У Канаді оновили правила навчання для іноземних студентів


							альт Корисно знати: Вища освіта

Уряд Канади презентував оновлені правила, що поширюються на всіх іноземних студентів, які навчаються або хочуть навчатися у місцевих школах, коледжах чи університетах. Про які саме зміни йде мова Mudra розповість вам у цьому матеріалі.

Кожен освітній заклад розробляє план дій проти поширення COVID-19 в умовах навчального процесу, а представники влади провінції оцінюють ефективність кожного плану. Ті заклади, чиї плани було затверджено, потрапляють до спеціального списку. Студенти, освітні заклади яких входять до цього списку, зможуть приїхати до Канади для навчання з 20 жовтня 2020 року.

Ознайомлюючись з планами, представники влади Канади оцінюють як освітні заклади:

  • надаватимуть інформацію іноземним студентам про здоров'я та про вимоги поїздок до Канади;
  • допомагатимуть студентам з організацією 14-денного карантину після прибуття;
  • надаватимуть рекомендації або допомогу в придбання предметів першої необхідності, таких як їжа і ліки, під час карантину.

У планах також повинні бути встановлені протоколи стану здоров'я учнів на випадок, якщо в освітньому закладі є підозрювані або підтверджені випадки COVID-19.

Нагадаємо, що Канада є однією країн-лідерів серед іноземних студентів. Щороку сюди приїздять десятки тисяч студентів з різних куточків світу. Це обумовлено відповідним рівнем якості освіти та оптимальними умовами для всіх студентів, які можуть отримати дозвіл на працевлаштування в Канаді на 3 роки. Якщо вас зацікавила можливість здобути середню чи вищу освіту в Канаді, не втрачайте нагоду отримати безкоштовну консультацію за тел. (044) 499 115 0.

Підписатися на новини
Безкоштовна консультація