6 найкращих міст для навчання у Великобританії.


							альт Корисно знати: Вища освіта

Лондон
Лондон – те місто, де вам просто не вистачить років вашого навчання, щоб все спробувати, побачити, поїсти та відчути. Маючи більше ніж 40 вищих навчальних закладів та понад 400 000 студентів, він є одним з найбільших учбових вузлів у світі.

Найкраще в Лондоні це те, що він блискуче британський і неймовірно міжнародний. Як столиця, це епіцентр британської культури та розваг, але це також одне з найрізноманітніших міст на планеті. Результат - це енергійне місто, яке вам дуже сподобається.

 

Глазго
Найбільш велике місто Шотландії. Глазго - одне з найкрутіших місць у Великобританії для студентів. В ньому є все: від всесвітньо відомих клубів до найсучасніших центрів мистецтва, модних закладів харчування та незрівнянної живої музики. Девіз міста - "Люди роблять Глазго", а один вечір біля пабу поруч із балакучим місцевим покаже вам чому.

Студентське населення Глазго вже давно бере активну участь в історії політичної активності міста, роблячи його політично та соціально привабливий для студентів, що вивчають суспільно-політичні науки.

 

Манчестер
Як батьківщина Oasis, The Smiths, Joy Division та багатьох інших, Манчестер - очевидний вибір для любителів музики. Музична традиція міста жива й сьогодні, з незліченними концертами та музичними фестивалями. Це також захоплююча історична спадщина, що має завантажений календар культурних заходів та деякі з кращих видів спорту у Великобританії.

На відміну від багатьох інших міст, де університети розташовані далеко один від одного, три університети Манчестера, їх кампуси та резиденції, розташовані на південь від центру міста.

Кардіфф
Кардіфф є найбільшим містом у найменшій країні Великобританії,  що означає, що місто досить космополітичне, зберігаючи при цьому свій шарм та унікальність. Місто є надзвичайно простим для навігації, а також дешевшим в порівнянні з іншими великими Великобританії, що робить його ідеальним для студентів.

Кардіфф - відмінний вибір для любителів природи та шукачів пригод. Берегова лінія ідеально підходить для серфінгу та інших водних видів спорту, а Національний парк Brecon Beacons вітає туристів, гірських байкерів та навіть альпіністів.

 

Белфаст
Після періоду невизначеності під час північно-ірландських потрясінь 1970-х і 1980-х років Белфаст піднявся, щоб стати одним із найбільш привабливих міст Великобританії та одним з найбільш не помітних в Британії.  Звичайно, що в місті є багато історичної захоплюючої архітектури та визначних пам'яток, але за минулі пару десятиліть Белфаст стало також сучасним, розвинутим та інноваційним містом.

 

Единбург
Единбург є столицею Шотландії та її найбільш знаковим містом. Туристи приїжджають сюди, щоб відвідати Единбурзький замок, що розташований над сюрреалістичним мальовничим старим містом, або відвідати найбільший в світі фестиваль мистецтв. Однак, як зарубіжний студент, ви матимете можливість відкрити абсолютно інший унікальний Единбург.

В Единбурзі розташовані історичні пам'ятки і паби, які століттями стоять на тому ж місці, але є також сучасні художні галереї та прохолодні фундаментні бари. Учні Единбургу мають всі переваги міського життя, з усіма магазинами, ресторанами та клубами.

Підписатися на новини
Безкоштовна консультація