Чому варто здавати тест GRE.


							альт Корисно знати: Вища освіта

Плануєте отримати гарну освіту у сфері бізнесу? Майже у всіх бізнес школах, які дають дійсно гарні знання однією з вимог до вступу є наявність результатів тестів GMAT або GRE. Якщо ви досі думаєте який тест здавати саме вам, в цій статті ми розкажемо про унікальні особливості GRE, що допоможе вам обрати правильний варіант.

Провідні світові бізнес-школи приймають загальний тест GRE нарівні з іншими тестами, які здають випускники бакалаврських програм. Він надає школам гарну оцінку навичок, необхідних для успішного навчання на програмах MBA та спеціалізованих магістерських програмах. Для цього тест включає в себе такі розділи як: Аналітичне письмо, Вербальну частину, Математичну частину,  а також випадкові частини.

Що ж відрізняє тест GRE від інших?

Бали GRE приймаються в університетах для вступу на програми магістратури та бізнес-школах. Це єдиний тест, який може бути використаний для двох варіантів, а також для тих, хто подає заявку на найбільш висококласні програми в усьому світі.

На відміну від інших тестів, ви можете переглянути та пропустити окремі запитання,  повернутися до перегляду та зміни відповідей у кожному розділі. Це може допомогти вам почувати себе більш легко і досягти найкращих результатів у день тестування.

Тест триває близько 3 годин 45 хвилин. Хвилинні перерви пропонуються після кожного розділу, а також перерва на 10 хвилин після третього розділу.

Результати тесту дійсні протягом п’яти років. Це означає, що ви можете скласти його зараз і мати достатньо часу, щоб визначитися, де і коли ви хочете продовжити своє навчання.

Ви вирішуєте, які результати побачить школа або університет, в який ви подаєте документи. За допомогою параметра ScoreSelect вам не потрібно надсилати ваші результати, якщо ви вважаєте, що ви не зробили все можливе. З GRE ви маєте можливість перездати і відправити лише найкращий набір балів до школи вашої мрії.

В рамках здачі GRE можна скористатися безкоштовною пошукової послугою, яка може допомогти знайти доступну університетську програму, в залежності від результатів тесту.

Розуміння того, як працює програма, пристосовуючись до вашого рівня, знання формату тесту і його особливостей, може істотно вплинути на те, наскільки добре ви здасте тест. Коли ви починаєте виконувати завдання в секції комп'ютерного тесту, програма допускає, що у вас середній рівень знань і, відповідно, дає вам питання середньої складності. Далі, в залежності від правильності ваших відповідей, вам будуть запропоновані питання більшої або меншої складності. Питання більшої складності оцінюються великою кількістю балів.

Складання іспиту GRE дешевше ніж GMAT.

Математична частина GRE не виходить за рамки шкільної програми  та легша за GMAT.

Більше 1300 бізнес шкіл по всьому світу приймають тест GRE. Чи будете ви наступним, хто  здасть його успішно?

Підписатися на новини
Безкоштовна консультація