Що ми знаємо про IELTS?


							альт Корисно знати: Вища освіта

IELTS – це міжнародна система тестування англійської мови для людей, для яких ця мова є іноземною. Система була заснована в 1989 році трьома організаціями: Британською Радою, Кембриджським університетом та організацією IDP Education Australia. Міжнародний сертифікат англійської мови IELTS визнають понад 10000 організацій в 140 країнах світу. Цей сертифікат засвідчує рівень знання англійської мови для тих, хто готується вступати в іноземний університет на англомовну програму або мігрує до англомовної країни. Сам тест IELTS буває 2 видів:

 • Загальний
 • Академічний

Загальний тест (General Training IELTS) орієнтований на тих, хто мігрує в англомовну країну, а академічний (Academic IELTS) розроблений для тих, хто планує навчатися за англомовною програмою. Сертифікат IELTS приймають при вступі навчальні заклади Великої Британії, Австралії, Канади, Ірландії, Нової Зеландії, ПАР та деякі університети США. Важливо зауважити, що в Штатах зазвичай університети вимагають сертифікат TOEFL. Що ж стосується навчання на англомовних програмах в країнах, де англійська не є державною або є не єдиною офіційною мовою, то тамтешні університети зазвичай приймають і IELTS, і TOEFL. Це, зокрема, стосується таких країн як Німеччина, Франція, Італія, Іспанія, Китай, Сінгапур, Малайзія, Чехія та інші країни, де кількість англомовних програм навчання щороку лише зростає.

Як проводиться IELTS?

Тривалість іспиту – 2 години 55 хвилин. Він складається з 4 основних блоків, на кожен з яких дається визначена кількість часу:

 • Слухання – 40 запитань (до 40 хвилин)
 • Читання – 40 запитань (60 хвилин)
 • Письмо – 2 завдання (60 хвилин)
 • Спілкування (до 15 хвилин)

Завдання по перших трьох блоках студенти пишуть в 1 день, блок «Спілкування» можуть перенести в інший день. Все залежить від рівня навантаження центру. Завдання в блоках «Спілкування» та «Слухання» не відрізняються ні в академічній, ні в загальній версіях. Завдання в блоках «Читання» та «Письмо» в різних версіях IELTS відрізняються за рівнем складності. Так, наприклад, в академічній версії IELTS в блоці «Письмо» студент має написати есе та описати поданий графічний малюнок, а в загальній версії IELTS – написати есе та лист (офіційний/неофіційний).

Студент може складати іспит в паперовій версії або на комп’ютері. Це стосується завдань із блоків «Слухання», «Читання» та «Письмо». Усний блок приймає у студента викладач. Розмову студента та екзаменатора обов’язково записують. Це необхідно як для подальшого оцінювання, так і важливо на випадок апеляції.

Розшифровування результатів IELTS

Іспит IELTS оцінюється за дев’ятибальною шкалою. За кожен із блоків завдань студент отримує бал від 0 до 9, а також виводиться загальний середній бал. Загальний бал обчислюють як середнє арифметичне від суми результатів. В багатьох університетах вимагають мінімальний бал від 5.0 до 7.0. Результати IELTS оприлюднюють на 13-й день після іспиту.

Для того щоб успішно скласти IELTS, багато студентів обирають підготовчі курси до IELTS за кордоном. Це обумовлено кількома причинами. Крім того, що можна одразу обрати школу, яка є і сертифікаційним центром, де можна скласти іспит, студент має змогу покращити свою англійську в англомовному середовищі. Більшість шкіл дають можливість навчатися за комплексними програмами, які поєднують кілька основних програм в одному навчальному графіку. Хоча навіть якщо студент обере навчання лише за 1 програмою, він зможе тренувати свою англійську в повсякденному спілкуванні з викладачами та іншими студентами. Ну і звичайно, навчання в іноземній мовній школі це чудова нагода поєднати навчання та відпочинок. У вільний від занять час студенти мають змогу подорожувати, відвідувати місцеві пам’ятки культури та знайти друзів. Пропонуємо вам ознайомитися з оглядом мовних шкіл в різних країнах світу.

Підготовка до IELTS в Ірландії

Quality IALC language school

Quality IALC language school – це міжнародне об’єднання мовних шкіл. Її відмінність від інших подібних організацій у тому, що вона об’єднує лише ті школи, які пропонують вивчення тієї мови, що є державною у країні навчання. Так, наприклад, в Ірландії студенти можуть вивчати англійську мову та готуватися до іспитів з англійської мови. На території Ірландії школи мережі Quality IALC language school працюють у таких містах як Брей, Голуей, Дублін та Корк. У всіх школах є підготовчі курси до IELTS. Так, наприклад, в Дубліні працює Frances King School of English. Це міжнародна школа англійської мови з близько 50 роками досвіду навчання студентів з понад 70 країн світу. Щороку до цієї школи приїздять понад 3500 учнів. У цій школі доступні програми підготовки до IELTS 2 видів:

 • Інтенсивна програма з 28 уроками на тиждень
 • Програма часткової зайнятості з 8 уроками на тиждень

Програми доступні тривалістю від 1 до 24 тижнів. Вартість 1 тижня навчання за інтенсивною програмою від 278 євро, за програмою часткової зайнятості – від 74 євро.

Oscars International

Oscars International – це міжнародна мовна школа, яка має філіали для навчання в Лімасолі (на Кіпрі) та в Дубліні (Ірландія). Програма підготовки до IELTS доступна в Oscars International для студентів від рівня Pre-Intermediate. Тривалість програми залежить від рівня підготовки студента – від 6 до 20 тижнів. Програма передбачає 20 уроків на тиждень. У кожному класі навчаються до 15 студентів. Вартість 1 тижня навчання за інтенсивною програмою – від 185 євро.

Підготовка до IELTS у Великобританії

British study centres

British study centres – це мережа шкіл англійської мови у Великобританії та Ірландії. Школа має як постійні навчальні центри в Лондоні, Оксфорді, Брайтоні, Манчестері, Йорку й Единбурзі, так і літні навчальні центри. Літні нерегулярні курси British study centres організовуються для дітей як на базі постійних навчальних центрів мережі, так і в партнерстві з місцевими закладами середньої освіти. Підготовчі курси до IELTS доступні в навчальних центрах British study centres у Лондоні, Оксфорді, Брайтоні, Манчестері, Йорку, Единбурзі та Дубліні (Ірландія). Програма стартує щопонеділка у двох варіантах інтенсивності – 20 та 30 занять на тиждень. Кількість студентів в 1 групі – 11-14 осіб. Тривалість програми в British study centres –1-48 тижнів. Вартість 1 тижня залежить від міста розташування навчального центру, кількості тижнів навчання, інтенсивності програми. За тиждень навчання в лондонському філіалі з 20 уроками на тиждень доведеться заплатити близько 430 євро.

Burlington School of English

Burlington School of English – це престижна мовна школа у Лондоні. У цій школі доступні як програми підготовки до IELTS, так і можливість скласти іспит в цій школі. Навчання за підготовчими програмами стартує щопонеділка. У Burlington School of English набирають навчальні групи для студентів від 16 років з інтенсивністю 15, 20, 25, 30, 35 та 40 занять на тиждень. Вартість навчання за підготовчою програмою за 1 тиждень стартує від 83 євро, вартість складання іспиту – 170 євро.

Підготовка до IELTS на Мальті

EC English Language Centres

EC English Language Centres – це міжнародна мережа мовних шкіл, яка має навчальні центри у 8 країнах світу, в тому числі і на Мальті. Програма підготовки до IELTS в EC English Language Centres орієнтована на студентів віком від 16 років. Навчання нових груп за цією програмою починається щопонеділка. На тиждень студенти мають 30 занять. В кожному класі навчаються максимум 12 студентів. Рекомендована мінімальна тривалість навчання за цією програмою – 4 тижні. Студенти EC English Language Centres живуть в студентських резиденціях мовної школи або у місцевих сім’ях. Серед студентів EC English Language Centres є представники понад 60 країн світу. Найбільше за програмою підготовки до IELTS навчаються громадяни Бразилії, Японії, Колумбії, Франції, Туреччини та Швейцарії. Вартість 1 тижня навчання за цією програмою в EC English Language Centres на Мальті вартує від 342 євро за 1 тиждень. Також навчальний центр EC English Language Centres є сертифікованим центром прийому IELTS. Вартість іспиту в EC English Language Centres – 225 євро.

Easy School of Languages

Easy School of Languages – це мовна школа на Мальті, що була заснована в 2004 році у місті Валлетта. Програма підготовки до IELTS в Easy School of Languages доступна для студентів від 18 років з мінімальним рівнем англійської мови B1 (Intermediate). Навчання нових груп стартує щотижня. Мінімальна тривалість програми – 1 тиждень. Протягом 1 тижня студенти мають 20 занять. Середня кількість студентів у групі – 6 осіб. Вартість 1 тижня навчання стартує від 210 євро.

Підготовка до IELTS в Канаді

Language Studies International

Language Studies International – це міжнародна мовна школа, яка має навчальні центри у Канаді, США, Франції, Швейцарії, Великобританії та Австралії. Всього до мережі Language Studies International входять 16 шкіл, в яких студенти мають змогу вивчати англійську, французьку, німецьку, іспанську та італійську. У Канаді Language Studies International має навчальні центри у Ванкувері і Торонто. Школа пропонує програму підготовки до IELTS двох видів за рівнем інтенсивності – з 20 та 30 заняттями на тиждень. В кожній групі навчаються до 15 студентів. Також Language Studies International пропонує навчання за програмою «Підготовка до IELTS у міні-групах». В таких групах навчаються до 5 студентів. Тривалість програми – від 4 до 12 тижнів, інтенсивність – 20, 30 або 40 занять на тиждень. Вартість 1 тижня навчання – від 400 євро.

St. Giles International

St. Giles International – це міжнародна мовна школа з корпусами в Канаді, США та Великобританії. Програма підготовки до IELTS доступна в навчальних центрах St. Giles International у Ванкувері. Мінімальна тривалість програми – 4 тижні. Інтенсивність занять кожен студент обирає самостійно – від 20 до 28 уроків на тиждень. В кожному класі навчаються до 12 студентів. Дати старту навчання нових груп потрібно уточнювати в школі індивідуально. За 4-тижневий курс підготовки до IELTS в Канаді доведеться заплатити від 860 євро без урахування витрат на проживання.

ILSC Language Schools

ILSC Language Schools – це міжнародна мережа мовних шкіл з корпусами в Канаді, Австралії та Індії. ILSC Language Schools відома не лише своїми мовними курсами, а й насиченими програмами позанавчальних активностей: катання на лижах, заняття спортом, вечори кіно, пікніки, тематичні вечірки, рафтинг. В межах програми студенти вивчають 5 курсів:

 • Загальний інформаційний курс про систему оцінювання IELTS
 • Письмо
 • Слухання та спілкування
 • Читання та словниковий запас
 • Важливі навички для IELTS

Мінімальна тривалість курсу – 4 тижні. За 1 тиждень навчання у Канаді доведеться заплатити від 390 євро.

Підготовка до IELTS на Кіпрі

English In Cyprus

English In Cyprus – це школа англійської мови на Кіпрі у місті Лімасоль. Програма підготовки до IELTS в English In Cyprus передбачає 25 занять на тиждень. Курс розрахований на студентів віком від 16 років. Також додатково можливо пройти підготовчий курс до IELTS як модуль на вибір за загальною інтенсивною програмою англійської мови. Цією програмою передбачається, що 20 занять на тиждень студенти займаються за стандартною програмою і ще 5 – за програмою обраного модуля. Аналогічно можливо підготуватися до IELTS і за програмою індивідуальних занять, за якою студент працює з викладачам один на один. Вартість 1 тижня підготовки до IELTS в English In Cyprus – від 290 євро, за інтенсивною програмою англійської мови з модулем підготовки до IELTS – від 290 євро, тижнева програма з 5 індивідуальних занять – 200 євро.

Якщо вас зацікавили курси підготовки до IELTS або інші мовні курси за кордоном, не втрачайте можливість отримати безкоштовну консультацію саме сьогодні. Для цього достатньо залишити заявку на сайті або зателефонувати самостійно за тел. (044) 499 115 0. Вивчайте англійську, вдосконалюйте свої навички та отримуйте нові враження разом з Mudra!

Підписатися на новини
Безкоштовна консультація