Професійна освіта в США – типи коледжів


							альт Корисно знати: Вища освіта

Американська мрія – це про людину, яка сама будує свій шлях і створює своє майбутнє, яка наполегливо вчиться, працює і йде далі. Якщо це все про Вас, то варто замислитись про навчання в США та почати обирати коледж. А ми Вам розповімо які є типи коледжів, та які програми вони пропонують.

В Америці коледжі користуються значною популярністю, оскільки вони дають можливість заощадити і час, і кошти. Коледжі пропонують декілька етапів навчання, в залежності від бажаної освіти. Наприклад, тут за 2 роки можна отримати академічну ступінь та вступити на 3 курс університету. Така система 2+2 користується популярність за рахунок економії грошей як на навчання, так і на вартість проживання, оскільки більшість коледжів розташовані в невеликих містечках. Також є коледжі, навчальна програма яких розрахована на 4 роки. Зазвичай, коледжі, порівняно з університетами, готують вузьконапрямлених працівників, які вже готові до роботи, в той час як в університетах готують фахівців більш широкого профілю.

Муніципальні коледжі (Community College). Найпопулярніший вид коледжу, який зазвичай обслуговує певний регіон. Навчання в такому коледжі розраховане на два роки, де не тільки навчають певним професійним навичкам, а й пропонують академічні програми, які замінюють перші два роки в університеті. В муніципальному коледжі пропонують програми професійно-технічного характеру в сфері бізнесу, дизайну, готельно-ресторанного бізнесу, програмування, реклами. Зазвичай, іноземні студенти вступають в  муніципальні коледжі, оскільки вступити сюди набагато легше, є програми лояльності для міжнародних студентів та інколи коледжі забезпечують студентів житлом. Після завершення муніципального коледжу студенти можуть отримати «Assosiate degree» і піти працювати або завершити навчання, вступивши на третій рік університету.

Коледж вільних мистецтв. Цей освітній заклад розрахований на надання освіти в таких галузях як література, історія, хімія, економіка з суто теоретичним, академічним ухилом. Після такого коледжу присуджується диплом бакалавра. Але для деяких галузей, таких як право вимагається ще проходження післядипломної освіти для отримання кваліфікації та досягнення ступеня магістра.

Загальноосвітній коледж (Сomprehensive College) – надає широкий спектр програм, це як дофахові курси, курси з поглиблення професійних навичок та знань.  Загальноосвітній коледж дає можливість отримати ступінь як бакалавра так і магістра, зазвичай це вчителі, бізнесмени та інші фахівці, яким необхідний ступінь магістра.

Також в США є як державні, так і приватні коледжі, але більшою мірою представлені другі. Приватні коледжі мають самостійне управління, і хоч вони й дорожчі, порівняно з державними, але кількість студентів є нижчою, що дозволяє приділити увагу кожному.

Коледжі є гарним варіантом для тих, хто хоче отримати освіту якомога швидше та піти працювати. Компанія Mudra - Ваш провідник до найкращих коледжів США.

Підписатися на новини
Безкоштовна консультація