Найпопулярніші (важливі) запитання про середню школу за кордоном.


							альт Корисно знати: Середня освіта

Якщо ви учень середньої школи, який хоче навчатися за кордоном, ми переконані, що в голові у вас купа запитань. Залишити поточну середню школу на семестр чи повний рік - це не маленький подвиг, і це природньо, що ви маєте сумніви й страхи.

В Mudra, ми хочемо зробити все можливе, щоб допомогти вам підготуватися до навчання за кордоном. Пропонуємо вашій увазі найбільш популярні (і важливі) запитання-відповіді, які студенти ставлять про навчання в середній школі за кордоном.

1. Чи можу я навчатися в середній школі за кордоном?

Так, ви абсолютно можете навчатися за кордоном у вищій школі. Це загальне помилкове уявлення, що студентам потрібно чекати, поки вони не будуть зараховані в університет. Існує багато програм для студентів 9-12 класів, які хотіли б виїхати за кордон та підготуватися до певного закладу вищої освіти або програми.

2. Де краще здобувати середню освіту за кордоном?

Це запитання,  на яке справді не має єдиної правильної відповіді. Це дуже суб’єктивний фактор, який залежить від декількох факторів, включаючи географічні уподобання, інтереси в навчанні, мовні здібності, бюджет, часові рамки та головне цілі які ви переслідуєте.

3. Чи викладаються всі предмети в школах за кордоном англійською мовою?

Мова навчання в школі за кордоном цілком залежить від вибраної вами програми, країни та самої школи. Зазвичай навчання в будь-якій міжнародній приватній школі за кордоном відбувається англійською мовою. Проте школа завжди пропонує вивчення додаткових іноземних мов.  Якщо ж школа державна, то скоріш за все навчання буде проходити державною мовою країни, в якій вона знаходиться.

4. Який процес подання заявки на зарахування в середню школу за кордоном?

Процес подачі заявок на навчання за кордоном у вищій школі відрізняється в залежності від типу програми та постачальника послуг. Якщо ви подаєте заявку на короткострокову програму, яка відбувається під час канікул, то перелік документів та вимог буде невеликим. Якщо ви подаєте заявку на довгострокову програму, очікуйте, що процес буде складнішим. Вам треба буде пройти співбесіду, скласти певні вступні тести та підготувати великий пакет документів від виписки шкільних оцінок до медичної довідки.

5. Чи навчання в середній школі за кордоном допоможе при вступі в університет за кордоном?

Один із найбільших аргументів, який ви почуєте від прихильників отримання середньої освіти за кордоном, полягає в тому, що це допоможе при вступі у заклад вищої освіти. Але чи дійсно це так?

Коротка відповідь - так, абсолютно. Навчання за кордоном у вищій школі - це досвід, який допоможе вам розкрити себе як особистість, навчить вас таким навичками, як незалежність та самостійність. Крім того, познайомить вас з системою освіти країни, в якій ви плануєте отримувати вищу освіту, допоможуть оцінити ваші шанси на вступ, підібрати університет чи коледж та підготують до вступного інтерв’ю. Але не варто очікувати, що навчання за кордоном стане єдиним, чого будуть шукати члени приймальних комісій. Вам все одно доведеться мати високі оцінки, скласти вступні іспити та написати гарний мотиваційний лист.

6. Як можна зекономити на навчанні в середній школі?

По-перше багато шкіл пропонують стипендії (знижки) на навчання іноземним студентам. Знижки можуть бути різними. Наприклад, чим раніше ви будете зараховані, тим більшою буде знижка, або знижка на вартість навчання за ваші попередні академічні перемоги, знижки талановитим студентам за їх успіхи у спорті, танцях тощо.  По-друге, ви можете заощадити на проживанні, проживаючи у сім'ї, а не в студентській резиденції.

7. Чи середня освіта за кордоном вартує ваших зусиль?

Незалежно від того, де ви будете здобувати середню освіту, навчання за кордоном у вищій школі – унікальна можливість, яка сформує курс вашого життя, від коледжу до вашої кар'єри і за її межами. Скористайтеся цією можливістю і візьміть від неї максимум. 

Підписатися на новини
Безкоштовна консультація