різні куточки міста самотужки.

13. Обирайте гарні місця.

Якщо ви неперебірливий в їжі та ваш університет пропонує житло з їдальнею поруч - це найкраща опція. Ви заощадите багато коштів на продуктах, проживаючи в такому місці. Та якщо ви надумаєте щось приготувати самостійно – ви будете мати таку опцію, адже такі резиденції зачасту мають кухню.

14. Перевірте місцеві ринки.

Ви зможете знайти свіжі продукти на місцевих ринках по всьому місту. Більшість такої продукції вирощується місцевими фермерами та можуть бути значно дешевшими, ніж в супермаркетах.

15. Зайдіть у вінтажні магазини.

В Англії є безліч вінтажних магазинів, тут ви зустрінете багато оригінальних речей від капелюшків до книг за вигідними цінами.

Підписатися на новини
Безкоштовна консультація