Найпопулярніші мовні програми 2019 року.


							альт Корисно знати: Мовні курси

Останнім часом батьки запитують нас: "Які мовні програми найчастіше обирають наші клієнти для своїх дітей?"

Одразу хочемо зазначити, що вибір програми залежить виключно від цілей, які ви собі ставите: відпочити з користю; підготуватися до екзаменів та тестів з англійської мови; підготуватися до вступу в університет, коледж або середню школу; підтягнути рівень академічної мови та багато інших. 

Саме тому, в цій статті ми вирішили розказати про найпопулярніші програми 2019, які задовільнили різні потреби наших клієнтів.


Однозначно, найпопулярнішою програмою минулого року була Англійська в Хогвартсі.

Мрія кожної дитини опинитися в місцях свого улюбленого фільму. Заняття проходять на базі Cheltenham College, що знаходиться в Глостерширі. Ця знаменита англійська школа-пансіон є однією з найпрестижніших загальноосвітніх державних шкіл країни. Коледж має чарівний вигляд та ідеально розташований лише за декілька хвилин від центру Челтнем і приблизно за годину від Бату, Брістоля та Оксфорду. "Англійська в Хогвартсі" - це 2-х тижневий курс англійської мови з уроками магії, чарівництва та вивчення персонажів Гаррі Поттера. Діти відвідають місця де відбувалися зйомки фільму та, будьте готові, що вони будуть показувати вам мільйон фотографій.

В програму також включили ніч фільмів про Гаррі Поттера, тематичну дискотеку, вікторину, а також візит до Warner Brothers студії - інтерактивного музею Гаррі Поттера у Лондоні.


Англійська + Вибір професії

Структура програми:

- вивчення англійської мови: 15 уроків англійської мови на тиждень з викладачами Коледжу Fanshawe, починаючи з будь-якого рівня володіння англійською мовою;

- знайомство з варіантами освітніх програм вищої освіти, що пропонуються в коледжі: відвідування всіх факультетів коледжу, пробні уроки, майстер-класи, лекції, які проводять професори Fanshawe, і що дозволить вам відчути себе студентом канадського вузу, а також зробити свій остаточний вибір щодо майбутньої професії;

- занурення в канадську культуру: післяобідні поїздки до історично важливих і розважальних місць. Екскурсії на цілий день в Торонто і на Ніагарський водоспад покажуть вам, якими багатствами володіє Канада, та яким захоплюючим може бути проживання в цій країні!
 Літня програма для майбутніх медиків


Хоча медицина - це популярна сфера навчання, що веде до престижної професії, дитина повинна бути чітко впевненою, що це правильний вибір й розуміти який напрямок медицини їй імпонує найбільше. Курс дає змогу ознайомитись із світом медицини та широкими кар'єрними можливостями. Діти дізнаються, хто ж насправді такий лікар, які необхідно мати знання та навички, щоб бути успішним. Програма ідеально підходить для тих, хто планує навчатися медичним спеціальностям, або вже розпочав вивчення базових основ медицини.

 American university taster program, Boston

Ця захоплююча програма створена для того, щоб дати підліткам відчути смак життя студентів університетів США. Програма поєднує в собі курс із вивчення англійської мови з лекціями, дискусіями, які проводять викладачі університетів, а також відвідування всесвітньовідомих університетів, таких як MIT та Гарвард.

Academic Summer (Etherton Education)

Це підготовча літня школа, що була створена для адаптації міжнародних студентів до системи освіти Великобританії та пропонує академічні літні курси для іноземних студентів віком від 10 до 17 років, які хочуть навчатися в британських школах-пансіонах.  Діти мають інтенсивну програму з англійської мови та до десяти інших навчальних дисциплін, що викладаються також англійською мовою. Програма обов'язково включає спортивні, позакласні, розважальні заходи та екскурсійну програму.Відчуй себе британським студентом 

Курс для тих, хто хоче не тільки підтягнути мову, а й повчити академічні предмети англійською мовою. Програма допомагає відчути себе справжнім студентом британського закладу вищої освіти, підготуватися  до IELTS та провести незабутнє літо з користю. Курс допоможе підготуватися майбутнім студентам до навчання англійською мовою, підтягнути предмети, підвищити рівень англійської, а також провести весело час. 
Курс включає 27 годин занять на тиждень з академічних предметів та англійської мови, а також екскурсії та розважальні заходи. З них 12 годин академічних предметів, таких як математика, наука, історія, географія.Home Language International

 Сьогодні Home Language International (HLI)  є найбільшою і найефективнішою організацією, що пропонує вивчення мови у сім'ї у викладача.  Така методика унікальна і повністю відрізняється від будь-яких інших програм. Всі вчителі HLI мають або університетський ступінь у сфері викладання, або сертифікат, що підтверджує їх педагогічну освіту. Таким чином у студентів є можливість жити в освіченій, інтелігентній родині, з членами якої можна спілкуватися після уроків, наприклад, під час обіду або прогулянки.Mini-MBA Summer Program

 На відміну від MBA, міні версія розроблена для дітей 15-17 років, які тільки починають набиратися знань в сфері бізнесу.

Курс знайомить  з основними бізнес процесами: менеджмент, облік, підприємництво, маркетинг, організаційний розвиток.
Окрім навчання, Міні-МBA пропонує безліч розважальних програм, екскурсій, також спортивних активностей та змагань.

Це чудова можливість знайти свою нішу в сфері бізнесу, зрозуміти основні процеси та стратегії функціонування підприємств. І вже зараз поринути в управлінську мережу. University Preparation Summer Program

Це курс вищого рівня, заснований на практичних навичках, призначений для того, щоб зосередитися на всіх незалежних аспектах навчання, необхідних амбітному студенту. Програма дійсно допомагає вступити до найкращих університеті. Окрім навчання, University Preparation пропонує безліч розважальних програм, екскурсій, також спортивних активностей та змагань.

 

Потрібна індивідуальна консультація?
Телефонуйте: 098 115 115 0,
 ми підберемо програму виключено для Вас.

Підписатися на новини
Безкоштовна консультація