Cambridge Centre for Sixth-form Studies. Отримайте 50% знижки на навчання та проживання.


							альт Корисно знати: Середня освіта

«ХОЧУ ВЧИТИСЯ В КЕМБРІДЖІ!».

Один з найпопулярніших запитів, які ми чуємо від наших клієнтів.

Така популярність безумовно обгрунтована низкою факторів.

Кембридж - один з найстаріших університетських центрів Європи, світового штабу викладання та культури. Тут знаходиться один з кращих університетів, який подарував світу близько 100 Нобелівських лауреатів. Це гарне місто, повне історії, чудової архітектури, музеїв, парків і садів. Все це створює ідеальну атмосферу для навчання.

 

І ОСЬ У НАС Є ЧУДОВІ НОВИНИ ДЛЯ ВАС!

Школа Cambridge Centre for Sixth-form Studies (CCSS) дарує унікальну можливість отримати 50% знижку на вартість навчання, проживання та харчування.

Взяти участь у відборі запрошуються вмотивовані й цілеспрямовані учні 9 класів, які планують вступати в ТОП університети, такі як Окфорд, Кембридж та інші університети Russell group.

Унікальність програми полягає в тому, що крім сильної академічної бази, діти мають прямий доступ до активностей і заходів  Кембриджського університету й не тільки.

Програма спрямована на розкриття максимального потенціалу учнів і доповнена заходами на різні теми: наукові дослідження, економіка, історія, мистецтво, а також насичена екскурсійна програма.

В результаті, випускники - справжні ерудити.

Вимоги для вступу:
• Вік 14 років (на момент початку навчання, вересень 2019 роки)
• Рівень англійської - IELTS 5.0
• Успішне проходження онлайн тесту
• Хороша успішність в школі
• Інтерв'ю з директором або завучем коледжу


Вартість:
Вартість для учасників програми з 50% знижкою (навчання та проживання) - £ 23,975
Повна вартість без знижки за один навчальний рік (навчання і проживання) - £ 47,950

Чому школярі та іх батьки обирають CCSS?

Cambridge Centre for Sixth-form Studies (CCSS) є одним з лідерів серед підготовчих коледжів для старшокласників, які готують до вступу в кращі університети як Великобританії, так і всього світу.

Заняття проходять у форматі університетських семінарів, де викладачі-експерти створюють системи підтримки, які допомагають розвивати академічні та особисті навички. Все це і доповнює унікальний досвід навчання в коледжі.

Особистісному розвитку і академічному прогресу учнів сприяють відносини взаємної поваги і співпраці між викладачами і учнями, побудови яких приділяється особлива увага.

Школа усіма силами підтримує і допомагає розкрити таланти кожного учня.

У невеликих класах (до 12 осіб) висококваліфіковані та досвідчені викладачі допомагають студентам досягти найвищих результатів. Це допомагає учням швидше і глибше засвоювати матеріал, а також критикувати і висловлювати свою думку з приводу того, з чим вони не згодні.

Який результат? Випускники - впевнені молоді особистості, готові до самостійного дорослого життя. Саме тому щороку велика кількість випускників CCSS вступають до університетів Кембриджу та Оксфорду.

Центральне розташування коледжу в місті Кембриджі дозволяє учням отримати повноцінний "Кембриджський досвід". Це і доступ до наукових лекцій та семінарів, переглядам цікавих кінофільмів, спортивних заходів, клубам із вивчення іноземних мов, участі в різних дебатах. Подібні активності збагачують молоді уми і розвивають в школярів цікавість, пристрасть до знань і, перш за все, роблять їх більш впевненими в собі.

CCSS пропонує найкращі умови проживання своїм учням. Кімнати зі зручностями розташовані в самому серці студентського Кембриджа в сучасно обладнаних гуртожитках. Тут працюють висококваліфіковані професіонали, пріоритетом для яких є підтримка учнів і турбота про їх здоров'я і благополуччя.

 

Мрієте вчитися в Кембриджі, але не впевнені в своїх силах?

Пробуйте! Вірте в свої сили і в свою унікальність! Адже, якщо ви вже про це задумалися, значить ви цього варті!

Підписатися на новини
Безкоштовна консультація