Гарантія вступу в університет Великобританії


							альт Корисно знати: Вища освіта

Багатьох майбутніх студентів при вступі дуже лякає питання відмови і стереотип про важкість вступу. Дійсно, задля того аби зарахуватися в університет Британії треба гарно вчитись, мати достатній рівень мовних навичок та величезну мотивацію, проте є метод, який гарантує, що наступного року ви будете навчатися в країні вашої мрії. 

Все дуже просто - подавайте документи в декілька університетів одночасно. Mudra. Освіта за кордоном в цьому вам допоможe.

Для початку необхідно визначитись зі спеціальностями та програмами, на яких є бажання вчитись. Треба обрати 5 програм, при чому це може бути одна програма в п’яти різних ВНЗ або 5 програм в одному університеті. Найкраще обрати декілька топових програм, та інші менш престижні, але куди шанси вступити більші.

Далі, обрані програми треба проранжувати для себе в порядку пріоритетності. Спочатку ті, в які найбільше хочеться вступити, далі по порядку спадання. Університет при відборі, як і в Україні, враховує ці показники.

Після цього необхідно буде написати мотиваційний лист або есе, в якому ви розповідаєте про ваші особистісні та академічні досягнення, цілі. Чому ви хочете вступити на цю програму, яка ваша особистісна мотивація, чому повинні обрати саме вас. Мотиваційний лист є дуже суттєвим документом при розгляді вашої заявки комісією. Також вам знадобиться рекомендаційні листи, від ваших викладачів, роботодавців, які могли б охарактеризувати вас, ваші здібності та навички, вміння навчатись.

Після цього вам будуть приходити відповіді від університетів. Буває два види позитивних відповідей – conditional та unconditional offer. Перший варіант означає, що університет готовий вас зарахувати у разі виконання певних умов, наприклад підвищення оцінок  в школі, покращення рівня англійської мови. Другий варіант – ви зараховані в університет і можете готуватись до навчання на бакалавраті. Серед негативних відповідей вас можуть поставити в лист очікування (wait list), це означає, що ви будете зараховані, якщо хтось перед вами відмовиться від свого місця. Або відмова (decline).

Ви, в свою чергу, маєте відповісти або згодою, незгодою або умовною згодою (insurance back-up), що означає, що ви чекаєте відповіді від інших університетів.

У випадку, якщо всі 5 програм з якихось причин вам не підійшли або ви отримали відмову на всі. Вам будуть запропоновані програми, де є вільні місця і шанси зарахування туди є дійсно високими.  Така вступна система дає можливість гарантованого вступу на одну з програм. 

Хочете дізнатись більше? Дзвоніть нам (098) 115 115 0 або замовляйте консультацію на нашому сайті.

 

Підписатися на новини
Безкоштовна консультація