ТОП 11 грантів для навчання в Китаї


							альт Корисно знати: Вища освіта

Китай є популярною країною серед іноземних студентів. З кожним роком кількість іноземців, які вирішують здобувати вищу освіту в Китаї, лише збільшується. Одна із причин – асортимент стипендіальних програм, з якими мрія про навчання в Китаї стає реальністю. В цьому матеріалі Mudra розповість вам детальніше про популярні гранти для студентів всіх академічних рівнів.

Master In Low Carbon Energy China Scholarships

Тип стипендії: університетська стипендія для конкретних спеціальностей магістратури

Особливості та вимоги:

Це актуальний варіант для тих, хто шукає гранти на навчання в Китаї 2020 зі спеціалізацією у вивченні низьковуглецевої енергетики. Стипендія фінансує навчання на магістратурі по зазначеній спеціалізації у China-UK Low Carbon College Shanghai Jiao Tong University. Крім повної оплати навчання, програма також передбачає оплату медичної страховки та місячну стипендію для особистих потреб та оплати проживання. До участі в конкурсі допускаються всі студенти, які відповідають стандартним вимогам при вступі.

Chinese Government Award Program At Harbin Institute Of Technology

Тип стипендії: державна стипендія Китаю 2020 для студентів магістерських та PhD програм всіх спеціальностей

Особливості та вимоги:

Це державна стипендія для іноземних студентів, які навчаються в Harbin Institute Of Technology. Стипендія покриває всі витрати на навчання, проживання, медичну страховку та передбачає виплату щомісячної стипендії. Розмір щомісячної стипендії для студентів магістратури – 3000 RMB (~440 USD), PhD програм – 3500 RMB (~510 USD). Що стосується критеріїв, то вони для учасників цієї програми наступні:

 • Кандидати повинні мати хороші здібності до наукових досліджень та академічний ступінь зі спеціалізацією у відповідній предметній області.
 • Претендентам на грант в Китаї 2020 для навчання на магістратурі мають бути віком до 35 років та мати диплом бакалавра, а майбутні студенти PhD програм мають бути віком до 40 років та мати ступінь магістра.

Chinese International Government Award- Chinese University Program Tianjin University

Тип стипендії: державний грант Китаю 2020

Особливості та вимоги:

Це стипендіальна програма для тих, хто навчається на магістратурі або PhD програмі. Програма не обмежує коло спеціальностей і доступна для всіх іноземних студентів. Стипендія покриває повністю витрати на навчання, проживання, медичне страхування та передбачає щомісячну виплату для особистих потреб студентів у такому розмірі:

 • для студентів магістратури – 3000 RMB (~440 USD)
 • для студентів PhD програм – 3500 RMB (~510 USD)

Що ж стосується вікових обмежень, то студенти магістратури можуть претендувати на цю стипендію за умови, що їм до 35 років, а студенти PhD програм, якщо їм до 40 років.

Hong Kong PhD Fellowship Scheme

Тип стипендії: регіональна державна стипендія для студентів PhD програм

Особливості та вимоги:

Ця стипендія призначена для фінансування навчання студентів на PhD програмах в одному із 7 університетів Гонконгу:

 • City University of Hong Kong
 • Hong Kong Baptist University
 • Lingnan University
 • The Chinese University of Hong Kong
 • The Hong Kong Institute of Education
 • The Hong Kong Polytechnic University
 • Hong Kong University of Science and Technology
 • The University of Hong Kong

Стипендіальний фонд фінансується Радою наукових грантів Гонконгу. Грант поширюється на програми з усіма спеціалізаціями. Розмір річної стипендії – близько 40000 USD. Також програма передбачає надання допомоги у розмірі 1700 USD для того, щоб студент мав змогу відвідувати конференції та займатися дослідною діяльністю. Претенденти на стипендію мають продемонструвати відповідний рівень академічної підготовки, досвід дослідної роботи, комунікаційні навички та вміння працювати у команді.

Schwarzman Scholars Program At Tsinghua University

Тип стипендії: стипендіальна програма від приватного фонду для студентів визначених спеціалізацій

Особливості та вимоги:

Це стипендіальна програма від фонду американського фінансиста Стівена Шварцмана. Стипендія фінансує навчання на магістерських програмах «Міжнародні відносини» зі спеціалізацією в економіці, бізнесі, міжнародному бізнесі або державній політиці. Програма покриває витрати на навчання, проживання, 2 авіаквитки до та з Пекіна для одного академічного року, навчальні матеріали, медичне страхування, а також надає стипендію на персональні витрати у розмірі 4000 USD. До конкурсу на отримання стипендії допускаються студенти з дипломом бакалавра будь-якої спеціалізації.

Biomedical Sciences Scholarships

Тип стипендії: університетська стипендія для студентів програм бакалаврату

Особливості та вимоги:

Ця стипендія доступна у 2 видах з різними умовами:

 • Стипендія «Freshman» – це програма, яка передбачає повну або часткову оплату навчання (~29000 USD), проживання (~1200 USD), надання річної допомоги на проживання (~2500 USD), а також оплату медичної страховки (~470 USD).
 • Академічна стипендія – це програма, яка передбачає чотирирічну оплату навчання, проживання та надання фінансової допомоги.

Програма поширюється на студентів Zhejiang University-University of Edinburgh Institute, які вивчають біомедицину або біоінформатику. Для участі в конкурсі студенти мають відповідати базовим вимогам бакалаврських програм, мати високі академічні здобутки та добре володіти англійською мовою.

Hubei Provincial Scholarships

Тип стипендії: регіональна стипендія для студентів академічних програм всіх рівнів та спеціалізацій

Особливості та вимоги:

Це стипендіальна програма, що поширюється на університети провінції Хубей, що в Центральному Китаї. Програма фінансується з бюджету провінції і має на меті сприяти розвитку наукових досліджень й окремих галузей завдяки залученню іноземних талановитих фахівців.

Ця стипендія фінансує програми бакалаврату, магістратури, а також PhD програми. Вся стипендіальна програма поділяється на стипендії 5 категорій:

 • Бакалаврська стипендія – 10000 RMB на рік (~1450 $)
 • Магістерська стипендія – 15000 RMB на рік ( ~2180 $)
 • PhD стипендія – 20000 RMB на рік (~2900 $)
 • Загальна стипендія – 5000 RMB на 6 місяців (~730 $) або 10000 RMB на рік (~1450 $)
 • Стипендія підвищеного рівня – 10000 RMB на 6 місяців (~1450 $) або 20000 RMB на рік (~2900 $)

До участі в конкурсі допускаються виключно іноземні студенти. Стипендія кожної категорії має свої особливі вимоги:

 • Кандидати на отримання бакалаврської стипендії мають бути віком до 25 років та мають мати диплом про середню освіту китайської школи або еквівалентний йому документ.
 • Кандидати на отримання магістерської стипендії мають бути віком до 30 років та мають мати  диплом бакалавра.
 • Кандидати на отримання PhD стипендії мають бути віком до 35 років та мають мати диплом магістра.
 • Кандидати на отримання загальної стипендії мають бути віком до 40 років та мають мати відповідний академічний рівень (атестат про середню освіту, диплом бакалавра).
 • Кандидат на отримання стипендії підвищеного рівня має бути віком до 50 років та має мати відповідний академічний рівень (диплом магістра або PhD).

Також важливо, що кандидат на отримання однієї з цих стипендій, має не отримувати фінансову допомогу ні від інших державних фондів, ні від бізнесу.

Jiamusi University Heilongjiang Provincial Government Scholarships Program

Тип стипендії: державна стипендія для студентів всіх академічних рівнів всіх спеціалізацій

Особливості та вимоги:

Це стипендіальна програма, що фінансується в межах державної програми провінції Хейлунцзян. Вона орієнтована на студентів бакалаврських, магістерських і PhD програм, які здобувають вищу освіту в Jiamusi University. Це один з найбільших закладів вищої освіти провінції, до структури якого входять 26 інститутів. Стипендія покриває витрати на навчання, навчальні матеріали та страховку. Для отримання стипендії студенти мають мати відповідний академічний рівень та вік:

 • Бакалаврська стипендія – наявність атестата про середню освіту та вік до 25 років.
 • Магістерська стипендія – наявність диплома бакалавра та вік до 35 років.
 • PhD стипендія – наявність диплома магістра та вік до 40 років.

Siemens China Scholarship At Tsinghua University

Тип стипендії: приватний грант для студентів PhD програм вузької спеціалізації

Особливості та вимоги:

Це стипендіальна програма від фонду Siemens, яка покриває оплату навчання іноземних студентів в Tsinghua University на PhD програмах. Стипендія фінансує навчання в таких предметних областях:

 • Механічна інженерія
 • Комп’ютерна наука та технології
 • Мистецтво та дизайн
 • Програмне забезпечення
 • Автоматизація
 • Електрична інженерія

Стипендія покриває повністю витрати на навчання, проживання, навчальні матеріали, дорогу та медичне страхування. Що стосується критеріїв для кандидатів на отримання стипендії, то вони відповідають загальним критеріям вступу на PhD програму. Також студенти мають бути готові працювати разом з представниками Siemens над дослідженнями та не мають отримувати стипендії за іншими програмами.

CAS-TWAS President’s PhD Fellowship Programme

Тип стипендії: державна стипендія для студентів PhD програм визначених спеціалізацій

Особливості та вимоги:

Ця програма орієнтовна на студентів, які навчаються на PhD програмах в University of Chinese Academy of Sciences (UCAS), University of Science and Technology of China (USTC) або в інститутах Китайської академії наук. Стипендія фінансує навчання на таких спеціалізаціях: сільське господарство, молекулярна біологія, біологічні системи та організми, охорона здоров’я, медицина, хімія, інженерія, астрономія, космонавтика, математика, фізика. Програма передбачає повну оплату навчання та реєстраційних зборів при вступі, а також щомісячну стипендію в розмірі від 1000 до 1200 $ для оплати витрат на житла, дороги та медичну страховку.

Кандидати на стипендію мають бути віком до 35 років, не отримувати стипендії з інших фондів та знати англійську/китайську на належному рівні.

Nankai University Undergraduate And Master Scholarship

Тип стипендії: університетська стипендія для студентів бакалаврату і магістратури

Особливості та вимоги:

Університетська стипендія від Nankai University доступна для іноземних студентів, які хочуть здобути ступінь бакалавра або магістра на одній зі спеціалізацій університету. Стипендія передбачає надання фінансової підтримки у розмірі ~1500 USD для бакалаврів та ~2200 USD для магістрів на рік. Для участі у конкурсі на отримання стипендії необхідно відповідати загальним вступним вимогам та не бути громадянином Китаю.

Якщо вас цікавить навчання в Китаї по гранту, доречно буде ознайомитися з відгуками. На різних форумах студенти часто діляться своїм досвідом, розповідають про можливі труднощі в процесі подання заявки чи особливості конкурсу. Знання китайської мови для багатьох програм дуже важливе, тому ви можете спершу отримати грант на мовні курси в Китаї 2020. Безліч мовних шкіл надають іноземним студентам таку можливість. Не полініться, пошукайте такі форуми і дізнайтеся більше з уст тих, хто вже пройшов цей етап. Також у вас є ще один варіант – звернутися за допомогою до спеціаліста. Консультанти з питань освіти за кордоном компанії Mudra допомагають обрати не лише університет чи навчальну програму, а й надають вичерпну інформацію з приводу стипендіальних можливостей. Вже зараз ви можете отримати першу безкоштовну консультацію. Для цього зателефонуйте нам за тел. (044) 499 115 0 або залиште заявку на сайті.

Попередня новина

Причини навчатися в Німеччині Корисно знати: Вища освіта
Причини навчатися в Німеччині

Наступна новина

Система вищої освіти в Чехії Корисно знати: Вища освіта
Система вищої освіти в Чехії
Підписатися на новини
Безкоштовна консультація