Чому краще вчити мову за кордоном, ніж у найпрестижнішій школі вашого міста


							альт Корисно знати: Мовні курси

Одна справа вивчити словник та теорію з підручника, навіть якщо він «оксфордський» в Україні, але зовсім інша річ повністю зануритися в мовне середовище та інтегруватися в культуру країни, мову якої ви вивчаєте. І, хоча обидва ці методи можуть допомогти вам отримати цінні знання, лише один з них дозволить відчувати себе впевнено, вільно та незалежно за максимально короткий термін.

Нижче ми доведемо вам, чому краще обирати вивчення мови за кордоном не залежно від того чи то літні мовні курси, мова для бізнесу, чи підготовка до складання іспитів.

Повне занурення в мовне середовище

Згідно з дослідженням, проведеним Національним центром іноземних мов у Університеті Джона Хопкінса, повне мовне занурення дозволило загальновідомим чином покращити вивчення іноземної мови, ніж це можна досягти в класі частково через те, що вас оточують носії мови. У вас буквально не буде шансу уникнути мову, яку ви вивчаєте. Проживання в приймаючій родині, телебачення, спілкування на вулиці, магазинах, місцях загального харчування, реклама на вулицях  - кожна взаємодія  з місцевою культурою буде додавати нові слова до вашого словника та поглиблювати ваше розуміння мови. А щоб повністю виключити взаємодію з україномовним або російськомовним оточенням радимо їхати на навчання в найменш популярні сезони та не туристичні місця, адже ви можете розпочати навчання кожного понеділка, а ми запропонуємо найоптимальніший варіант для вас.

Нові друзі

У вас з’явиться величезна кількість нових друзів зі всього світу, адже ніщо не зближує людей так, як спільна мета та ціль. А ціль у вас одна – вивчення мови та якомога швидше призвичаїтися до місцевого життя. Ви будете разом відкривати нове та радіти спільним успіхам.

Це все про "життєвий досвід"

Ви не просто будете вчити мову, ви дізнаєтесь, як це вижити в абсолютно новій культурі. Куди б ви не пішли, місцеве життя буде відрізнятися від того, що було вдома. Від соціалізації з місцевими до звичайних побутових речей життя за кордоном - це також захоплююче і складне завдання. Подолавши ці повсякденні проблеми, ви зможете справлятися з усіма іншими життєвими викликами.

Це чудовий додаток до вашого резюме

Перш за все, вивчення мови виглядає перевагою для ваших майбутніх роботодавців або навчальних закладів: це показує, що ви можете зосередитись, присвятити себе навчанню та долати складнощі.

Подорожі

Вивчення мови за кордоном – це одне величезне свято. Звичайно, ви повинні ходити на заняття та навчатися, але перед вами абсолютно нова країна, яка просто вмирає, щоб бути відкритою.

Ви навчитеся розмовляти як місцеві

Підручники та вчителі ніколи не навчать вас виразів, які використовують місцеві жителі в повсякденному житті. Коли ви перший раз приїдете за кордон, багато висловів вам будуть просто не зрозумілі.

Можливість обрати нове хобі

Обирайте програму Мова + та спробуйте щось нове. Якщо ви завжди хотіли спробувати дайвінг, то їдьте на Мальту або пройдіть у вільний час курс в Сан-Дієго, щоб стати професійним серфером. Вивчаючи ліси поза межами Ванкувера, ви можете відкрити для себе любов до походів, а також провести зиму в Австрії та відвідати гірськолижні курорти. Може сноубордінг - ваше нове хобі на все життя.

Ви відкриєте для себе нові смаки

У кожній країні є своя індивідуальна культура та кухня, і кожна місцевість має свої регіональні фірмові страви. Подумайте, скільки різних тапас ви можете спробувати під час навчання протягом декількох місяців у Барселоні або скільки сиру ви могли б з’їсти протягом семестру в Парижі.

Професійна підготовка

Вивчення іноземної мови за кордоном може посилити вашу підготовку до майбутньої роботи. Якщо кар'єра в такій галузі, як міжнародний бізнес або гуманітарна робота, потенційні у вашому майбутньому, отримання особистого досвіду в іноземних культурах допоможе вам розвинути цінні навички для роботи в цих культурах у майбутньому. 

Ваші батьки будуть щасливі

В той час як ви будете весело проводити час с вашим друзями, відкривати для себе нову культуру та подорожувати країною, ваші батьки будуть радіти від того, що ви здобуваєте такі життєво важливі навички як самостійність та незалежність.

 

Вище перераховані переваги, лише маленький відсоток того, що ви дійсно отримаєте від вивчення мови за кордоном.
Ще вагаєтесь? Телефонуйте, або приходьте до нас в офіс за адресою: вул. Жилянська 12а, офіс 210.

Підписатися на новини
Безкоштовна консультація