Навчання в Сінгапурі. Основне, що потрібно знати.


							альт Корисно знати: Вища освіта

Сонячний Сінгапур - це країна, розташована на південному краю півострова Малай в Південно-Східній Азії. Завдяки унікальній історії, яка змусила Сінгапур стати тим, чим він є на сьогоднішній день, місто - сповнене апетитною їжею і, безсумнівно, стане відмінним досвідом для іноземних студентів. Тут люди всіх рас і релігій співіснують гармонійно, і навіть деякі з традицій, культур та сленгу пройшли так багато змішувань і злиття, що вони характерні тільки для Сінгапуру.

Ми попросили жителя Сінгапуру, Хай, поділитися всім, що вам потрібно знати для того, щоб вижити та отримати досвід навчання за кордоном в цій захоплюючій країні.

 

Студентське проживання в Сінгапурі

Якщо ви навчаєтеся в місцевому університеті, швидше за все, вам буде надана кімната в гуртожитку, щоб залишитися в перший рік. Після цього, як правило, студенти будуть голосувати за кімнати з пріоритетом. Кімнати завжди віддаються студентам першого курсу. Більшість студентів другого курсу використовують власні помешкання через університети або через місцевого житлового агента. Це звичайна практика для студентів, щоб об'єднати свої ресурси і орендувати квартиру і розділити їх витрати рівномірно. Як і в будь-якому місті, вибір житла, близького до вокзалу або вашій школі, означатиме високі орендні витрати. Можливо, варто розглянути місце, яке знаходиться трохи далі від залізничного вокзалу і / або вашої школи, оскільки транспорт цілком доступний. Це допоможе скоротити витрати в довгостроковій перспективі.

 

Транспорт

Для такої маленької країни транспорт має дуже гарну розв’язку. Ви можете перебувати практично в будь-якому місці без автомобіля. Є принаймні п'ять різних залізничних ліній, які з'єднують різні райони міста і, ще дві в роботах, які протягом року почнуть повністю функціонувати. Найпротяжніші залізничні лінії - це лінії сходу-заходу (зелений) і північ-південь (червоний). Крім поїздів, є також автобуси, які доставлять вас з одного кінця Сінгапуру на інший. Постачальники автобусів обслуговують райони та, як правило, представляють собою постійні послуги. Ви можете придбати картку EZ-link на будь-якій автобусній розв'язці або в поїзді. Такі станції відомі як станції MRT (масове швидке проходження). Депозит у розмірі десяти доларів є обов'язковим, і він буде повернений   вам, коли ви повернете картку в лічильник. Якщо ви студент, ви можете придбати студентську карту, яка надасть вам знижки на тарифи. EZ картка використовується як на автобусах, так і на поїздах.

 

Безпека

TripAdvisor назвав Singapore другим найбезпечнішим містом в світі в 2012 році, вам не потрібно турбуватися про те, що вас пограбують посеред ночі або очікувати підозрілих персонажів в темному кутку. Недивно, що в це місто з кожним роком приїжджає все більше і більше людей.

Безпека

TripAdvisor назвав Singapore другим найбезпечнішим містом в світі в 2012 році, вам не потрібно турбуватися про те, що вас пограбують посеред ночі або очікувати підозрілих персонажів в темному кутку. Недивно, що в це місто з кожним роком приїжджає все більше і більше людей.

 

Їжа

Сінгапур, мабуть, є однією з найдорожчих країн у Південно-Східній Азії, однак існують способи насолодитися приголомшливою місцевою кухнею без великих фінансових затрат. Сінгапурці люблять свою їжу, і в будь-який час, коли ви захочете спробувати конкретне блюдо, просто запитайте будь-якого місцевого жителя, який, безсумнівно, перелічить принаймні три різні унікальні місця, щоб ви могли це зробити! У країні переповнені ресторани, закусочні, кафе та кав'ярні. Ми наполегливо рекомендуємо відправитися до кав’ярні на обід або навіть на вечерю, тому що навіть в звичайному кафе ви зможете насолодитися місцевими стравами, які подають в ресторанах. Через їх розташування витрати на оренду дешевше, і, таким чином, їжа з цих магазинів більш доступна, ніж в ресторанах. Крім того, ви дійсно можете побачити, як ми живемо і взаємодіємо з крамарями і іншими сінгапурцями. Через нашу дуже різноманітну спільноту, сінгапурці не будуть здивовані, побачивши, як іноземець сидить поруч із ними. Якщо випадково ви загубитесь в невідомому для вас місці, ви не соромтесь і з легкістю запитайте місцевих жителів, вони з радістю допоможуть вам в будь-яких питаннях.

Навчаючись у Сінгапурі, і якщо у вас скрутно з грошима, ви не витрачайте їх на походи в кафе, а готуйте самі та носіть їжу з собою на навчання. Купуйте оптом з продуктового магазину і поділіться їжею з сусідом по кімнаті.

 

Англійська мова – це наша lingua franca

Англійською говорять практично всі тут, від молодих до дуже старих. Навіть ті, хто не може говорити добре, володіють достатніми знаннями для базового спілкування. Дорожні знаки та  карти знаходяться на англійській мові. Якщо ви не є носієм англійської мови і не дуже впевнені в своїх навичках володіння англійською мовою, було б розумно провести деяку практику вдома, перш ніж відправитися.

 

Розваги

Перегляд фільму став доволі дорогим за останні роки, з 4-5 SGD за квиток, він більше, ніж удвічі, виріс у ціні - 11-13 SGD. На хвилинку, 1 SGD = 20 UAH. Їжа в ресторанах швидкого харчування може коштувати від 5-12 SGD. Переглядаючи фільми і харчування поза домом, це добре, але щотижневі походи в кіно та кафе можуть швидко зменшити ваші заощадження. Не хвилюйтеся, є багато альтернативних видів діяльності, які не вдарять по вашому гаманцю. Прокат велосипедів зазвичай коштує близько 5 SGD протягом години, і кожну наступну годину оплачується зі знижкою. Точно так само ви можете орендувати роликові ковзани з магазинів на пляжах. Крім пляжної діяльності ви можете відвідати унікальні парки: парк Маунт Фабер, Парк Телок Бланга Хілл, парк Кент Рідж і парк Західного узбережжя. Це відмінний спосіб досліджувати пишні пейзажі, які може запропонувати Сінгапур.

Підписатися на новини
Безкоштовна консультація