Канада спрощує вимоги для отримання дозволу на роботу після навчання (Post-Graduation Work Permit).


							Канада Корисно знати: Вища освіта

Міжнародні студенти, які хочуть працювати в Канаді після навчання в канадському закладі вищої освіти, матимуть більше часу, щоб подати заявку на популярний дозвіл на роботу після закінчення навчання - Post-Graduation Work Permit (PGWP).

PGWP дозволяє іноземним студентам, які закінчили програму тривалістю не менше восьми місяців, продовжувати працювати в Канаді на строк до трьох років. Ці роки враховуються для подальшого запиту на постійне проживання в країні.

Раніше учні мали лише 90 днів, щоб подати заявку на PGWP після завершення навчальної програми. Тепер вони матимуть часу в двічі більше - шість місяців (180 днів).

180-денний період починається тоді, коли студент отримує офіційне письмове повідомлення про завершення навчальної програми.

Крім того, студенти можуть подати заяву на отримання PGWP з країни свого громадянства, тобто вони можуть повернутися додому протягом шести місяців після закінчення програми, не порушуючи своїх шансів отримати дозвіл на працевлаштування в Канаді.

Нещодавнє дослідження, проведене Канадським бюро міжнародної освіти, показало, що 70% іноземних студентів Канади хочуть працювати в країні після навчання і, що шість з десяти хочуть іммігрувати до Канади в майбутньому.

Канада є одним з п'яти найпопулярніших напрямків отримання освіти за кордоном у світі, а імміграційна політика в країні є значним фактором привабливості країни серед іноземних студентів.

Кількість іноземних студентів, які мають дозвіл на навчання в Канаді (станом на 31 грудня 2018 року), досягла 572 415 у 2018 році, порівняно з 492 545 у 2017 році.

Наступна новина

FAQs Корисно знати: Вища освіта
FAQs
Підписатися на новини
Безкоштовна консультація