Як отримати освіту в США


							альт Корисно знати: Вища освіта

Мабуть нікого не здивує факт, що в США іноземні студенти становлять 5% від загальної кількості студентів. Скажете мало? Хм, можливо. Але жодна інша країна у світі не наближається до показника в понад мільйон іноземних студентів щороку. До речі, ще в середині 1950-х число іноземних студентів в Сполучених Штатах  не перевищувало 35000. Якихось 70 років і такий прогрес.

Тож, якщо ви вирішили або вже замислилися над тим, щоб долучитися до академічного річища молодих людей, які прямують до США за якісною освітою та розширенням власних горизонтів, вам слід зробити наступні кроки:

1. Вивчити англійську мову. Шляхів до опанування необхідних мовних навичок багато: від самоосвіти до мовних шкіл та програм як в Україні, так і за кордоном. Кожен шлях має свої умовні переваги і недоліки. Вам слід визначитися, як швидко ви хочете опинитися на відповідному мовному рівні, тоді і свій вибір здійсните легко.

2. Дослідити різні варіанти. Знайдіть і порівняйте школи, коледжі або університети відносно місця розташування, типу освіти, акредитації, програм, спеціальностей, умов зарахування, проживання, вартості навчання тощо. Друзяка Google видасть вам безліч сторінок інформації офіційної і неофіційної. Можете опрацювати цю інформацію самостійно. Можете знайти собі порадника, експерта в закордонній освіті. Експерт не обов’язково буде ходячою енциклопедією, але в різноманітній інформації стосовно вашого питання зорієнтується набагато швидше і зекономить вам щонайменше час, а то і ваші кошти.

3. Забезпечити фінансування навчання та проживання на період перебування в США. Зважити можливості отримати стипендії, гранти. Оцінити розмір можливої фінансової допомоги та власних коштів.

4. Подати заявку до обраного навчального закладу. Додати до заявки супровідні документи, від атестатів, дипломів, відповідних виписок оцінок до фінансових документів чи рекомендацій.

5. Отримати запрошення, оплатити зазначену повну чи часткову вартість навчання та підготувати пакет документів для подачі на візу.

6. Подати на студентську візу F-1. На цьому етапі треба бути особливо відповідальним та уважним, бо імміграційна служба США ніколи не була поблажливою до потенційних іммігрантів. Навіть якщо ви ніколи і в думці не мали, щоб лишитися в США, вас все одно будуть розглядати під імміграційним прицілом.

7. Підготуватися до від’їзду.

Щасти вам у вашій наполегливості досягнути замисленого!

Підписатися на новини
Безкоштовна консультація