5 думок про успіх


							альт Корисно знати: Вища освіта

У світі швидкоплинних новин та навали лайків поняття успіху кожен сприймає по-своєму. Однак що дійсно ховається за цим терміном? Mudra дослідила це питання і зібрала 5 цікавих думок про успіх.

1. Кожному свій успіх.

В першу чергу варто розуміти, що поняття успіху є досить суб’єктивним. Для когось успіх це постійно їздити по світу, для когось – знайти своє місце в маленькому містечку подалі від шуму міста-мільйонника.

Інформаційний шум, в якому ми всі живемо, часто заважає усвідомлювати, що дійсно важливо саме вам. Щось з цього нам може нав’язувати наше оточення, щось – умілий маркетинг, в якому поняття успіху використовують як інструмент впливу для мотивації купити ту чи іншу послуги або товар.

2. Працьовитість + наполегливість + удача = успіх

Коли відомих підприємців запитують про те, як їм вдалося досягти успіху, вони часто відповідають, що це подарунок долі, який вони отримали після не одного десятку спроб. Так, без певного відсотка удачі не обійтися, але якщо ви будете сидіти на місці та нічого не робити, то навряд чи удача вас знайде.

І це правило працює не лише в бізнесі, а й в навчанні. Наприклад, якщо ви міжнародний студент, який поїхав здобувати вищу освіту в іншу країну, то самого цього факту недостатньо. Треба бути готовим до того, щоб вам доведеться вчитися навчатися в новій країні, оточенні та системі освіти.

3. Оцінюйте критично кожну історію «успішного успіху».

Розмірковуючи про успіх варто не забувати про критичне мислення. Сьогоднішній світ влаштований таким чином, що вам будуть продавати з етикеткою «успіх» те, що насправді за змістом є мильною бульбашкою. Особливо це стосується світу онлайн, де блогерам вигідно показувати красиву картинку. Тому розвивайте в собі критичне мислення, щоб не стати жертвою марних ілюзій.

4. Успіх не має дедлайнів.

Часто будь-які мрії, які уособлюють в собі те розуміння успіху, що є в людини, зупиняють стереотипи про те, що нічого не вдасться, бо вже пізно, не той вік, умови, статус тощо. У такі моменти варто нагадувати собі, що історія людства має десятки прикладів, коли люди починали рух до свого успіху тоді, коли, здавалося б, вже не на часі.

5. Успіх – це не результат, а процес.

Які б цілі ви не ставили перед собою, вам варто не забувати, що по дорозі до цих цілей важливо відчути себе «на своєму місці». Бо саме ця «дорога до цілей» і є життям.

Підписатися на новини
Безкоштовна консультація