University of Winnipeg Collegiate

Інформація

 • Країна: Канада
 • Місто: Вінніпег, Манітоба
 • Рік заснування: 1873
 • Кількість студентів: 583
 • Вік: з 15 років

University of Winnipeg Collegiate

University of Winnipeg Collegiate являє собою ніщо інше, як вищу школу при університеті та пропонує студентам унікальні програми навчання в старших класах середньої школи. В навчальному закладі навчаються на лише студенти Манітоби та інших регіонів Канади, а й іноземні студенти з 30 країн світу.

Щорічно тут навчається близько 100 іноземних студентів, які проходять програми підготовки до вступу в заклади вищої освіти Канади та США.

Особливість University of Winnipeg Collegiate полягає в його єдиній повноцінній програмі середньої школи, яка реалізована в одному з провідних університетів Канади. Слід відзначити, що University of Winnipeg, при якому функціонує школа, є державним закладом вищої освіти Канади та входить до рейтингу 50 кращих університетів країни.

University of Winnipeg Collegiate розташований в місті Вінніпег, в одній із найрозвиненіших провінцій Канади – Манітоба. Вінніпег по праву визнано агропромисловим, фінансовим та комерційним центром провінції, його ще називають серцем Канади, через вигідне географічне розташування.

Цікаво, що саме в цьому місті розташована фабрика головного монетного двору країни Royal Canadian Mint, в якій чеканять монети для всієї Канади. Місто має надзвичайні краєвиди, велику кількість парків та велике озеро, де в теплу пору року відпочивають тисячі містян та студентів.

Місто Вінніпег також відоме своїми спортивними досягненнями. Спортивні клуби з хокею та канадського футболу неодноразово отримували перемогу в національних лігах та здобували кубки. Так, команда «Winnipeg Blue Bombers» є 10-кратним чемпіоном країни з канадського футболу.

Щорічно в місті проходить велика кількість етнічних фестивалів, спортивних заходів, функціонують музеї та мистецькі центри, театр, філармонія.

Навчальні програми University of Winnipeg Collegiate розроблені з метою забезпечення ідеального переходу студентів від середньої до вищої освіти. В навчальному процесі простежується чітка університетська філософія, яка спрямована на виховання самостійних, впевнених та освічених особистостей, яким властиве критичне мислення.

Кампус University of Winnipeg Collegiate розташований в центрі міста, з прямим доступом до громадського транспорту. Студентам школи доступна вся інфраструктура університету Вінніпег, а це сучасні лекційні зали, лабораторії, комп’ютерні класи, бібліотека з фондом у 600 000 книг та журналів.

Студенти школи мають достатньо можливостей для всебічного розвитку та комфортного навчання, адже на кампусі школи регулярно проходять цікаві розважальні заходи, є фітнес-центр, футбольне поле, музичні та художні студії, театральний центр та студентські кафе зі смачними обідами.

Найбільш вагомими перевагами навчання в University of Winnipeg Collegiate є невеликі класи, університетський підхід до організації навчального процесу, широкий вибір програм навчання, висококласний колектив викладачів та консультантів, можливість вступу до University of Winnipeg на бакалаврські програми вразі успішного завершення 12 класу школи.

 • photo 0
 • photo 1
 • photo 2
 • photo 3
 • photo 4
 • Академічні програми
  • Regular High School Program
  • Foundation Program
  • Pathway to University
  • Dual-Credit Courses
  • EAL-Credit Courses

  Всі студенти University of Winnipeg Collegiate зобов’язані проходити курси встановлені Manitoba Education and Training, а також можуть обрати факультативні заняття, що найкраще відповідають індивідуальним потребам та побажанням.

  Обов’язкові предмети: англійська мова, математика, природничі науки, географія, історія, фізична культура. Серед факультативних занять є мистецтво, оркестр, біологія та хімія, інформатика та цифрові технології, економіка, французька або іспанська мови, право, фізика, психологія, історія західної цивілізації.

 • Сфери навчання

  Сфери:

  Англійська мова, математика, природничі науки, загальні науки, спорт, економіка та фінанси, юриспруденція, психологія, історія.

  Програми:

  • Regular High School Program

  Програма середньої освіти в університеті, де студенти навчаються в 9, 10, 11 та 12 класах. Навчальний план вищої школи побудований таким чином, щоб студенти мали можливість розвивати креативність, впевненість, та були готові до вирішення різних завдань, як в університеті, так і в житті. Студенти, що навчаються в школі, отримують як мінімум 30 кредитних годин.

  • Foundation Program

  Програма розроблена для іноземних студентів, які мають документ про середню освіту, але не відповідають вимогам вступу до вищого навчального закладу за кордоном. Наприклад, не вистачає 1 академічного року (12 клас школи) або мають невідповідний рівень володіння мовою. Навчальний план програми відповідає навчальному року в University of Winnipeg і дає високі результати підготовки до навчання в університеті та дозволяє швидше адаптуватись в іноземному середовищі.

  • Pathway to University

  Студенти школи отримують допомогу і рекомендації при заповненні заявок на вступ до університету, коледжу. Успішне завершення 12 року навчання у Winnipeg Collegiate дає підстави для зарахування до University of Winnipeg.

  • Dual-Credit Courses

  Студенти 12 року навчання можуть вступити на курси подвійних кредитів та одночасно зі здобуттям середньої освіти проходити перший рік університетської програми. Отримані кредити під час навчання в коледжі перезараховуються при вступі в університет.

  • EAL-Credit Courses

  Унікальна програма для старшокласників-іноземців, яка передбачає поглиблене вивчення англійської мови та предметів загальних наук.

 • Проживання

  Студенти University of Winnipeg Collegiate можуть проживати в шкільній резиденції або в приймаючій сім’ї.

  Проживання в приймаючій сім’ї передбачає розміщення в приватному будинку, спільне харчування. Розважальні заходи, сімейний побут, спілкування з канадцями дозволить познайомитись с культурою та традиціями Канади, покращити рівень розмовної англійської мови. Проживати в приймаючій сім’ї можуть студенти, яким ще не виповнилось 18 років.

  В резиденції школи проживають студенти, яким виповнилось 18 років. Резиденція включає нові та сучасні одно- і двомісні номери в стилі гуртожитку, зі спільною кухнею.

 • Дозвілля

  Досвід середньої школи в University of Winnipeg Collegiate не схожий на навчання у вищих школах Манітоби. Перш за все, завдяки тому, що студентам доступна вся інфраструктура University of Winnipeg, як навчальні об’єкти, так і спортивні.

  На території кампусу діє понад 25 клубів та спортивних об’єднань, які доступні виключно студентам коледжу, що бажають розвиватись фізично та морально і навчатись чомусь новому. Зокрема, є клуби з соціальної справедливості, доброчинності, клуб фізиків та математиків, fashion-клуб, клуб фотографія, студентська рада та студ-газета.

  В коледжі регулярно проводяться ланчі та семінари на різні теми і з різних питань.

  Крім цього, є можливість відвідувати платні курси. Наприклад, курси хорової або інструментальної музики.

 • Спорт

  Є клуби для гравців у бадмінтон, баскетбол, шахи, волейбол, гольф, клуб з легкої атлетики.

University of Winnipeg Collegiate
University of Winnipeg Collegiate

Вас також може зацікавити

Історії успіху

Дивитися всі
Дарья

Дарья

Хочу поблагодарить компанию Mudra! Я очень рада, что обратилась именно к вам!

Этим летом у меня был выпуск в IED Barcelona, я закончила годовой курс Global Design. Это прекрасная программа для тех, кто как и я не совсем уверенны в каком направлении дизайна хочеться двигаться и вообще что такое дизайн.

Я безумна рада тому, что поступила в этот университет и конечно без помощи Татьяны Мельниченко, сама я бы никогда не справилась! Очень благодарна за помощь и невероятную поддержку во всем! Еще при первой встречи, когда я только думала в кокой университет поступать, мне предложили много разных вариантов со всей нужной и дополнительной информацией! А дальше было еще лучше. Всегда все вовремя, все понятно и легко, все спланировано и перепроверено по нескольку раз. 

ЧИТАТИ ДАЛІ
Татьяна

Татьяна

Earlscliffe College

Всем привет! Меня зовут Татьяна, я уже 4 года подряд летом с помощью замечательной компании Mudra учусь в Англии, и с каждым разом всё интереснее и прикольнее))) В этом году я училacь Earlscliffe College - очень солидная школа. Мне там очень понравилось, персонал, учителя настоящие профессионалы, которые видно, что могут работать со студентами.

Спасибо большое компании и конечно же Татьяне Мельниченко, которая старается предложить нам самые лучшие условия, переживает вместе с нами и нашими родителями. Этот человек настоящий профессионал своего дела.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Арина

Арина

Здравствуйте, я Арина Сотченко. Хочу написать отзыв о поездке на Мальту. Самой поездкой я конечно же очень довольна. Новые и яркие впечатления всегда приносят только удовольствие. Также поездка принесла и пользу, ведь это была образовательная программа. Однако услуги и то, как можно предоставить это самое удовольствие, тоже очень важно в сфере обслуживания. Главный консультант Татьяна Мельниченко обеспечила нас всей нужной нам информацией. На все вопросы нам были предоставлены развернутые ответы и открытость к сотрудничеству.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Ирина

Ирина

Istituto Europeo di Design

В компанию «Мудра» нас привёл случай. Вместе с дочерью мы смотрели на возможности образования в области дизайна и попали на презентации вузов, организованные при содействии «Мудрой». И сейчас я точно знаю, что это знакомство было не случайным.

Особенно хочется поблагодарить Татьяну Мельниченко. Ее профессиональный подход, ориентация на индивидуальные потребности моей дочери, внимание к деталям и просто человеческое отношение позволили с первых минут знакомства окунуться а атмосферу доверия.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Катерина

Катерина

Завжди задоволена рівнем професійності консультантів компанії. Приємно бачити увагу до деталей, бажання допомогти. Не раз отримала корисні поради з боку консультантів з питань освітнього майбутнього дитини. Так тримати!
Два тижні мій син перебував на курсі Academic Summer, де вивчав декілька предметів англійською мовою. 

ЧИТАТИ ДАЛІ
Ольга

Ольга

Добрый день, меня зовут Ольга! Этим летом я решила отправить своих девочек в англоязычную школу. По совету своих знакомых мы обратились в MUDRA, а именно к Татьяне Мельниченко.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Вячеслав

Вячеслав

Дуже вдячний вам за Вашу роботу, завдяки вам я опинився там де довго мріяв. Всі питання вирішувалися швидко, чітко і по пунктах, не було такого, щоб щось не виходило, навпаки, все з легкістю, крок за кроком привело нас до кінцевої мети! Велике спасибі вам, що я міг завжди вам зателефонувати і ви могли відповісти і розповісти як буде краще дiяти в тiй чи iншiй ситуацiї! :)

ЧИТАТИ ДАЛІ
Анна

Анна

Я хочу выразить огромную благодарность компании Mudra за помощь и сопровождение на моём пути к возможности учиться в IED. Искренне всем могу советовать это агенство, с которым мне повезло иметь возможность сотрудничать!

ЧИТАТИ ДАЛІ
Тетяна Павленко

Тетяна Павленко

GISMA

ЧИТАТИ ДАЛІ
Арина

Арина

Добрый день! Школа очень нравится. Учителя хорошие, условия тоже отличные, все очень внимательные. Город сам тоже очень впечатлил! Так что все отлично:)

ЧИТАТИ ДАЛІ
Злата

Злата

Добрый день! Меня зовут Злата и я являюсь постоянным клиентом компании MUDRA Освіта за кордоном. В 2014 году компания помогала моей дочери Арине в поступлении в GLION institute of higher education в Швейцарии. Организация подготовки документов для поступления, получение визы и все другие вопросы взяла на себя компания. 

ЧИТАТИ ДАЛІ
Анастасія

Анастасія

Дорого дня!

Мене звати Анастасія. Не вперше звертаюся до послуг компанії Mudra освіта за кордоном. У 2018 році була зарахована на курси «Medical English» в мовній школі ILSC у м. Ванкувер, Канада. Завдяки злагодженій роботі компанії «Mudra» поїздка перевершила очікування, і невдовзі, після приїзду, почала планувати наступну подорож.

На цей раз вибрала Велику Британію.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Аріана

Аріана

Earlscliffe College

Вдячна компанії Мудра, яка надала якісні послуги щодо навчання в літній школі Earlsclife на програмі mini MBA.

Кваліфіковані працівники врахували усі побажання, були завжди на зв’язку та супроводжували протягом періоду заповнення анкети, збору і подачі документів на студентську візу(яку відкрили без проблем) організації трансферу і т.д. 

ЧИТАТИ ДАЛІ
Кондратенко Настя

Кондратенко Настя

Добрий день. Моя поїздка до Ніцци для вивчення мови була чудова! Це позитивний час та спогади. Все дуже душевно та щиро. У французькій родині я відчувала себе як вдома. Сільві була дуже уважна і турботлива, прекрасно все пояснювала на уроках. Шкода, що час так швидко летить, і все проходить. Але з нами завжди залишаються в пам'яті прекрасні і позитивні події.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Клим

Клим

Зовсім недавно я пройшов курс критичного мислення (Critical Thinking) від EtonX. Дуже сподобалося! Реально корисно і цікаво. Педагог доброзичний та мотивуючий. Заняття проходили у групі міжнародних студентів. Я був один з України.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Олег

Олег

Два року тому ми звернулися в компанію Mudra. Освіта за кордоном з проханням підібрати індивідуальний шлях для навчання нашої дитини за кордоном. І хочу сказати, ми жодного разу не пожалкували, що звернулися саме в цю компанію. Ми довго обирали школу, в який буде навчатися наш син. Переживали, що дитині буде важно адаптуватися до навчальної системи Великобританії. Працівники не тільки підібрали школу, а й надали послуги психологічного та академічного супроводу дитині. 

ЧИТАТИ ДАЛІ
Jana

Jana

Very professional company with individual approach to each student.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Кристина

Кристина

Татьяна с самого начала, еще до оплаты, помогла разобраться в программах, которые предоставляет университет, сразу сообщила о важных документах, связалась с ними. Мы слегка переживали, так как до этого уже имели дело с одной фирмой. Мы потеряли много времени и денег в пустую, а в итоге просто разорвали контракт. Сейчас благодаря Татьяне я учусь в университете, куда и поступали. Я довольна своим выбором. :) Если бы поступала ещё раз, обратились бы снова к Вам :)

ЧИТАТИ ДАЛІ
Артем

Артем

Мне понравились поездки,особенно: Лондон и Кембридж. Уроки были очень интересные, учителя понравились. Дети очень дружелюбные и я нашёл новых друзей. Правда еда была не особо вкусной. Ещё была хорошая групп лидерша, Оксана.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Александр

Александр

Hello my name is Oleksandr Sheredeko and I spent 3 weeks in Loughborough professional linguistic camp. During that time I enlarged my vocabulary a lot and I began to identify aspects of phonology such as word stress, sentence stress and intonation. We had interesting classes and teachers really helped us to improve ourselves in speaking communication, reading abilities, listening skills and vocabulary knowledge. To sum up I would like to show huge respect to company "Mudra" which organized marvelous trip.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Татьяна

Татьяна

Замечательно работающая организация. Работаю с компанией Мудра уже четвёртый год. Одни положительные впечатления, так как люди работающие в компании являются профессионалами своего дела. 

При выборе любой из программ на которую мы ездили нам предлагали на выбор несколько программ, организовывали визовое сопровождение, покупку авиабилетов. Дети довольны, родители тоже довольны . Рекомендую. 

ЧИТАТИ ДАЛІ
Родители

Родители

Уважаемые сотрудники компании Мудра!

Выражаем признательность за внимательное отношение и компетентный подход в организации летнего отдыха нашей дочери Дарьи.

Очень понравился лагерь, питание , качественные и интересные экскурсии, педагоги. Спасибо большое за участие. 

С уважением, родители.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Дмитрий

Дмитрий

Большое спасибо сотрудникам компании, особенно Александре, за высокий профессионализм и терпение. Благодаря осознанности во всех тонкостях подобных  курсов, я смог провести эти 3 месяца комфортно и в лучшей языковой школе Мальты, не переживая ни о чем.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Саша

Саша

Это были очень увлекательные 3 недели  с большим количеством экскурсий. Уроки были достаточно интересные и познавательные. Учителя веселые и добрые. Еда была не самой вкусно, но этого и стоило ожидать от Англии. Отдельное спасибо Оксане. В первый день было неловко и неудобно подойти познакомиться, а сейчас это мои друзья.Конечно ехать домой не хочется, но это и означает качество поездки. Ещё раз спасибо компании Mudra, Оксане и детей из группы, за то, что украсили это лето прекрасной поездкой.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Таня

Таня

Эти 3 недели для меня пролетели незаметно, я очень рада что сюда приехала, я познакомилась с людьми, получила большой опыт в английском. Понравились города которые мы видели. Очень понравились учителя, они всегда были добрые и интересны. В последний день я уже понимаю что не хочу уезжать из этого места и тем более расставаться с мальчиками с которыми я тут была, и мне понравился наш Групп Лидер который всегда нам помогал и поддерживал. Хочу сказать вам спасибо, что предоставили нам возможность приехать в этот лагерь.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Сергей

Сергей

Я имел опыт сотрудничества с этой компанией и остался очень доволен. Чувство уверенности что все получится не покидало меня ни разу. И все получилось!:-) Самое главное то, у меня всегда было ощущение что сотрудники компании лично были заинтересованы в моем успехе. Может быть так и было? Но впечатления исключительно хорошие.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Наталя

Наталя

Компанія "МУДРА" - це справді професіонали і люди, віддані своїй справі. Після того шляху, який ми пройшли разом, щоб моя мрія здійснилась, я з впевненістю можу сказати, що цим людям можна довіряти і, більше того, саме вони зроблять шлях до здійснення мрії швидшим і набагато легшим.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Брати Діма та Ваня

Брати Діма та Ваня

Доброго дня! Нам дуже все сподобалось. Коли ми сюди приїхали, було дуже багато італійців. Екскурсії були добрі, тільки жалко що портфель потіряли. Не сподобалось лише те, що що в нас змінювались аудиторії. Вчителі були найкращі. Нам дуже сподобалося. Тільки жалко, що маю їхати з Англії. РЕКОМЕНДУЮ ПОЇХАТИ В ЛАФБОРО.    

ЧИТАТИ ДАЛІ
Анастасия

Анастасия

Пролетел месяц в Канаде. Это было незабываемое время. В 2018 году планирую поступать в один из канадских колледжей. При совместном выборе колледжа и специальности с организацией "Мудра" решили, что мне было бы полезно слетать в Торонто и пройти подготовку к сдачи английского теста IELTS. 

Я не ошиблась в выборе города Торонто и организации Мудра, которая организовала все на высшем уровне. Спасибо за такую поездку и рада нашему дальнейшему сотрудничеству.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Антоніо

Антоніо

Ці 3 тижня, що я відбув в цьому таборі  були гарними. Мали багато цікавих екскурсій по відомим містам Англії. Екскурсії були нормальні.  Вчителі деякі були добрі і веселі, а деякі занадто строгі і нудні.  Їжа деколи не дуже була смачна. В загальному табір нормальний

ЧИТАТИ ДАЛІ
Анна

Анна

Дуже вдячна за допомогу в оформленні документів і за надання можливості дізнатися більше про вищі навчальні заклади за кордоном. Директор компанії Тетяна Шевченко особисто надавала мені всю інформацію з приводу університету, який я обрала. 
Вся інформація яку надавала компанія була правдивою і в мене не були ніяких проблем з документами. Для молодих людей які хочуть щоб їх життя було зв’язано з готельною справою я раджу обирати саме цю компанію.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Виталий

Виталий

Благодаря компании Мудра удалось значительно повысить уровень английского языка и полностью погрузиться в культуру Великобритании. Всем советую программу обучения и проживание в семье преподавателя. Воспоминания и эмоции на всю жизнь.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Назар

Назар

В компанії Mudra.ua працюють справжні професіонали своєї справи. Висококваліфіковані працівники надавали інформацію в будь-якому питанні і завжди допомагали. Надзвичайно задоволений послугами компанії, рекомендую всім хто хоче навчатися за кордоном!

ЧИТАТИ ДАЛІ
Ирина

Ирина

Хотела бы выразить благодарность компании "MUDRA", и лично Мельниченко Татьяне, за чудесно организованные поездки на обучение в Великобританию моей дочери Татьяны. За помощь в оформлении документов, за подбор кандидатов, за хорошее отношение и постоянный контроль со стороны компании. Все на высшем уровне, четко, аккуратно, понятно, безопасно. Мы планируем и дальше продолжить учебу в Великобритании. Желаем Вам успехов и процветания.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Анна

Анна

Отличные специалисты! Предлагают престижные учебные заведения и относятся к клиенту на высшем уровне, советую!

ЧИТАТИ ДАЛІ
Клим

Клим

Влітку минулого року ми з мамою планували поїздку до Англії. Я спочатку трохи боявся непорозуміння з жителями, але вони говорили чітко і ясно. Уроки Англійської були цікавими, бо нас розкидали по групам залежно від рівня знання мови. Жили ми у затишних кімнатках, харчувались  три рази в день. Після уроків було багато цікавих занять, нудно не було. А саме краще було те, що активності можна було вибрати на свій смак і уподобання. Приїхавши додому, у мене був заряд позитиву на весь навчальний рік вперед!

ЧИТАТИ ДАЛІ
Руслан

Руслан

Мне понравилась эта поездка, особенно экскурсии в Лондон и Кембридж.Уроки были интересными, а учителя понравились. Еда мне не очень понравилась, но вот пицца была очень вкусная. Дети были дружелюбными и мне понравилось с ними общаться.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Марія

Марія

Battle Abbey School

Влітку, протягом 4 тижнів, я навчалася в школі Battle Abbey, Сх. Сассекс. Я абсолютно впевнена, що час, проведений там,  не втратила намарне і отримала багато нових вражень. Загалом, такі поїздки корисні не тільки тому, що суттєво покращується англійська мова, особливо, розмовна англійська, а й тому, що знайомишся з новими людьми, з іншими культурами, оскільки в цій школі навчаються діти не тільки з Англії, але й  з Китаю (Гонконгу), Франції, Швеції та інших країн.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Марія

Марія

Майже рік я навчаюся на магістратурі в Нідерландах. За цей час я жодного раза не пожалкувала про свій вибір, який допомогла мені зробити команда компанії Мудра. В компанії працюють не просто експерти та професіонали у сфері освіти за кордоном, а неймовірно душевні та приємні люди. 

Якщо ви мрієте навчатися за кордоном, кожен день насолоджуватися життям та знайти себе в житті, звертайтеся в компанію Мудра, і ви точно залишитесь задоволеними власним вибором.

ЧИТАТИ ДАЛІ

Виникло багато запитань?
Ми з радістю надамо консультацію!

Отримати консультацію
Підписатися на новини
Безкоштовна консультація