Індустрія авіаперевезень: як стати пілотом


							альт Корисно знати: Вища освіта

Пілот – це престижна та високооплачувана професія. Вона вимагає, аби фахівець мав відмінне здоров’я, розумівся на математиці, фізиці і відмінно володів англійською мовою. В середньому пілот в США отримує 140 тис. доларів на рік, фахівець вищого рівня – понад 208 тис. доларів на рік (U.S. Bureau of Labor Statistics, 2018). Різноманіття спеціалізацій у цій професії також вражає і дозволяє проявити себе на різних позиціях. У цьому матеріалі Mudra поділиться з вами популярними програмами, за якими готують пілотів у Канаді та Німеччині.

Academy of Aeronautics of Canada

Academy of Aeronautics of Canada – це льотна школа у Монреалі, провінція Квебек. Вона спеціалізується на підготовці пілотів різних категорій за різними програмами:

1) Професійна ліцензійна програма приватного пілота (PRIVATE PILOT LICENSE)

Це програма для тих, для кого польоти не є чимось новим. Для навчання за цією програмою необхідно відповідати переліку вимог:

  • Мінімум 45 годин польотів
  • Мінімум 40 годин навчання в наземній льотній школі
  • Складання льотного тесту від Transport Canada

Термін дії ліцензії за цією програмою – до 6 місяців. Також важливо зауважити, що ліцензія приватного пілота не дає можливість іноземним студентам отримувати студентську візу.

2) Професійна ліцензійна програма комерційного пілота (COMMERCIAL PILOT LICENSE PROFESSIONAL PILOT PROGRAM)

Ця програма розроблена Міністерством вищої освіти та Міністерством транспорту Канади. Загальна кількість годин навчання за цією програмою – 1015 годин, з яких 220 годин – це льотні години. Тривалість навчання – 18 місяців (2 академічні роки). Ця програма орієнтована на студентів, які хочуть розвивати кар’єру як пілоти комерційних авіакомпаній. Мінімальний вік студентів – 18 років. Мінімальний освітній рівень – повна середня освіта. Знання англійської мови – C2 (Proficiency).

University of Applied Sciences

Традиційні заклади вищої освіти також пропонують можливість здобути професію, що пов’язана з авіаперевезеннями. І німецький University of Applied Sciences є одним із таких закладів. Особливість та навіть перевага такого типу програм у тому, що студент здобуває одразу і стандартну академічну спеціалізацію, дотичну до сфери авіаперевезень, і вчиться на пілота, здобуваючи ліцензію.

International Aviation Management

Міжнародний авіаційний менеджмент – це спеціалізація, яка дозволяє займати управлінські посади в авіакомпаніях і, за бажанням, пройти паралельно програму підготовки комерційних пілотів. Тривалість навчання за бакалаврською програмою – 7 семестрів, з яких 1 семестр студенти проходять стажування і ще 1 семестр – навчаються у партнерському університеті в Німеччині чи іншій країні. Для вступу на бакалаврат за цією спеціалізацією необхідно мати повну середню освіту (High School Diploma або IB Diploma), знати англійську (IELTS 6.0 або TOEFL IBT 80 points).

Також за спеціалізацією «Міжнародний авіаційний менеджмент» доступна англомовна магістерська програма. Навчання за нею стартує двічі на рік – у жовтні та квітні. Тривалість навчання – 1 рік.

Тривалість підготовки за програмою пілотів (ATPL Airline Transport Pilot Licence) – 6 семестрів. Вона передбачає 85 теоретичних годин підготовки та 200 годин польотів.

Якщо вас зацікавила можливість здобувати освіту у сфері авіаперевезень або ви хочете стати пілотом, звертайтеся за допомогою в Mudra. Безкоштовну консультацію можливо отримати за тел. (044) 499 115 0.

Підписатися на новини
Безкоштовна консультація