Затребувані спеціальності світу – на кого йти вчитися?


							альт Корисно знати: Вища освіта

Сьогодні питання на кого йти вчитися постає особливо гостро, адже при виборі професії важливо враховувати не тільки власні здібності та можливості, а й те, наскільки професія затребувана у світі. Це дуже важливо, оскільки саме затребуваність професії дає більше можливостей для кар'єрного росту, для пошуку кращої роботи та гарантує гідну оплату праці.

Отже, розглянемо затребувані спеціальності в різних країнах світу.

 

Європа:

Загалом, в Європі катастрофічно не вистачає кваліфікованих медичних працівників, інженерів, IT-спеціалістів та менш кваліфікованих працівників як будівельники, водії, працівники аграрної галузі. Розглянемо більше детально.

 

Наприклад, в Іспанії дуже поширені спеціальності в галузі моди, дизайну, архітектури, комунікацій, багато студентів їдуть навчатися в бізнес школи. Проте, в Іспанії затребувані такі фахівці як фінансисти, працівники сфери телекомунікацій, IT-спеціалісти, лікарі та особисті асистенти зі знанням декількох мов.

 

А Німеччина наразі дуже потребує кваліфікованих інженерів, IT-спеціалістів та лікарів. До речі, для останніх створені досить непогані соціальні умови. Також в Німеччині зараз не вистачає спеціалістів у сфері готельно-ресторанного бізнесу та туризму, фінансистів, викладачів та професорів навчальних закладів, соціальних працівників, а також автомеханіків, сантехніків.

 

Британці чекають на IT-спеціалістів, викладачів, медичних працівників, економістів, менеджерів з продажу, інженерів, а також таких спеціалістів як сантехнік та спеціалісти по роботі з маленькими дітьми

А найбільш викооплачуваними спеціальностями в Британії є СЕО, працівники авіа-сфери, директори з маркетингу та продажів, юристи, брокери, фінансисти.

В Італії наразі найбільш затребуваними спеціалістами є працівники фешн індустрії, аграрної сфери, індустрії гостинності, творчі спеціальності як дизайнери, сценаристи, режисери. Також затребуваними є працівники медичної сфери, IT-спеціалісти. Особливого значення наразі набувають спеціальності, які пов’язані з кібербезпекою та базами даних (Data Scientist).

 

В Канаді також дуже затребуваними є медичні працівники, інженери, програмісти, викладачі та професори, фінансисти, страхові брокери, бухгалтери. Крім того затребуваними є графічні дизайнери, ілюстратори, аналітики.

 

В США чи не найбільш затребуваною професією є ортодонт. Також США потребує різноманітних IT-спеціалістів – мобільні розробники, системні архітектори, кібернетики. Популярними є менеджери проектів та менеджери з маркетингу в сфері IT. Традиційно, США потребує інженерів, фінансистів та бухгалтерів. Також останнім часом дуже затребуваними вакансіями є HR, менеджери по роботі з партнерами та менеджери з розвитку персоналу.

 

Щоб ви не обрали – обирайте зважено, адже улюблена та затребувана справа буде приносити як гроші, так і задоволення від життя.

Підписатися на новини
Безкоштовна консультація