Навчання за кордоном і COVID-19: останні новини


							альт Корисно знати: Вища освіта

Минув понад рік після оголошення пандемії. Mudra продовжує відстежувати, як COVID-19 впливає на освіту за кордоном. У цьому матеріалі ми зібрали останні новини, які важливі для майбутніх студентів, і є актуальними станом на травень 2021 року.

Видача віз для іноземних студентів

Варто не плутати обмеження, які накладаються для тих, хто хоче подорожувати в інші країни в статусі туристів. Іноземні студенти успішно вступають та їдуть навчатися в інші країни. Так, можливості отримати студентську візу у кожній країні зараз відрізняються, бо це залежить виключно від того, як розвивається ситуація навколо COVID-19 в країні та яку політику в зв’язку з цим веде держава. Але загальна тенденція така, що життя продовжується і плани про навчання за кордоном реалізуються.

Медичне страхування

Компанії, які займаються медстрахуванням, включили у стандартні пакети послуг процедури, які пов’язані з COVID-19 (тестування, лікування, профілактика). Тому виникла потреба детально узгоджувати у представників університету, які вимоги до медстрахування іноземного студента, вони мають.

Вакцинація


Масова вакцинація допомогла встановити певну стабільність. Зокрема якщо раніше не було певності, у якому форматі буде починатися навчання для іноземних студентів – онлайн чи офлайн – то останні зміни дозволили отримати чіткіші прогнози у країнах, де є успіхи в реалізації планів вакцинації. Наприклад, це можна сказати про США та Канаду. Місцеві університети не тільки готові прийняти в новому семестрі студентів на кампусі, а й пропонують іноземним студентам записатися за бажанням на вакцинацію, яка регулярно проводиться базі кампусів.

Самоізоляція

Одне із яскравих нововведень – це правило самоізоляції. Іноземний студент, прибуваючи у країну, має пробути на самоізоляції 14 днів за межами кампусу. У зв’язку з цим університети також анонсують нові дедлайни – дати, до яких студенти мають прибути в країну з запасом часу на самоізоляцію, аби студенти встигли заселитися на кампус до початку навчального семестру. Відбувати самоізоляцію необхідно у готелях чи апартаментах, які мають відповідний статус. Представники навчальних закладів детально консультують та допомагають майбутнім студентам у цьому питанні, а також міграційні департаменти країн регулярно оновлюють онлайн спеціальні бази.

Новий формат навчання

Навіть після повернення до навчання на кампусі, команди університетів продовжують користуватися здобутками пандемії. А вони, навіть у такій ситуації, теж є. Зокрема, де це можливо, викладачі використовують змішаний формат навчання, а також ділять студентів на групи для офлайнових практичних занять. Такий комбінований підхід, вже продемонстрував свою ефективність.

Таким чином, можна зробити висновки, що COVID-19 залишив свій слід у багатьох процесах і навчання за кордоном не є виключенням. Однак іноземні університети та школи швидко адаптувалися і розробили власні алгоритми дій, які базуються на правилах цих країн. Якщо вас цікавить можливість почати навчання за кордоном в конкретній країні чи навчальному закладі, скористайтеся шансом отримати безкоштовну консультацію від фахівців Mudra. Це можна зробити за тел. (098) 115 115 0, (095) 115 115 0, (063) 115 115 0.

 

Підписатися на новини
Безкоштовна консультація