Гайд з безпеки: правила поведінки в аеропорту.


							альт Корисно знати: Вища освіта

Якщо ви багато подорожуєте, ви точно неодноразово стикалися з довгими чергами та неприємними процедурами перевірки вашого багажу, різними запитаннями та іншими процедурами з безпеки.

Звичайно, більшість пасажирів скаржаться на те, що наразі перевірки з безпеки займають багато часу та нервів. Наприклад, ми знаємо випадки, коли просили зняти взуття, відкрити відеокамеру, вийняти вміст косметички та показати крем для обличчя, бо він здався підозрілим на рентгені. Проте, куди б ви не їхали, ви будете стикатися з перевірками в різних формах.

Коли ви поїдете на навчання за кордон, ви будете досить часто стикатись з різними заходами безпеки. Основні причини полягають в тому, що молодих людей обшукують частіше, у вас буде багато багажу та, скоріш за все, квиток в один бік, ви будете подорожувати самостійно. Отже, ось деякі важливі речі, про які варто пам’ятати:

 

Не сприймайте це на свій рахунок

Співробітники служби безпеки не обов’язково звертаються до вас, бо ви схожий на якогось злочинця чи щось подібне, вони просто виконують свою роботу, перевіряючи людей за певними правилами. Як було зазначено вище, перевірки можуть відбуватися через певні критерії (вік, валізи, квитки та інші) або вони можуть просто перевіряти кожну десяту людину в черзі. Тому, не сприймайте це на свій рахунок і не робіть висновків, оскільки ви не знаєте чому служба безпеки обрала для перевірки саме вас.

 

Залишайтеся спокійним

Те, що обшукують вас або ваші сумки, не означає, що ви маєте проблеми. А от якщо ви почнете нервувати або, ще гірше, грубити працівникам, ви однозначно матимете проблеми та можливо будете затримані для детальнішої перевірки. Наберіться терпіння та залишайтеся спокійним, оскільки хаотичні обшуки багажу в наші дні є звичною справою.

Не переживайте, якщо ви не говорите однією мовою зі службою безпеки

Нічого страшного, якщо ви та людина зі служби безпеки не говорите однією мовою. Мова тіла може бути дуже корисною, проте зважайте на те, що в залежності від країни, деякі базові жести можуть відрізнятися. Наприклад, в Латинській Америці знак «клас», коли великий палець піднятий вверх, вважається досить грубим жестом. Проте, не хвилюйтеся, скоріш за все працівник аеропорту вже неодноразово мав подібні ситуації та зробить так, аби все було зрозуміло.

 

Ввічливість не буває зайвою

Хоча визначення ввічливості залежить від країни до країни, основні знаки люб’язності будуть оцінені в будь-якому місці. Якщо ви сумніваєтеся, запитайте себе чи пишалась б бабуся вашою поведінкою.
Подорожі можуть бути досить стресовими, проте не варто переносити стрес на працівників аеропорту.

 

Не хвилюйтеся, що пропустите ваш рейс

Служба безпеки, ймовірно, попросить вас показати ваш посадковий квиток, якщо вони вас затримують. Тому вони будуть знати коли відлітає ваш літак. Вони зроблять максимум аби ви встигли на ваш рейс. Один раз, нашого студента затримали на 45 хвилин через помилку у вводі інформації в комп’ютер, коли все з’ясувалось, працівник аеропорту особисто провів його до літака та впевнився, що він потрапив на рейс.

Тому, залишайтеся спокійним, будьте ввічливим та не хвилюйтеся. Якщо у вас немає нічого, що приховувати, то вам немає чого турбуватися. Співпрацюючи зі працівниками аеропорту, ви набагато швидше вирішите всі питання та потрапите на літак.

Підписатися на новини
Безкоштовна консультація