Навчання у Південній Кореї: система освіти, особливості та вартість


							альт Корисно знати: Вища освіта

З кожним роком численність запитів від студентів, які цікавляться Південною Кореєю як країною для навчання, стрімко зростає. Mudra розібралася, чим це спричинено та які особливості для навчання є у цій країні.

Що відомо про Південну Корею?

Столиця: Сеул

Форма правління: Президентська республіка

Населення: 51,7 млн (2019)

Столиця (та найбільше місто): Сеул

Офіційні мови: Корейська

Валюта: Південнокорейська вона

Релігія: 56,1% – нерелігійність, 27,6% – християнство, 15,5% – корейський буддизм, 0,8% – інші.


Система вищої освіти Південної Кореї

Місцева система вищої освіти схожа на системи країн Західної Європи і складається з таких етапів:

  • Бакалаврат (3 роки навчання, виняток – медичні виші, де навчаються 6 років)
  • Магістратура (3-4 роки навчання в залежності від спеціалізації, випускники захищають дисертації, а спеціалісти медичних спеціалізацій складають національний іспит)
  • Докторантура (4 роки навчання з фінальним захистом дисертації)

Важливо зауважити те, що у Південній Кореї до закладів вищої освіти відносять не лише університети, а й професійно-технічні коледжі, педагогічні інститути і духовні семінарії.

9 причин навчатися у Південній Кореї

Південна Корея приваблює студентів з різних куточків світу через безліч причин. І ось декілька з них:

 1. Якість освіти

Південна Корея відома своїми університетами, які мають високий рівень працевлаштування випускників та чудову репутацію на міжнародному рівні.

 2. Вартість проживання

Якщо порівнювати з іншими країнами регіону, то проживання у Південній Кореї досить недороге.

 3. Світові інноваційні компанії

Південна Корея є країною-лідером у сфері технологій. Такі корейські бренди як Samsung, Hyundai є не просто лідерами ринку, а й рушіями розвитку індустрій на міжнародному рівні.

 4. Культура

Південна Корея викликає інтерес ще й завдяки своїй різноманітній культурі та традиціям. Навчання і проживання в Кореї дозволяє краще познайомитися з цим.

 5. Ріст як популярного осередку серед іноземних студентів

Щороку число іноземних студентів у Південній Кореї лише збільшується. Цьому сприяє і місцева політика. При університетах починають працювати окремі підрозділи, де іноземці можуть вивчати корейську, а також зростає число англомовних програм навчання.

 6. Високі стандарти життя

Південна Корея – це четверта по величині економіка Азії та один із провідних фінансових центрів світу. Попри нестабільну економічну ситуацію в світі, Південній Кореї вдається утримувати швидкий економічний ріст. Це робить регіон привабливим для життя, роботи та навчання.

 7. Відмінні умови для іноземних студентів

Південна Корея створює належні умови для того, щоб кількість іноземних студентів щороку лише збільшувалася. Керівництво держави розробило стратегію, відповідно до якої до 2023 року, заплановано залучити до країни 200 тисяч іноземних студентів. Цьому сприяє відповідна якість освіти, порівняно невелика вартість навчання та проживання, численні стипендіальні програми для іноземних студентів. Варто зауважити, що в Південній Кореї є як безліч державних стипендіальних програм для іноземних студентів, так і стипендії від самих університетів та приватних фондів.

 8. Робота під час навчання

Іноземним студентам дозволяється працювати неповний робочий день під час навчального року і повний робочий день на канікулах.

 9. Дослідницькі можливості

Нерідко іноземні студенти зупиняють свій вибір на університетах Південної Кореї ще й тому, що там вони мають всі умови для успішної науково-дослідної роботи. При університетах працюють цілі інноваційно-наукові центри, дослідження яких стають надбанням для індустрій на міжнародному рівні. Наприклад, чого лише вартий ERICA Innovation Park при Hanyang University.

Вступ в університет у Південній Кореї

Вступні вимоги і сама вступна кампанія в різних університетах можуть відрізнятися, але зазвичай ви можете подати документи напряму в обраний вами університет без додаткових систем як в інших країнах. Нових студентів у Південній Кореї приймають двічі на рік – у вересні та березні.

Знання корейської мови є перевагою для тих, хто планує вступати в місцеві виші, але також близько 30 % курсів у університетах Південної Кореї викладаються англійською мовою.

Вартість навчання, проживання та стипендії для навчання у Південній Кореї


Одна із переваг навчання у Кореї – це однакова вартість і для місцевих, і для іноземних студентів. Вартість навчання залежить від курсу та університету. Семестр навчання на бакалавраті у державному університеті Південної Кореї обійдеться в середньому 4400 доларів, у приватному – 5800 доларів. Стипендії для іноземних студентів можуть покривати від 30 до 100 % витрат на навчання. Деякі державні стипендії також покривають витрати на авіаквитки та проживання. Зокрема це передбачено програмою Global Korea Scholarship (GKS).

Що стосується вартості проживання, то за семестр проживання у гуртожитку потрібно заплатити від 300 до 1300 доларів. Такий великий діапазон обумовлений тим, які умови проживання ви оберете: скільки студентів житиме з вами у 1 кімнаті та чи входить у цю вартість харчування. За орендоване житло доведеться платити від 280 до 700 доларів на місяць в залежності від умов. Харчування у їдальнях на території кампусу в середньому обійдеться в 260-300 доларів на місяць. Що стосується доступності громадського транспорту, то за 1 квиток в один бік вам доведеться заплатити близько 1 долара, а місячний проїзний обійдеться вам у 50 доларів.

Якщо вас зацікавило навчання у Кореї або лишилися питання щодо вступу, не втрачайте можливість отримати безкоштовну консультацію за тел. (098) 115 115 0, (095) 115 115 0, (063) 115 115 0.

Підписатися на новини
Безкоштовна консультація