Навчання англійській мові в Англії: вартість та рекомендації


							альт Корисно знати: Мовні курси

Знання англійської мови – обов’язковий атрибут сучасної людини, яка прагне бути конкурентоспроможною на ринку праці. Англійська мова відкриває багато можливостей – здобуття кращої роботи, ведення бізнесу на міжнародному ринку, подорожі, міжнародні гранти та багато чого іншого. Серед усіх методів вивчення мови найбільш ефективним є вивчення мови в англомовному середовищі, оскільки повна інтеграція в культурне та мовне середовище дозволяє не просто вивчити мову, а дійсно почати її відчувати за досить короткий період.

Є декілька варіантів мовних програм – це можуть бути групові або індивідуальні програми як для дорослих так і для дітей. Серед дитячих програм особливою популярністю користуються такі програми: навчання в сім’ї викладача, мовні табори, а також навчання в мовних школах на території Оксфорду, Кембриджу, Манчестеру і Лондону. Також існують програми навчання під час шкільних канікул. Особливістю всіх програм є те, що ви не просто навчаєтесь мови та спілкуєтесь весь час – навчання поєднано з різними екскурсіями, розвагами, конкурсами, квестами та спортивними іграми.

Експерти команди Mudra підготували корисні поради щодо вибору програми.

Визначення цілі. Чи маєте ви конкретну мету, для чого ви їдете на навчання - це може бути просто підвищення рівня мови, підготовка до вступу у ВНЗ та здача мовних тестів, підготовка до переїзду в англомовну країну, навчання задля кар’єрних цілей або щось інше. В залежності від ваших цілей підбирається програма, яка підходить персонально вам. 

Вибір програми. Найкраще рішення – довірити цей етап професіоналам. Якщо ви їдете або відправляєте ваших дітей для підвищення рівня володіння англійською мовою, то найкращим варіантом є навчання в сім’ї викладача. Ця програма дозволяє повністю зануритись в мову, оскільки учень проводить весь час в англомовному середовищі – навчається, живе, снідає та розважається. Також чудовим варіантом є канікули, якщо ви хочете, щоб ваша дитина відпочила, провела незабутні канікули і паралельно підтягнула мову. При виборі програми необхідно обрати таку програму, яка повністю виключить спілкування рідною мовою та дасть інтегруватись в мовне та культурне середовище Англії. Якщо ви їдете на мовну програму задля підготовки до тестів та подальшого вступу до ВНЗ, то ідеальним варіантом є програми на базі університетів, оскільки вже на цьому етапі можна познайомитись зі студентським життям та можливо побачити майбутній університет.

Вартість. Ціна мовних програм залежить від таких факторів як інтенсивність (кількість годин навчання на тиждень), розмір навчальної групи, тип школи, які позакласні розважальні та екскурсійні програми включені,а також тривалість самої програми. Загалом сама програма, в яку включені всі послуги з харчуванням, приблизно обійдеться в 500-600 фунтів на тиждень для дорослих і 900-1000 фунтів для дітей.

Проживання та додаткові послуги. В залежності від типу програми та вашого побажання можна обрати тип проживання в англійській родині, резиденції або ж орендувати кімнату в будинку чи зняти готель. Найкращий варіант, з точки зору вивчення мови, – це проживання в англійській родині, оскільки такий варіант повністю виключає спілкування рідною мовою і вже за декілька днів ви зможете не тільки говорити, а й думати англійською мовою. При виборі програми також уважно треба прослідкувати, що в неї включено – в деяких програмах розважальні та екскурсійні заходи включені частково або не включені зовсім.

Експерти команди Mudra завжди допоможуть вам при виборі програми та підберуть найкращий варіант саме для вас. Ви можете зателефонувати або залишити заявку на сайті та отримати консультацію абсолютно безкоштовно. 

Підписатися на новини
Безкоштовна консультація