Language Studies International

Language Studies International

Language Studies International

Language Studies International - розвинена мережа мовних центрів по всьому світу. Ви можете вивчати мову в одній зі шкіл в Англії, Канаді, США, на Мальті, в Новій Зеландії або Австралії. У LSI є також мовні центри у Франції і Швейцарії. Крім того, LSI співпрацює з мовними школами-партнерами в Іспанії, Італії, Мексиці, Панамі і на Коста-Риці.

Всі школи відповідають сучасним стандартам і обладнані за останнім словом техніки. Вони розташовані в центрі найпривабливіших міст.

Викладачі LSI володіють солідним досвідом викладання, а весь персонал ретельно підібраний для забезпечення належної підтримки і допомоги всім учням LSI. Ці люди завжди поруч, щоб направляти вас в процесі навчання.

Яким би не був ваш поточний рівень володіння мовою, яку ви хочете вивчити, і якими б не були ваші потреби, ви знайдете потрібний вам мовний курс.

98% учнів рекомендують LSI

Ефективні заняття | Mudra

Ефективні заняття

Максимальне занурення в мовне середовище.

Безпека | Mudra

Безпека

Супровід дітей під час перебування за кордоном та щоденний звіт керівника групи.

Розваги | Mudra

Розваги

Незабутні розважальна та екскурсійна програми.

Результат | Mudra

Результат

Покращення знань та мотивація на подальше навчання.

Інформація

Language Studies International
Language Studies International

Для кого

 • Вік: з 7 років
 • Кількість місць: 100000 студентів

У LSI одна мета - забезпечити найкращі умови для вивчення мови.

Досвід LSI гарантує ваш успіх.

З 1965 року школа успішно навчає тисячі учнів з усіх куточків світу.

Як же їм це вдається?Багатонаціональне середовище
Ви зустрінете безліч учнів з різних країн і обміняєтеся досвідом вивчення іноземної мови.

Центральне розташування
Мовні школи LSI розташовані в центрі найкрасивіших міст світу. Учням надано велику різноманітність соціального і культурного дозвілля.

Школа підбирає той рівень, який вам підходить
У перший день школа визначає ваш рівень і потреби за допомогою письмового тесту та співбесіди, за результатами яких підбирається оптимальний курс для вашого рівня володіння мовою.

Інтерактивні аудиторії
У центрах LSI мовні заняття проводяться динамічно. Кращий спосіб вивчити мову - це активне спілкування на заняттях. Спілкуючись мовою, ви досягнете швидкості спілкування.

Сертифікат мовної компетенції
В останній день навчання ви отримаєте сертифікат, в якому буде зазначені курс навчання і досягнутий вами рівень володіння мовою. Додаток з відмітками про успішність видається за вашою вимогою.

Перевірені приймаючі сім'ї
Спілкування з іншими учнями і місцевими жителями - найкраща позакласна практика ваших навичок.

Навчання в декількох центрах
Навчання в декількох мовних центрах надає вам можливість жити і вчитися в декількох школах LSI.

Невеликі класи, чудові вчителі
Регулярні індивідуальні консультації та ефективність курсу забезпечать вам якнайшвидше оволодіння основними комунікативними навичками. Викладачі завжди готові допомогти і раді вислухати вас.

Повністю обладнані мовні центри
Мовні центри LSI мають зручне розташування і оснащені всіма необхідними сучасними матеріалами і обладнанням. Комп'ютерними класами можна вільно користуватися під час уроків або для самостійної роботи. 

Безкоштовний доступ до WiFi
У школі LSI учням надається безкоштовний доступ до інтернету.

Мови:
Школа пропонує широкий вибір мов для вивчення від англійського до африкаанс.


Програми:

 • Загальна та інтенсивна англійська
 • Курси для молоді
 • Курси для дітей та підлітків
 • Бізнес англійська
 • Преміум курси
 • Курс «Кембридж CELTA»
 • Групові програми
 • Академічні курси / Підготовка до університету
 • Курси з підготовки до іспитів
 • Програма «Міжнародний навчальний рік»
 • Англійська для спеціальних цілей
 • Введення в програмування та інтенсивна англійська
 • Введення в цифровий маркетинг та інтенсивна англійська
 • Комбіновані курси (англійська + хобі)
 • Клуб 40+
 • Сімейні програми
 • Програми поєднання англійської та активного відпочинку


Проживання:

Ми розуміємо важливість зручного і безпечного місця для проживання, поки ви вчитеся в LSI.

Проживання в сім'ї:

 • Вибір кімнати (одномісна або для декількох осіб) і ванної кімнати (особиста або загальна)
 • Різні варіанти харчування
 • Кращий спосіб дізнатися місцеву мову і культуру
 • Підтримка
 • Економний варіант
 • Спеціальне меню і дієтичні продукти за необхідності

Проживання в сім'ї забезпечує найбільш повне «мовне занурення» під час вашого курсу. Ми рекомендуємо проживання в сім'ї всім студентам в рамках загального курсу вивчення мови. Ми особливо рекомендуємо жити для тих, хто не знайомий з приймаючою країною. У деяких сім'ях одночасно живуть кілька студентів, але в більшості випадків ці студенти будуть з різних країн.

Проживання в резиденції:

 • Проживання з іншими іноземними студентами
 • Велика незалежність
 • Самообслуговування або тільки сніданок
 • Гарне розташування
 • Підходить для молодих, незалежних студентів
 • Мінімальний вік зазвичай становить 18 років
 • Цілодобова допомога в деяких резиденціях

Студентські резиденції сильно відрізняються за розміром, але загальне для всіх - мікс іноземних студентів. Як правило, вони розташовані в центрі недалеко від школи LSI. Цей варіант пропонує чисті базові номери за доступною ціною.

Апартаменти та хостели:

Квартири та студії пропонують середню ціну для студентів, які хочуть повної незалежності. У загальних квартирах можуть розміститися від 4 до 10 осіб в одномісних або загальних кімнатах, деякі з окремою ванною кімнатою. Зручності відрідзняються, але в усіх квартирах є загальна кухня і загальні кімнати відпочинку. Варіант студії, як правило, дорожче, але дозволяє студентам отримати більше особистого простору. 

Історії успіху

Дивитися всі
Виталий

Виталий

Благодаря компании Мудра удалось значительно повысить уровень английского языка и полностью погрузиться в культуру Великобритании. Всем советую программу обучения и проживание в семье преподавателя. Воспоминания и эмоции на всю жизнь.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Анна

Анна

Отличные специалисты! Предлагают престижные учебные заведения и относятся к клиенту на высшем уровне, советую!

ЧИТАТИ ДАЛІ
Олег

Олег

Два року тому ми звернулися в компанію Mudra. Освіта за кордоном з проханням підібрати індивідуальний шлях для навчання нашої дитини за кордоном. І хочу сказати, ми жодного разу не пожалкували, що звернулися саме в цю компанію. Ми довго обирали школу, в який буде навчатися наш син. Переживали, що дитині буде важно адаптуватися до навчальної системи Великобританії. Працівники не тільки підібрали школу, а й надали послуги психологічного та академічного супроводу дитині. 

ЧИТАТИ ДАЛІ
Jana

Jana

Boundary Oak School

Very professional company with individual approach to each student.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Кристина

Кристина

Татьяна с самого начала, еще до оплаты, помогла разобраться в программах, которые предоставляет университет, сразу сообщила о важных документах, связалась с ними. Мы слегка переживали, так как до этого уже имели дело с одной фирмой. Мы потеряли много времени и денег в пустую, а в итоге просто разорвали контракт. Сейчас благодаря Татьяне я учусь в университете, куда и поступали. Я довольна своим выбором. :) Если бы поступала ещё раз, обратились бы снова к Вам :)

ЧИТАТИ ДАЛІ
Артем

Артем

Мне понравились поездки,особенно: Лондон и Кембридж. Уроки были очень интересные, учителя понравились. Дети очень дружелюбные и я нашёл новых друзей. Правда еда была не особо вкусной. Ещё была хорошая групп лидерша, Оксана.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Александр

Александр

Hello my name is Oleksandr Sheredeko and I spent 3 weeks in Loughborough professional linguistic camp. During that time I enlarged my vocabulary a lot and I began to identify aspects of phonology such as word stress, sentence stress and intonation. We had interesting classes and teachers really helped us to improve ourselves in speaking communication, reading abilities, listening skills and vocabulary knowledge. To sum up I would like to show huge respect to company "Mudra" which organized marvelous trip.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Татьяна

Татьяна

Замечательно работающая организация. Работаю с компанией Мудра уже четвёртый год. Одни положительные впечатления, так как люди работающие в компании являются профессионалами своего дела. 

При выборе любой из программ на которую мы ездили нам предлагали на выбор несколько программ, организовывали визовое сопровождение, покупку авиабилетов. Дети довольны, родители тоже довольны . Рекомендую. 

ЧИТАТИ ДАЛІ
Дмитрий

Дмитрий

Большое спасибо сотрудникам компании, особенно Александре, за высокий профессионализм и терпение. Благодаря осознанности во всех тонкостях подобных  курсов, я смог провести эти 3 месяца комфортно и в лучшей языковой школе Мальты, не переживая ни о чем.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Саша

Саша

Это были очень увлекательные 3 недели  с большим количеством экскурсий. Уроки были достаточно интересные и познавательные. Учителя веселые и добрые. Еда была не самой вкусно, но этого и стоило ожидать от Англии. Отдельное спасибо Оксане. В первый день было неловко и неудобно подойти познакомиться, а сейчас это мои друзья.Конечно ехать домой не хочется, но это и означает качество поездки. Ещё раз спасибо компании Mudra, Оксане и детей из группы, за то, что украсили это лето прекрасной поездкой.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Таня

Таня

Эти 3 недели для меня пролетели незаметно, я очень рада что сюда приехала, я познакомилась с людьми, получила большой опыт в английском. Понравились города которые мы видели. Очень понравились учителя, они всегда были добрые и интересны. В последний день я уже понимаю что не хочу уезжать из этого места и тем более расставаться с мальчиками с которыми я тут была, и мне понравился наш Групп Лидер который всегда нам помогал и поддерживал. Хочу сказать вам спасибо, что предоставили нам возможность приехать в этот лагерь.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Сергей

Сергей

Я имел опыт сотрудничества с этой компанией и остался очень доволен. Чувство уверенности что все получится не покидало меня ни разу. И все получилось!:-) Самое главное то, у меня всегда было ощущение что сотрудники компании лично были заинтересованы в моем успехе. Может быть так и было? Но впечатления исключительно хорошие.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Наталя

Наталя

Компанія "МУДРА" - це справді професіонали і люди, віддані своїй справі. Після того шляху, який ми пройшли разом, щоб моя мрія здійснилась, я з впевненістю можу сказати, що цим людям можна довіряти і, більше того, саме вони зроблять шлях до здійснення мрії швидшим і набагато легшим.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Брати Діма та Ваня

Брати Діма та Ваня

Доброго дня! Нам дуже все сподобалось. Коли ми сюди приїхали, було дуже багато італійців. Екскурсії були добрі, тільки жалко що портфель потіряли. Не сподобалось лише те, що що в нас змінювались аудиторії. Вчителі були найкращі. Нам дуже сподобалося. Тільки жалко, що маю їхати з Англії. РЕКОМЕНДУЮ ПОЇХАТИ В ЛАФБОРО.    

ЧИТАТИ ДАЛІ
Анастасия

Анастасия

Пролетел месяц в Канаде. Это было незабываемое время. В 2018 году планирую поступать в один из канадских колледжей. При совместном выборе колледжа и специальности с организацией "Мудра" решили, что мне было бы полезно слетать в Торонто и пройти подготовку к сдачи английского теста IELTS. 

Я не ошиблась в выборе города Торонто и организации Мудра, которая организовала все на высшем уровне. Спасибо за такую поездку и рада нашему дальнейшему сотрудничеству.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Антоніо

Антоніо

Ці 3 тижня, що я відбув в цьому таборі  були гарними. Мали багато цікавих екскурсій по відомим містам Англії. Екскурсії були нормальні.  Вчителі деякі були добрі і веселі, а деякі занадто строгі і нудні.  Їжа деколи не дуже була смачна. В загальному табір нормальний

ЧИТАТИ ДАЛІ
Анна

Анна

Дуже вдячна за допомогу в оформленні документів і за надання можливості дізнатися більше про вищі навчальні заклади за кордоном. Директор компанії Тетяна Шевченко особисто надавала мені всю інформацію з приводу університету, який я обрала. 
Вся інформація яку надавала компанія була правдивою і в мене не були ніяких проблем з документами. Для молодих людей які хочуть щоб їх життя було зв’язано з готельною справою я раджу обирати саме цю компанію.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Ирина

Ирина

Хотела бы выразить благодарность компании "MUDRA", и лично Мельниченко Татьяне, за чудесно организованные поездки на обучение в Великобританию моей дочери Татьяны. За помощь в оформлении документов, за подбор кандидатов, за хорошее отношение и постоянный контроль со стороны компании. Все на высшем уровне, четко, аккуратно, понятно, безопасно. Мы планируем и дальше продолжить учебу в Великобритании. Желаем Вам успехов и процветания.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Клим

Клим

Влітку минулого року ми з мамою планували поїздку до Англії. Я спочатку трохи боявся непорозуміння з жителями, але вони говорили чітко і ясно. Уроки Англійської були цікавими, бо нас розкидали по групам залежно від рівня знання мови. Жили ми у затишних кімнатках, харчувались  три рази в день. Після уроків було багато цікавих занять, нудно не було. А саме краще було те, що активності можна було вибрати на свій смак і уподобання. Приїхавши додому, у мене був заряд позитиву на весь навчальний рік вперед!

ЧИТАТИ ДАЛІ
Руслан

Руслан

Мне понравилась эта поездка, особенно экскурсии в Лондон и Кембридж.Уроки были интересными, а учителя понравились. Еда мне не очень понравилась, но вот пицца была очень вкусная. Дети были дружелюбными и мне понравилось с ними общаться.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Марія

Марія

Battle Abbey School

Влітку, протягом 4 тижнів, я навчалася в школі Battle Abbey, Сх. Сассекс. Я абсолютно впевнена, що час, проведений там,  не втратила намарне і отримала багато нових вражень. Загалом, такі поїздки корисні не тільки тому, що суттєво покращується англійська мова, особливо, розмовна англійська, а й тому, що знайомишся з новими людьми, з іншими культурами, оскільки в цій школі навчаються діти не тільки з Англії, але й  з Китаю (Гонконгу), Франції, Швеції та інших країн.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Марія

Марія

Майже рік я навчаюся на магістратурі в Нідерландах. За цей час я жодного раза не пожалкувала про свій вибір, який допомогла мені зробити команда компанії Мудра. В компанії працюють не просто експерти та професіонали у сфері освіти за кордоном, а неймовірно душевні та приємні люди. 

Якщо ви мрієте навчатися за кордоном, кожен день насолоджуватися життям та знайти себе в житті, звертайтеся в компанію Мудра, і ви точно залишитесь задоволеними власним вибором.

ЧИТАТИ ДАЛІ

Алгоритм роботи з нами

Знання - це велика сила. Усвідомлення мети - це половина успіху. Все інше - довірте нам, і освіта за кордоном стане реальністю.

Мудра - провідник в персональне успішне майбутнє

1

Звернення в компанію

2

Діагностика потреби

3

Підбір програми навчання та кар’єрне планування

4

Зарахування та візовий супровід

5

Виїзд на навчання

Поширені запитання

 • Які ще послуги надає компанія?

  • консультації з освітніх програм 
  • підбір навчального закладу та програми навчання
  • тестування рівня англійської мови
  • оцінка шансів на вступ
  • переклад документів
  • організація ознайомчих поїздок до навчальних закладів
  • зарахування до навчального закладу
  • візовий супровід, підготовка пакету документів для подачі на візу
  • супровід студентів під час навчання
  • психологічна підтримка на початку та протягом навчання
  • профорієнтація
  • планування кар'єри
  • підбір житла
  • бронювання авіаквитків
  • послуги гіда-перекладача за кордоном

 • Чим компанія Mudra краща за інших?

  На відміну від інших великих компаній з великим потоком абітурієнтів, компанія Мудра вибирає дійсно індивідуальний підхід в роботі з кожним клієнтом. Ми цінуємо комплексність в роботі, тому супроводжуємо студентів з моменту першої діагностичної сесії та кар’єрного планування до психологічної та академічної підтримки під час навчання.

 • Які потреби закриває міжнародний диплом?

  • Доступ до передових технологій
  • Способи вирішення задач
  • Міжнародний досвід. Обмін ідеями
  • Соціальні зв’язки
  • Стажування
  • Офіційне працевлаштування
  • Конкурентоспроможність

 • На що потрібно звертати увагу при виборі програми навчання?

  • Внутрішній голос
  • Дефіцитні професії
  • Імміграційна політика
  • Фокус програми: практична/академічна
  • Акредитації ВНЗ
  • Побутові умови
  • Стажування
  • Допомога в адаптації та інтеграції
  • Загальний бюджет перебування в країні в період навчання

 • Чи можна залишитися в країні після закінчення програми навчання?

  Це одне з найпопулярніших запитань серед наших клієнтів. Багато країн мають таку міграційну політику, що після закінчення програми навчання в яких, випускникам надається право на працевлаштування до трьох років. Деякі, навпаки, ще під час процесу подачі документів вимагають розписку, в якій необхідно вказати, що по завершенню навчання ви повернетесь Україну. Консультанти компанії Мудра завжди Розпитують про подальші плани студентів, для того, щоб підібрати найоптимальніший варіант програми та країни навчання.

Залишились питання?

Напишіть нам і ми відповімо вам протягом доби!