Навчання за кордоном. Лайфхаки з безпеки


							альт Корисно знати: Вища освіта

Всі ми знаємо, що навчання за кордоном може стати справді веселою пригодою в житті, і ви повинні робити все можливе, щоб максимально використати свій час за кордоном. Однак, як і багато веселощів, вам потрібно знати про деякі небезпеки, які можуть чекати на вас під час навчання за кордоном.

Перш ніж ви поїдете, ви повинні зібрати якомога більше інформації про актуальні попередження з пересування, які існують в певних країнах. Ви також повинні знати, що більшість страхових компаній позбавлять вас будь-якого покриття, якщо ви постраждали або захворіли в країнах, що знаходяться в певних списках. 

Окрім загальних попереджень, добре дізнатися якомога більше про країну, в яку ви подорожуєте: культуру, етикет, традиції, процедури, що можна, а що не можна робити.

Ви також повинні дотримуватися деяких дуже простих правил, щоб навчання за кордоном не принесло вам небажаних проблем:


Будьте пильними та довіряйте своїм інстинктам
Треба завжди бути пильним та усвідомлювати те, що відбувається навколо вас. Якщо ви знаходитеся на людному ринку або площі просто переконайтеся, що навколо вас немає людей, які слідкують та рухаються за вами. Якщо ви почуваєте себе неспокійно, краще змінити локацію.

 
Тримайте цінні  речі поруч із вами
Не світіть своїм гаманцем з грошима або новеньким телефоном в людних місцях. Це не лише приверне увагу до вас, але й зробить вас ціллю для кишенькових злодіїв.

 

Не виділяйтеся
Оскільки ви іноземець в країні, в якій ви подорожуєте, намагайтеся не виділятися. Це не означає, що ви повинні сховатися, але постарайся не афішувати те, що ви іноземець. Наприклад, намагайтеся не говорити занадто голосно і намагайтеся одягатися як місцеві. Це допоможе вашій інтеграції в суспільство та відверне небажану увагу до вас.

Дослідіть місцевість
Подібно до збору інформації про країну, яку ви збираєтеся відвідати, однаково важливо отримати як можна більше інформації про місто чи селище. Ця інформація, швидше за все, надійде від вашого навчального офісу за кордоном, але ви також можете попитати студентів старших курсів, які розкажуть де краще купувати їжу, де проводити вільний час, який спортзал крутіший. Заздалегідь дізнайтеся про транспорту розв’язку міста та де знаходяться необхідні для вас локації.

 
Вживайте алкоголь мудро
Студентське життя завжди пов’язане з вечірками. Золоте правило - пити розумно і серед друзів, яким ви довіряєте. Алкоголь знижує вашу увагу та розсудливість, що може зробити вас вразливими для злодіїв та проблем.


Будьте на зв’язку
Напевно, одне із найважливіших правил - тримати зв'язок з людьми. Якщо ви знімаєте з кимось квартиру, завжди розкажіть куди ви йдете. Так, якщо з вами щось трапиться, ваш сусід буде знати де ви.

Тож бережіть себе та отримуйте максимум від навчання за кордоном!

Підписатися на новини
Безкоштовна консультація