Навіщо вчити міжнародне право за кордоном?


							Навіщо вчити міжнародне право за кордоном? | Mudra Корисно знати: Вища освіта

Міжнародне право – це предмет, який концентрується навколо вивчення права в глобальному контексті. Ця спеціальність охоплює велику кількість тем, починаючи від прав людини, закінчуючи законами у сфері торгівлі.

У різних країнах існують різні правові структури. Роль юриста-міжнародника в тому, щоб розуміти ці відмінності і покращувати іноземні відносини на всіх рівнях.

Ви повинні точно і конкретно знати, навіщо вам вивчення міжнародного права за кордоном. Якщо ви хочете працювати за кордоном, варто розуміти, що розвиток кар'єри в міжнародному праві в Україні і країнах Західної Європи значно відрізняється. Сама наявність диплома іноземного університету не відчиняє перед вами двері європейських компаній. Ви можете здобути вищу освіту за спеціальністю «Міжнародне право» за кордоном, але для професійної діяльності в Європі необхідно отримати дозвіл на практику.

Кар'єрні перспективи

Більшість випускників цієї програми працюють в бізнесі. Перевага іноземних університетів в тому, що під час навчання за спеціальністю «Міжнародне право», студент вибирає додатково курси з економіки або фінансів, щоб підвищити свій рівень підготовки.

На юристів зі спеціалізацією в міжнародному праві є попит в Україні та інших країнах. Великі українські компанії мають потребу в послугах таких фахівців, якщо вони мають намір активно співпрацювати з іноземними партнерами або виходити на нові ринки. У Європі та США, де бізнес давно працює з орієнтацією на міжнародний ринок, теж не можна обійтися без послуг професійного юриста-міжнародника.

Також багато юристів спеціалізації «Міжнародне право» працюють в громадських організаціях, які на глобальному рівні займаються проблемами бідності і захисту прав людей. Наприклад, до числа таких організацій відносять Amnesty International та Oxfam.

Де студенти вивчають міжнародне право за кордоном?

Освіта юриста вимагає чималих інвестицій, як в Україні, так і за кордоном. Але перевага в тому, що компетентний у своїй спеціалізації досвідчений юрист має відповідний заробіток. Розповімо про популярні університети Європи, куди українські студенти їдуть вивчати міжнародне право.

University of Leeds – один з найбільших британських університетів. Тільки постійних співробітників в University of Leeds налічується понад 7 тисяч. University of Leeds входить в сотню кращих університетів світу за версією QS World University Rankings 2020. Студенти, які цікавляться міжнародним правом, вчаться в University of Leeds на програмах:

  • Бакалаврська програма з праву зі спеціалізацією в дослідженнях в сфері міжнародного права
  • Магістерська програма «Міжнародне право»

Тривалість навчання на бакалаврській програмі University of Leeds – 4 роки, на магістратурі - 1 рік. Вартість 1 року навчання – 21 тис. євро.

Universiteit Leiden – це найстаріший державний університет в Нідерландах, який був заснований в 1575 році. Серед студентів Universiteit Leiden представники 115 країн світу. Найчастіше Universiteit Leiden обирають громадяни Німеччини, Греції, Великобританії, Китаю та Італії. Universiteit Leiden входить в сотню найкращих університетів світу за версією одразу 4 поважних рейтингів: QS World University Rankings, Times Higher Education (THE) magazine Reputation Ranking, ARWU Ranking, Reuters Top 100: Europe's Most Innovative Universities.

В Universiteit Leiden доступні магістерські програми «Міжнародне право» з 2 спеціалізаціями:

  • Цивільне та комерційне право
  • Кримінальне право

Мова навчання – англійська. Тривалість навчання на програмі повної зайнятості – 1 рік, часткової зайнятості – 2 роки. Вартість 1 року навчання за програмою повної зайнятості – 17,5 тис. євро.

Maynooth University – державний ірландський університет в Мейнуті, який входить в десятку найкращих університетів країни. Університет акредитований іноземними професійними асоціаціями ISOQAR, ACELS, MEI, Quality English. Maynooth University славиться розвиненими партнерськими відносинами з бізнесом. Серед партнерів Maynooth University представники місцевої промисловості і такі світові гіганти як Intel, Google, HP.

У Maynooth University доступна магістерська програма з міжнародного права зі спеціалізацією в бізнесі. Тривалість навчання – 1 рік. Вартість 1 року навчання – 15 тис. євро.

Консультація

Хочете вивчати міжнародне право в Німеччині, Великобританії або Австрії? Звертайтеся в Mudra за безкоштовною консультацією. Ми допоможемо у виборі програми, університету, зборі документів і підготовці до від'їзду. Для зв'язку з консультантом залиште заявку на сайті або зателефонуйте за тел. (044) 499 115 0.

Підписатися на новини
Безкоштовна консультація