Kings Education Bournmouth

Інформація

 • Країна: Великобританія
 • Місто: Борнмут
 • Рік заснування: 1957
 • Кількість студентів: 2000
 • Вік: з 15 років

Kings Education Bournmouth

Kings Education Bournemouth – один із закладів освіти міжнародної мережі Kings Education, що має власні представництва в містах Великобританії та США.

Борнмут – місто на березі Ла-Маншу, яке називають одним з освітніх центрів  Великобританії. Щороку все більше іноземних студентів обирають Kings Education Bournemouth як місце підготовки до вступу в британські університети та підвищення рівня англійської.

Kings Education Bournemouth вдається утримувати лідерські позиції завдяки індивідуальному підходу в роботі з кожним студентом, виходячи з його потреб, цілей та початкового рівня знань. Професійні консультанти та викладачі Kings Education Bournemouth не просто готують студентів до вступу, вони дають знання, які будуть завжди актуальними для студентів. В Kings Education Bournemouth надають перевагу навчанню в невеликих групах для того, щоб викладач мав змогу слідкувати за прогресом кожного студента і за потреби допомагав індивідуально кожному студенту.

Всі програми Kings Education Bournemouth можна умовно поділити на 2 види: програми підготовки до вступу в університет та програми вивчення англійської мови.

Підготовка до вступу в університет

GCSE – британський атестат про повну загальну освіту, що вручається учням після завершення навчання в школі. Kings Education Bournemouth пропонує можливість навчання на стандартній дворічній програмі GCSE (з 14 років) та просунутій однорічній програмі GCSE (для дітей з 15 років). Після успішного проходження фінального іспиту студенти переходять на навчання на програмі A-level.

 

A-level – спеціальна дворічна програма навчання в британській системі освіти, націлена на підготовку студентів віком 16-18 років до вступу на бакалаврські програми. Під час навчання на цій програмі в Kings Education Bournemouth акцент робиться на розвиток важливих вмінь та навичок, які знадобляться студентам для навчання в університеті. В рамках програми A-level студенти:

 • вивчають 3 основні предметні області, пов’язані з майбутньою спеціальністю в університеті;
 • покращують рівень академічної англійської;
 • готуються до іспиту IELTS;
 • вивчають додаткові так звані «курси збагачення», націлені на різнобічний розвиток студентів;
 • покращують вміння працювати ефективно в умовах часового ліміту та з різними типами завдань, готуючись в такий спосіб до майбутніх іспитів;
 • пишуть фінальний іспит.

 

A-level (розширена програма)  – програма Kings Education Bournemouth, розрахована на студентів з нижчим рівнем англійської, які прагнуть долучитися до навчання на основній програмі A-level. Головна відмінність від стандартної однойменної програми у додаткових курсах інтенсивного вивчення англійської.

 

Foundation (просунутий рівень) – програма Kings Education Bournemouth, орієнтована на студентів-іноземців, яким необхідно компенсувати різницю, яка є в роках навчання та потрібно підготуватися до вступу в університет. Програма складається з двох основних складових: академічна підготовка з вивченням блоку курсів відповідно до обраного фаху та підвищення рівня англійської відповідно до обраної спеціальності.

 

Foundation (розширена програма) – ця програма Kings Education Bournemouth відрізняється від стандартної програми просунутого рівня тим, що вона розрахована на тих, хто має нижчий рівень англійської мови.

 

Літня медична програма підготовки – програма для тих, хто думає про майбутнє у сфері медицини. Програма розрахована на студентів від 15 років, які прагнуть більше дізнатися про можливості професійного розвитку в медицині, можливості навчання в різних медичних школах та на різних навчальних програмах. Яка система підготовки фахівця у сфері медицини, що необхідно для вступу в медичну школу, що необхідно знати для успішного розвитку у сфері медицини – відповіді на ці та інші питання студенти Kings Education Bournemouth отримують під проходження цієї програми. Програма передбачає 24 години занять на тиждень та екскурсії в медичні заклади вищої освіти.

 

Foundation (спеціалізація міжнародний бізнес) – програма, орієнтована на підготовку до вступу студентів, які прагнуть розвиватися у сфері бізнесу та менеджменту. Структура програми включає курси з підвищення загальної англійської, бізнес англійської, підготовку до IELTS, роботу на курсах, що націлені на розвиток комунікаційних та дослідницьких навичок роботи.

 

Міжнародна програма середньої освіти – ця програма Kings Education Bournemouth розроблена для того, щоб забезпечити розвиток англійської та академічних предметів в міжнародній середній школі. Залежно від віку та здібностей, студенти приєднуються до класів GCSE, A-Level або Foundation.

 

Підготовчий курс англійської мови – цей курс Kings Education Bournemouth призначений для студентів, які ще не володіють англійською на рівні, необхідному для початку навчання на курсі підготовки до вступу заклад вищої освіти.

 

Програми вивчення англійської мови

Підготовка до IELTS – програма підготовки до іспиту IELTS для студентів від 16 років, що включає 28 стандартних уроків та участь у 2 соціальних активностях на тиждень. Тривалість програми від 2 тижнів.

 

Інтенсивний курс англійської мови – один із найпопулярніших курсів Kings Education Bournemouth, мета якого це підвищення рівня загальної англійської. Програма включає 28 уроків на тиждень, з яких 20 уроків це стандартні заняття загальної англійської і 8 уроків тематичних занять, які орієнтовані на певну тему. Тривалість програми від 2 тижнів.

 

Cambridge English B2 – цей курс Kings Education Bournemouth призначений для студентів, які хочуть підготуватися до іспиту Cambridge English B2 First (FCE). Курс включає 28 занять на тиждень, з яких 20 занять це заняття загальної англійської та 8 – присвячені саме підготовці до іспиту.

 

Cambridge English C1 – цей курс Kings Education Bournemouth призначений для студентів, які хочуть підготуватися до іспиту Cambridge English C1 Advanced (CAE). Курс включає 28 занять на тиждень, з яких 20 занять це заняття загальної англійської та 8 – присвячені саме підготовці до іспиту.

 

Дипломний курс інтенсивного вивчення англійської мови – довготривала програма вивчення англійської Kings Education Bournemouth для дітей від 16 років, що включає 28 занять на тиждень. Мінімальна тривалість програми – 24 тижні.

 

Англійська мова + міжнародний бізнес – програма Kings Education Bournemouth, що включає комбіновані заняття з англійської мови та вивчення таких тем як управління, фінанси та реклама. Тривалість програми від 2 до 12 тижнів.

Потрапляючи в Kings Education Bournemouth, студент опиняється в товаристві мотивованих студентів та викладачів, які завжди готові підтримати і допомогти один одному. Студенти Kings Education Bournemouth успішно продовжують навчання в найкращих університетах Великобританії. І це найкраща гарантія рівня якості підготовки студентів в Kings Education Bournemouth!

 • Академічні програми

  GCSE

  A-level

  A-level (розширена програма)

  Foundation (просунутий рівень)

  Foundation (розширена програма)

  Літня медична програма підготовки

  Foundation (спеціалізація міжнародний бізнес)

  Міжнародна програма середньої освіти

  Англійська мова для вступу

  Підготовка до IELTS

  Інтенсивний курс англійської мови

  Cambridge English B2

  Cambridge English C1

  Дипломний курс інтенсивного вивчення англійської мови

  Англійська мова + міжнародний бізнес

 • Проживання

  Студенти Kings Education Bournemouth обирають житло на вибір в місцевих студентських резиденціях або місцевих родинах.

 • Дозвілля

  Kings Education Bournemouth має партнерські відносини з багатьма місцевими організаціями, тому студенти Kings Education Bournemouth мають змогу відвідувати музичну школу Борнмуту та інші місцеві культурні заклади. Крім того, Борнмут недаремно називають містом не лише університетів, а й курортів, тому студенти Kings Education Bournemouth поєднують навчання з відпочинком на пляжі.

 • Спорт

  Студенти Kings Education Bournemouth, який має партнерські відносини з низкою місцевих спортивних організацій, відвідують спортзал, заняття з баскетболу та тенісу, а також займаються водними видами спорту.

Kings Education Bournmouth
Kings Education Bournmouth

Вас також може зацікавити

Історії успіху

Дивитися всі
Дарья

Дарья

Хочу поблагодарить компанию Mudra! Я очень рада, что обратилась именно к вам!

Этим летом у меня был выпуск в IED Barcelona, я закончила годовой курс Global Design. Это прекрасная программа для тех, кто как и я не совсем уверенны в каком направлении дизайна хочеться двигаться и вообще что такое дизайн.

Я безумна рада тому, что поступила в этот университет и конечно без помощи Татьяны Мельниченко, сама я бы никогда не справилась! Очень благодарна за помощь и невероятную поддержку во всем! Еще при первой встречи, когда я только думала в кокой университет поступать, мне предложили много разных вариантов со всей нужной и дополнительной информацией! А дальше было еще лучше. Всегда все вовремя, все понятно и легко, все спланировано и перепроверено по нескольку раз. 

ЧИТАТИ ДАЛІ
Татьяна

Татьяна

Earlscliffe College

Всем привет! Меня зовут Татьяна, я уже 4 года подряд летом с помощью замечательной компании Mudra учусь в Англии, и с каждым разом всё интереснее и прикольнее))) В этом году я училacь Earlscliffe College - очень солидная школа. Мне там очень понравилось, персонал, учителя настоящие профессионалы, которые видно, что могут работать со студентами.

Спасибо большое компании и конечно же Татьяне Мельниченко, которая старается предложить нам самые лучшие условия, переживает вместе с нами и нашими родителями. Этот человек настоящий профессионал своего дела.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Арина

Арина

Здравствуйте, я Арина Сотченко. Хочу написать отзыв о поездке на Мальту. Самой поездкой я конечно же очень довольна. Новые и яркие впечатления всегда приносят только удовольствие. Также поездка принесла и пользу, ведь это была образовательная программа. Однако услуги и то, как можно предоставить это самое удовольствие, тоже очень важно в сфере обслуживания. Главный консультант Татьяна Мельниченко обеспечила нас всей нужной нам информацией. На все вопросы нам были предоставлены развернутые ответы и открытость к сотрудничеству.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Ирина

Ирина

Istituto Europeo di Design

В компанию «Мудра» нас привёл случай. Вместе с дочерью мы смотрели на возможности образования в области дизайна и попали на презентации вузов, организованные при содействии «Мудрой». И сейчас я точно знаю, что это знакомство было не случайным.

Особенно хочется поблагодарить Татьяну Мельниченко. Ее профессиональный подход, ориентация на индивидуальные потребности моей дочери, внимание к деталям и просто человеческое отношение позволили с первых минут знакомства окунуться а атмосферу доверия.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Катерина

Катерина

Завжди задоволена рівнем професійності консультантів компанії. Приємно бачити увагу до деталей, бажання допомогти. Не раз отримала корисні поради з боку консультантів з питань освітнього майбутнього дитини. Так тримати!
Два тижні мій син перебував на курсі Academic Summer, де вивчав декілька предметів англійською мовою. 

ЧИТАТИ ДАЛІ
Ольга

Ольга

Добрый день, меня зовут Ольга! Этим летом я решила отправить своих девочек в англоязычную школу. По совету своих знакомых мы обратились в MUDRA, а именно к Татьяне Мельниченко.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Вячеслав

Вячеслав

Дуже вдячний вам за Вашу роботу, завдяки вам я опинився там де довго мріяв. Всі питання вирішувалися швидко, чітко і по пунктах, не було такого, щоб щось не виходило, навпаки, все з легкістю, крок за кроком привело нас до кінцевої мети! Велике спасибі вам, що я міг завжди вам зателефонувати і ви могли відповісти і розповісти як буде краще дiяти в тiй чи iншiй ситуацiї! :)

ЧИТАТИ ДАЛІ
Анна

Анна

Я хочу выразить огромную благодарность компании Mudra за помощь и сопровождение на моём пути к возможности учиться в IED. Искренне всем могу советовать это агенство, с которым мне повезло иметь возможность сотрудничать!

ЧИТАТИ ДАЛІ
Тетяна Павленко

Тетяна Павленко

GISMA

ЧИТАТИ ДАЛІ
Арина

Арина

Добрый день! Школа очень нравится. Учителя хорошие, условия тоже отличные, все очень внимательные. Город сам тоже очень впечатлил! Так что все отлично:)

ЧИТАТИ ДАЛІ
Злата

Злата

Добрый день! Меня зовут Злата и я являюсь постоянным клиентом компании MUDRA Освіта за кордоном. В 2014 году компания помогала моей дочери Арине в поступлении в GLION institute of higher education в Швейцарии. Организация подготовки документов для поступления, получение визы и все другие вопросы взяла на себя компания. 

ЧИТАТИ ДАЛІ
Анастасія

Анастасія

Дорого дня!

Мене звати Анастасія. Не вперше звертаюся до послуг компанії Mudra освіта за кордоном. У 2018 році була зарахована на курси «Medical English» в мовній школі ILSC у м. Ванкувер, Канада. Завдяки злагодженій роботі компанії «Mudra» поїздка перевершила очікування, і невдовзі, після приїзду, почала планувати наступну подорож.

На цей раз вибрала Велику Британію.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Аріана

Аріана

Earlscliffe College

Вдячна компанії Мудра, яка надала якісні послуги щодо навчання в літній школі Earlsclife на програмі mini MBA.

Кваліфіковані працівники врахували усі побажання, були завжди на зв’язку та супроводжували протягом періоду заповнення анкети, збору і подачі документів на студентську візу(яку відкрили без проблем) організації трансферу і т.д. 

ЧИТАТИ ДАЛІ
Кондратенко Настя

Кондратенко Настя

Добрий день. Моя поїздка до Ніцци для вивчення мови була чудова! Це позитивний час та спогади. Все дуже душевно та щиро. У французькій родині я відчувала себе як вдома. Сільві була дуже уважна і турботлива, прекрасно все пояснювала на уроках. Шкода, що час так швидко летить, і все проходить. Але з нами завжди залишаються в пам'яті прекрасні і позитивні події.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Клим

Клим

Зовсім недавно я пройшов курс критичного мислення (Critical Thinking) від EtonX. Дуже сподобалося! Реально корисно і цікаво. Педагог доброзичний та мотивуючий. Заняття проходили у групі міжнародних студентів. Я був один з України.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Олег

Олег

Два року тому ми звернулися в компанію Mudra. Освіта за кордоном з проханням підібрати індивідуальний шлях для навчання нашої дитини за кордоном. І хочу сказати, ми жодного разу не пожалкували, що звернулися саме в цю компанію. Ми довго обирали школу, в який буде навчатися наш син. Переживали, що дитині буде важно адаптуватися до навчальної системи Великобританії. Працівники не тільки підібрали школу, а й надали послуги психологічного та академічного супроводу дитині. 

ЧИТАТИ ДАЛІ
Jana

Jana

Very professional company with individual approach to each student.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Кристина

Кристина

Татьяна с самого начала, еще до оплаты, помогла разобраться в программах, которые предоставляет университет, сразу сообщила о важных документах, связалась с ними. Мы слегка переживали, так как до этого уже имели дело с одной фирмой. Мы потеряли много времени и денег в пустую, а в итоге просто разорвали контракт. Сейчас благодаря Татьяне я учусь в университете, куда и поступали. Я довольна своим выбором. :) Если бы поступала ещё раз, обратились бы снова к Вам :)

ЧИТАТИ ДАЛІ
Артем

Артем

Мне понравились поездки,особенно: Лондон и Кембридж. Уроки были очень интересные, учителя понравились. Дети очень дружелюбные и я нашёл новых друзей. Правда еда была не особо вкусной. Ещё была хорошая групп лидерша, Оксана.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Александр

Александр

Hello my name is Oleksandr Sheredeko and I spent 3 weeks in Loughborough professional linguistic camp. During that time I enlarged my vocabulary a lot and I began to identify aspects of phonology such as word stress, sentence stress and intonation. We had interesting classes and teachers really helped us to improve ourselves in speaking communication, reading abilities, listening skills and vocabulary knowledge. To sum up I would like to show huge respect to company "Mudra" which organized marvelous trip.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Татьяна

Татьяна

Замечательно работающая организация. Работаю с компанией Мудра уже четвёртый год. Одни положительные впечатления, так как люди работающие в компании являются профессионалами своего дела. 

При выборе любой из программ на которую мы ездили нам предлагали на выбор несколько программ, организовывали визовое сопровождение, покупку авиабилетов. Дети довольны, родители тоже довольны . Рекомендую. 

ЧИТАТИ ДАЛІ
Родители

Родители

Уважаемые сотрудники компании Мудра!

Выражаем признательность за внимательное отношение и компетентный подход в организации летнего отдыха нашей дочери Дарьи.

Очень понравился лагерь, питание , качественные и интересные экскурсии, педагоги. Спасибо большое за участие. 

С уважением, родители.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Дмитрий

Дмитрий

Большое спасибо сотрудникам компании, особенно Александре, за высокий профессионализм и терпение. Благодаря осознанности во всех тонкостях подобных  курсов, я смог провести эти 3 месяца комфортно и в лучшей языковой школе Мальты, не переживая ни о чем.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Саша

Саша

Это были очень увлекательные 3 недели  с большим количеством экскурсий. Уроки были достаточно интересные и познавательные. Учителя веселые и добрые. Еда была не самой вкусно, но этого и стоило ожидать от Англии. Отдельное спасибо Оксане. В первый день было неловко и неудобно подойти познакомиться, а сейчас это мои друзья.Конечно ехать домой не хочется, но это и означает качество поездки. Ещё раз спасибо компании Mudra, Оксане и детей из группы, за то, что украсили это лето прекрасной поездкой.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Таня

Таня

Эти 3 недели для меня пролетели незаметно, я очень рада что сюда приехала, я познакомилась с людьми, получила большой опыт в английском. Понравились города которые мы видели. Очень понравились учителя, они всегда были добрые и интересны. В последний день я уже понимаю что не хочу уезжать из этого места и тем более расставаться с мальчиками с которыми я тут была, и мне понравился наш Групп Лидер который всегда нам помогал и поддерживал. Хочу сказать вам спасибо, что предоставили нам возможность приехать в этот лагерь.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Сергей

Сергей

Я имел опыт сотрудничества с этой компанией и остался очень доволен. Чувство уверенности что все получится не покидало меня ни разу. И все получилось!:-) Самое главное то, у меня всегда было ощущение что сотрудники компании лично были заинтересованы в моем успехе. Может быть так и было? Но впечатления исключительно хорошие.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Наталя

Наталя

Компанія "МУДРА" - це справді професіонали і люди, віддані своїй справі. Після того шляху, який ми пройшли разом, щоб моя мрія здійснилась, я з впевненістю можу сказати, що цим людям можна довіряти і, більше того, саме вони зроблять шлях до здійснення мрії швидшим і набагато легшим.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Брати Діма та Ваня

Брати Діма та Ваня

Доброго дня! Нам дуже все сподобалось. Коли ми сюди приїхали, було дуже багато італійців. Екскурсії були добрі, тільки жалко що портфель потіряли. Не сподобалось лише те, що що в нас змінювались аудиторії. Вчителі були найкращі. Нам дуже сподобалося. Тільки жалко, що маю їхати з Англії. РЕКОМЕНДУЮ ПОЇХАТИ В ЛАФБОРО.    

ЧИТАТИ ДАЛІ
Анастасия

Анастасия

Пролетел месяц в Канаде. Это было незабываемое время. В 2018 году планирую поступать в один из канадских колледжей. При совместном выборе колледжа и специальности с организацией "Мудра" решили, что мне было бы полезно слетать в Торонто и пройти подготовку к сдачи английского теста IELTS. 

Я не ошиблась в выборе города Торонто и организации Мудра, которая организовала все на высшем уровне. Спасибо за такую поездку и рада нашему дальнейшему сотрудничеству.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Антоніо

Антоніо

Ці 3 тижня, що я відбув в цьому таборі  були гарними. Мали багато цікавих екскурсій по відомим містам Англії. Екскурсії були нормальні.  Вчителі деякі були добрі і веселі, а деякі занадто строгі і нудні.  Їжа деколи не дуже була смачна. В загальному табір нормальний

ЧИТАТИ ДАЛІ
Анна

Анна

Дуже вдячна за допомогу в оформленні документів і за надання можливості дізнатися більше про вищі навчальні заклади за кордоном. Директор компанії Тетяна Шевченко особисто надавала мені всю інформацію з приводу університету, який я обрала. 
Вся інформація яку надавала компанія була правдивою і в мене не були ніяких проблем з документами. Для молодих людей які хочуть щоб їх життя було зв’язано з готельною справою я раджу обирати саме цю компанію.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Виталий

Виталий

Благодаря компании Мудра удалось значительно повысить уровень английского языка и полностью погрузиться в культуру Великобритании. Всем советую программу обучения и проживание в семье преподавателя. Воспоминания и эмоции на всю жизнь.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Назар

Назар

В компанії Mudra.ua працюють справжні професіонали своєї справи. Висококваліфіковані працівники надавали інформацію в будь-якому питанні і завжди допомагали. Надзвичайно задоволений послугами компанії, рекомендую всім хто хоче навчатися за кордоном!

ЧИТАТИ ДАЛІ
Ирина

Ирина

Хотела бы выразить благодарность компании "MUDRA", и лично Мельниченко Татьяне, за чудесно организованные поездки на обучение в Великобританию моей дочери Татьяны. За помощь в оформлении документов, за подбор кандидатов, за хорошее отношение и постоянный контроль со стороны компании. Все на высшем уровне, четко, аккуратно, понятно, безопасно. Мы планируем и дальше продолжить учебу в Великобритании. Желаем Вам успехов и процветания.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Анна

Анна

Отличные специалисты! Предлагают престижные учебные заведения и относятся к клиенту на высшем уровне, советую!

ЧИТАТИ ДАЛІ
Клим

Клим

Влітку минулого року ми з мамою планували поїздку до Англії. Я спочатку трохи боявся непорозуміння з жителями, але вони говорили чітко і ясно. Уроки Англійської були цікавими, бо нас розкидали по групам залежно від рівня знання мови. Жили ми у затишних кімнатках, харчувались  три рази в день. Після уроків було багато цікавих занять, нудно не було. А саме краще було те, що активності можна було вибрати на свій смак і уподобання. Приїхавши додому, у мене був заряд позитиву на весь навчальний рік вперед!

ЧИТАТИ ДАЛІ
Руслан

Руслан

Мне понравилась эта поездка, особенно экскурсии в Лондон и Кембридж.Уроки были интересными, а учителя понравились. Еда мне не очень понравилась, но вот пицца была очень вкусная. Дети были дружелюбными и мне понравилось с ними общаться.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Марія

Марія

Battle Abbey School

Влітку, протягом 4 тижнів, я навчалася в школі Battle Abbey, Сх. Сассекс. Я абсолютно впевнена, що час, проведений там,  не втратила намарне і отримала багато нових вражень. Загалом, такі поїздки корисні не тільки тому, що суттєво покращується англійська мова, особливо, розмовна англійська, а й тому, що знайомишся з новими людьми, з іншими культурами, оскільки в цій школі навчаються діти не тільки з Англії, але й  з Китаю (Гонконгу), Франції, Швеції та інших країн.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Марія

Марія

Майже рік я навчаюся на магістратурі в Нідерландах. За цей час я жодного раза не пожалкувала про свій вибір, який допомогла мені зробити команда компанії Мудра. В компанії працюють не просто експерти та професіонали у сфері освіти за кордоном, а неймовірно душевні та приємні люди. 

Якщо ви мрієте навчатися за кордоном, кожен день насолоджуватися життям та знайти себе в житті, звертайтеся в компанію Мудра, і ви точно залишитесь задоволеними власним вибором.

ЧИТАТИ ДАЛІ

Виникло багато запитань?
Ми з радістю надамо консультацію!

Отримати консультацію
Підписатися на новини
Безкоштовна консультація