Інформація

 • Країна: Ірландія
 • Місто: Слайго
 • Рік заснування: 1970
 • Кількість студентів: 6000
 • Вік: з 18 років

IT Sligo

З часів заснування IT Sligo вдалося закріпити за собою звання провідного закладу вищої освіти Ірландії. Це звання заслужено залишається за IT Sligo і сьогодні.

Структура IT Sligo включає 3 спеціалізовані підрозділи:

 • Школа бізнесу та соціальних наук
 • Школа інженерії та дизайну
 • Школа науки

IT Sligo співпрацює з найкращими ірландськими та міжнародними компаніями. Ті, хто вперше відвідує IT Sligo розповідають, як вони вражені доброзичливою та неформальною атмосферою, яка панує на території кампусу. Це тому, що все в IT Sligo зроблено для зручності студентів та викладачів.

Завдяки вже наявним здобуткам, IT Sligo вдалося долучитися до програми розвитку та отримати додаткове фінансування в розмірі 35 мільйонів євро. Ці кошти були витрачені на створення найсучаснішої бібліотеки, нове приміщення для студентського об’єднання та технологічний і науковий корпуси. Останні укомплектовані всім необхідним для проведення досліджень, які здатні подарувати вам славу нового генія науки.


6 причин обрати саме IT Sligo

1. Актуальність та різноманітність навчальних програм

Розробляючи навчальні програми, команда IT Sligo орієнтується на потреби ринку та консультується з реальними роботодавцями. Так в IT Sligo визначають, фахівці якої кваліфікації дійсно потрібні і які практичні завдання будуть корисними для студентів. Такий підхід гарантує, що кожен випускник IT Sligo це висококваліфікований фахівець, якому раді найкращі роботодавці.

2. Особливий підхід до створення викладацької команди

IT Sligo вирізняється підходом і щодо створення команди викладачів. Велика увага звертається їхній практичний досвід роботи в галузі та людські цінності. Все тому, що керівництво закладу переконано, що саме викладацький склад є однією із сильних сторін IT Sligo.

3. Не черговий студент, а конкретна особистість

Саме такого принципу дотримуються в IT Sligo, зазначаючи, що невеликі класи – це перевага. Це дозволяє кожному студенту отримати індивідуальну увагу та підтримку від команди IT Sligo.

4. Те, що тебе оточує – теж важливо

Саме тому в IT Sligo приділяють увагу розвитку кампусу, його технічним можливостям та зручностям для студентів. Все це в мальовничій місцевості в пішій доступності від центру міста.

5. Амбіції світового класу

Це теж описує IT Sligo, адже студенти і викладачі впевнені, що вони створюють нове завтра. Недаремно Ірландію визнано країною №1 в сфері розвитку цифрової освіти, а IT Sligo є центром новаторських досліджень в галузі науки та археології. І це точно лише початок.

6. Другий дім

Слайго – мальовниче місто у північно-західній Ірландії, розташоване на березі Атлантичного океану. Тут сама природа і краса навкруги будете надихати вас до роботи, а також ви знайдете безліч варіантів якісного житла для студентів на будь-який смак.

Потрапити в IT Sligo – це потрапити в середовище, в якому все навколо мотивує тебе не стояти на місці, розвиватися та рухатися до своєї мети. IT Sligo – це середовище, яке дарує цьому світу імена професіоналів найвищого рівня. Не втрачайте шанс бути одним із них!

Навчальні програми IT Sligo розроблені з орієнтацією не лише на сьогоднішні потреби, а й потреби ринку майбутнього, аби випускники IT Sligo могли заявити про себе як про висококласних фахівців своєї справи, що йдуть в одну ногу з часом.

 • photo 0
 • photo 1
 • photo 2
 • photo 3
 • photo 4
 • photo 5
 • Академічні програми

  В IT Sligo є бакалаврські та післядипломні програми, які викладаються в 3 структурних підрозділах:

  Школі бізнесу та соціальних наук

  Школі інженерії та дизайну

  Школі науки

 • Сфери навчання

  Сфери:

  • Бізнес та соціальні науки
  • Інженерія та дизайн
  • Науки

  Школа бізнесу та соціальних наук

  Бакалаврські програми:

  Бізнес

  Бухгалтерський облік

  Бізнес-адміністрування

  Фінанси та інвестиції

  Цифровий маркетинг

  Міжнародний маркетинг та продажі з вивченням французької, німецької або іспанської

  Маркетинг та продажі

  Сфера спорту і бізнесу

  Туризм та івент-менеджмент

  Раннє виховання та освіта

  Психологія та англійська мова

  Соціологія та політологія

  Соціальна допомога

   

  Крім того, в IT Sligo займаються сертифікацією вже працюючих спеціалістів в сфері бухгалтерського обліку, бізнесу та професійних консультацій.

   

  Магістерські програми:

  Маркетинг

  Соціальна робота

  Соціальна допомога

   

  Школа інженерії та дизайну

  Бакалаврські програми:

  Архітектура та дизайн інтер’єру

  Цивільне будівництво

  Управління будівельними проектами та технологіями

  Технології деревообробки та зведення стійкої архітектури

  Розрахунок кошторисів

  Креативний дизайн

  Витончені мистецтва (живопис, скульптура)

  Театральне мистецтво

  Театральне мистецтво (акторське мистецтво)

  Театральне мистецтво (театральний дизайн)

  Письмо та література

  Комп’ютерні мережі та хмарні сховища

  Обчислювальна техніка

  Обчислювальна техніка (розумні технології)

  Розробка комп’ютерних ігор

  Розробка програмного забезпечення

  UX дизайн

  Загальна інженерія

  Електронна та обчислювальна техніка

  Машинобудування

  Мехатроніка

  Точне машинобудування та проектування

   

  Сертифікатні програми з економіки будівництва, електроніки та комп’ютерної інженерії, машинобудування, мехатроніки, точного машинобудування та дизайну.

  Магістерські програми:

  Архітектура інтер’єру

  Дорожнє та транспортне машинобудування

   

  Школа науки

  Бакалаврські програми:

  Агро-харчова наука

  Прикладна археологія

  Охорона навколишнього середовища

  Екологія

  Охорона праці

  Біомедична наука

  Судові розслідування та аналіз

  Охорона здоров’я та фізична активність

  Охорона здоров’я та фізіологія

  Харчування людини

  Медичні біотехнології

  Фармацевтика, розробка лікарських засобів

   

  Сертифікатні програми з прикладної археології, охорони здоров’я та фізичних вправ.

  Магістерські програми:

  • Біобробка
  • Екологія, охорона здоров’я та управління безпекою
 • Проживання

  IT Sligo не надає місця для проживання, але допомагає в пошуках житла. Студентське об’єднання IT Sligo збирає заявки від місцевих жителів та житлових агентів, формуючи базу варіантів, де можуть проживати студенти. Також представники об’єднання консультують та підтримують в процесі пошуків всіх, хто готується вступити до IT Sligo.

 • Дозвілля

  Значну увагу в IT Sligo приділяють спортивному життю. В IT Sligo постійно проходять тренування і змагання з гельського футболу, жіночого футболу, легкої атлетики, серфінгу та гандболу. Також є клуби любителів дзюдо, верхової їзди, дайвінгу та вітрильного спорту. Загалом в IT Sligo є понад 30 клубів по інтересах: музичний клуб, екологічний клуб, інженерний клуб і т.д.

 • Спорт

  На території IT Sligo є власний спортивний центр та облаштована територія для спортивних занять на свіжому повітрі. Зокрема, є зони для гри в футбол, гандбол, занять з легкої атлетики. В спортивному центрі є сучасний тренажерний зал, басейн, ігрові майданчики для гри в баскетбол. Крім того, студенти IT Sligo також займаються серфінгом, катанням на водних лижах та альпінізмом.

IT Sligo
IT Sligo

Вас також може зацікавити

Історії успіху

Дивитися всі
Дарья

Дарья

Хочу поблагодарить компанию Mudra! Я очень рада, что обратилась именно к вам!

Этим летом у меня был выпуск в IED Barcelona, я закончила годовой курс Global Design. Это прекрасная программа для тех, кто как и я не совсем уверенны в каком направлении дизайна хочеться двигаться и вообще что такое дизайн.

Я безумна рада тому, что поступила в этот университет и конечно без помощи Татьяны Мельниченко, сама я бы никогда не справилась! Очень благодарна за помощь и невероятную поддержку во всем! Еще при первой встречи, когда я только думала в кокой университет поступать, мне предложили много разных вариантов со всей нужной и дополнительной информацией! А дальше было еще лучше. Всегда все вовремя, все понятно и легко, все спланировано и перепроверено по нескольку раз. 

ЧИТАТИ ДАЛІ
Татьяна

Татьяна

Earlscliffe College

Всем привет! Меня зовут Татьяна, я уже 4 года подряд летом с помощью замечательной компании Mudra учусь в Англии, и с каждым разом всё интереснее и прикольнее))) В этом году я училacь Earlscliffe College - очень солидная школа. Мне там очень понравилось, персонал, учителя настоящие профессионалы, которые видно, что могут работать со студентами.

Спасибо большое компании и конечно же Татьяне Мельниченко, которая старается предложить нам самые лучшие условия, переживает вместе с нами и нашими родителями. Этот человек настоящий профессионал своего дела.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Арина

Арина

Здравствуйте, я Арина Сотченко. Хочу написать отзыв о поездке на Мальту. Самой поездкой я конечно же очень довольна. Новые и яркие впечатления всегда приносят только удовольствие. Также поездка принесла и пользу, ведь это была образовательная программа. Однако услуги и то, как можно предоставить это самое удовольствие, тоже очень важно в сфере обслуживания. Главный консультант Татьяна Мельниченко обеспечила нас всей нужной нам информацией. На все вопросы нам были предоставлены развернутые ответы и открытость к сотрудничеству.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Ирина

Ирина

Istituto Europeo di Design

В компанию «Мудра» нас привёл случай. Вместе с дочерью мы смотрели на возможности образования в области дизайна и попали на презентации вузов, организованные при содействии «Мудрой». И сейчас я точно знаю, что это знакомство было не случайным.

Особенно хочется поблагодарить Татьяну Мельниченко. Ее профессиональный подход, ориентация на индивидуальные потребности моей дочери, внимание к деталям и просто человеческое отношение позволили с первых минут знакомства окунуться а атмосферу доверия.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Катерина

Катерина

Завжди задоволена рівнем професійності консультантів компанії. Приємно бачити увагу до деталей, бажання допомогти. Не раз отримала корисні поради з боку консультантів з питань освітнього майбутнього дитини. Так тримати!
Два тижні мій син перебував на курсі Academic Summer, де вивчав декілька предметів англійською мовою. 

ЧИТАТИ ДАЛІ
Ольга

Ольга

Добрый день, меня зовут Ольга! Этим летом я решила отправить своих девочек в англоязычную школу. По совету своих знакомых мы обратились в MUDRA, а именно к Татьяне Мельниченко.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Вячеслав

Вячеслав

Дуже вдячний вам за Вашу роботу, завдяки вам я опинився там де довго мріяв. Всі питання вирішувалися швидко, чітко і по пунктах, не було такого, щоб щось не виходило, навпаки, все з легкістю, крок за кроком привело нас до кінцевої мети! Велике спасибі вам, що я міг завжди вам зателефонувати і ви могли відповісти і розповісти як буде краще дiяти в тiй чи iншiй ситуацiї! :)

ЧИТАТИ ДАЛІ
Анна

Анна

Я хочу выразить огромную благодарность компании Mudra за помощь и сопровождение на моём пути к возможности учиться в IED. Искренне всем могу советовать это агенство, с которым мне повезло иметь возможность сотрудничать!

ЧИТАТИ ДАЛІ
Тетяна Павленко

Тетяна Павленко

GISMA

ЧИТАТИ ДАЛІ
Арина

Арина

Добрый день! Школа очень нравится. Учителя хорошие, условия тоже отличные, все очень внимательные. Город сам тоже очень впечатлил! Так что все отлично:)

ЧИТАТИ ДАЛІ
Злата

Злата

Добрый день! Меня зовут Злата и я являюсь постоянным клиентом компании MUDRA Освіта за кордоном. В 2014 году компания помогала моей дочери Арине в поступлении в GLION institute of higher education в Швейцарии. Организация подготовки документов для поступления, получение визы и все другие вопросы взяла на себя компания. 

ЧИТАТИ ДАЛІ
Анастасія

Анастасія

Дорого дня!

Мене звати Анастасія. Не вперше звертаюся до послуг компанії Mudra освіта за кордоном. У 2018 році була зарахована на курси «Medical English» в мовній школі ILSC у м. Ванкувер, Канада. Завдяки злагодженій роботі компанії «Mudra» поїздка перевершила очікування, і невдовзі, після приїзду, почала планувати наступну подорож.

На цей раз вибрала Велику Британію.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Аріана

Аріана

Earlscliffe College

Вдячна компанії Мудра, яка надала якісні послуги щодо навчання в літній школі Earlsclife на програмі mini MBA.

Кваліфіковані працівники врахували усі побажання, були завжди на зв’язку та супроводжували протягом періоду заповнення анкети, збору і подачі документів на студентську візу(яку відкрили без проблем) організації трансферу і т.д. 

ЧИТАТИ ДАЛІ
Кондратенко Настя

Кондратенко Настя

Добрий день. Моя поїздка до Ніцци для вивчення мови була чудова! Це позитивний час та спогади. Все дуже душевно та щиро. У французькій родині я відчувала себе як вдома. Сільві була дуже уважна і турботлива, прекрасно все пояснювала на уроках. Шкода, що час так швидко летить, і все проходить. Але з нами завжди залишаються в пам'яті прекрасні і позитивні події.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Клим

Клим

Зовсім недавно я пройшов курс критичного мислення (Critical Thinking) від EtonX. Дуже сподобалося! Реально корисно і цікаво. Педагог доброзичний та мотивуючий. Заняття проходили у групі міжнародних студентів. Я був один з України.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Олег

Олег

Два року тому ми звернулися в компанію Mudra. Освіта за кордоном з проханням підібрати індивідуальний шлях для навчання нашої дитини за кордоном. І хочу сказати, ми жодного разу не пожалкували, що звернулися саме в цю компанію. Ми довго обирали школу, в який буде навчатися наш син. Переживали, що дитині буде важно адаптуватися до навчальної системи Великобританії. Працівники не тільки підібрали школу, а й надали послуги психологічного та академічного супроводу дитині. 

ЧИТАТИ ДАЛІ
Jana

Jana

Very professional company with individual approach to each student.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Кристина

Кристина

Татьяна с самого начала, еще до оплаты, помогла разобраться в программах, которые предоставляет университет, сразу сообщила о важных документах, связалась с ними. Мы слегка переживали, так как до этого уже имели дело с одной фирмой. Мы потеряли много времени и денег в пустую, а в итоге просто разорвали контракт. Сейчас благодаря Татьяне я учусь в университете, куда и поступали. Я довольна своим выбором. :) Если бы поступала ещё раз, обратились бы снова к Вам :)

ЧИТАТИ ДАЛІ
Артем

Артем

Мне понравились поездки,особенно: Лондон и Кембридж. Уроки были очень интересные, учителя понравились. Дети очень дружелюбные и я нашёл новых друзей. Правда еда была не особо вкусной. Ещё была хорошая групп лидерша, Оксана.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Александр

Александр

Hello my name is Oleksandr Sheredeko and I spent 3 weeks in Loughborough professional linguistic camp. During that time I enlarged my vocabulary a lot and I began to identify aspects of phonology such as word stress, sentence stress and intonation. We had interesting classes and teachers really helped us to improve ourselves in speaking communication, reading abilities, listening skills and vocabulary knowledge. To sum up I would like to show huge respect to company "Mudra" which organized marvelous trip.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Татьяна

Татьяна

Замечательно работающая организация. Работаю с компанией Мудра уже четвёртый год. Одни положительные впечатления, так как люди работающие в компании являются профессионалами своего дела. 

При выборе любой из программ на которую мы ездили нам предлагали на выбор несколько программ, организовывали визовое сопровождение, покупку авиабилетов. Дети довольны, родители тоже довольны . Рекомендую. 

ЧИТАТИ ДАЛІ
Родители

Родители

Уважаемые сотрудники компании Мудра!

Выражаем признательность за внимательное отношение и компетентный подход в организации летнего отдыха нашей дочери Дарьи.

Очень понравился лагерь, питание , качественные и интересные экскурсии, педагоги. Спасибо большое за участие. 

С уважением, родители.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Дмитрий

Дмитрий

Большое спасибо сотрудникам компании, особенно Александре, за высокий профессионализм и терпение. Благодаря осознанности во всех тонкостях подобных  курсов, я смог провести эти 3 месяца комфортно и в лучшей языковой школе Мальты, не переживая ни о чем.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Саша

Саша

Это были очень увлекательные 3 недели  с большим количеством экскурсий. Уроки были достаточно интересные и познавательные. Учителя веселые и добрые. Еда была не самой вкусно, но этого и стоило ожидать от Англии. Отдельное спасибо Оксане. В первый день было неловко и неудобно подойти познакомиться, а сейчас это мои друзья.Конечно ехать домой не хочется, но это и означает качество поездки. Ещё раз спасибо компании Mudra, Оксане и детей из группы, за то, что украсили это лето прекрасной поездкой.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Таня

Таня

Эти 3 недели для меня пролетели незаметно, я очень рада что сюда приехала, я познакомилась с людьми, получила большой опыт в английском. Понравились города которые мы видели. Очень понравились учителя, они всегда были добрые и интересны. В последний день я уже понимаю что не хочу уезжать из этого места и тем более расставаться с мальчиками с которыми я тут была, и мне понравился наш Групп Лидер который всегда нам помогал и поддерживал. Хочу сказать вам спасибо, что предоставили нам возможность приехать в этот лагерь.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Сергей

Сергей

Я имел опыт сотрудничества с этой компанией и остался очень доволен. Чувство уверенности что все получится не покидало меня ни разу. И все получилось!:-) Самое главное то, у меня всегда было ощущение что сотрудники компании лично были заинтересованы в моем успехе. Может быть так и было? Но впечатления исключительно хорошие.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Наталя

Наталя

Компанія "МУДРА" - це справді професіонали і люди, віддані своїй справі. Після того шляху, який ми пройшли разом, щоб моя мрія здійснилась, я з впевненістю можу сказати, що цим людям можна довіряти і, більше того, саме вони зроблять шлях до здійснення мрії швидшим і набагато легшим.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Брати Діма та Ваня

Брати Діма та Ваня

Доброго дня! Нам дуже все сподобалось. Коли ми сюди приїхали, було дуже багато італійців. Екскурсії були добрі, тільки жалко що портфель потіряли. Не сподобалось лише те, що що в нас змінювались аудиторії. Вчителі були найкращі. Нам дуже сподобалося. Тільки жалко, що маю їхати з Англії. РЕКОМЕНДУЮ ПОЇХАТИ В ЛАФБОРО.    

ЧИТАТИ ДАЛІ
Анастасия

Анастасия

Пролетел месяц в Канаде. Это было незабываемое время. В 2018 году планирую поступать в один из канадских колледжей. При совместном выборе колледжа и специальности с организацией "Мудра" решили, что мне было бы полезно слетать в Торонто и пройти подготовку к сдачи английского теста IELTS. 

Я не ошиблась в выборе города Торонто и организации Мудра, которая организовала все на высшем уровне. Спасибо за такую поездку и рада нашему дальнейшему сотрудничеству.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Антоніо

Антоніо

Ці 3 тижня, що я відбув в цьому таборі  були гарними. Мали багато цікавих екскурсій по відомим містам Англії. Екскурсії були нормальні.  Вчителі деякі були добрі і веселі, а деякі занадто строгі і нудні.  Їжа деколи не дуже була смачна. В загальному табір нормальний

ЧИТАТИ ДАЛІ
Анна

Анна

Дуже вдячна за допомогу в оформленні документів і за надання можливості дізнатися більше про вищі навчальні заклади за кордоном. Директор компанії Тетяна Шевченко особисто надавала мені всю інформацію з приводу університету, який я обрала. 
Вся інформація яку надавала компанія була правдивою і в мене не були ніяких проблем з документами. Для молодих людей які хочуть щоб їх життя було зв’язано з готельною справою я раджу обирати саме цю компанію.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Виталий

Виталий

Благодаря компании Мудра удалось значительно повысить уровень английского языка и полностью погрузиться в культуру Великобритании. Всем советую программу обучения и проживание в семье преподавателя. Воспоминания и эмоции на всю жизнь.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Назар

Назар

В компанії Mudra.ua працюють справжні професіонали своєї справи. Висококваліфіковані працівники надавали інформацію в будь-якому питанні і завжди допомагали. Надзвичайно задоволений послугами компанії, рекомендую всім хто хоче навчатися за кордоном!

ЧИТАТИ ДАЛІ
Ирина

Ирина

Хотела бы выразить благодарность компании "MUDRA", и лично Мельниченко Татьяне, за чудесно организованные поездки на обучение в Великобританию моей дочери Татьяны. За помощь в оформлении документов, за подбор кандидатов, за хорошее отношение и постоянный контроль со стороны компании. Все на высшем уровне, четко, аккуратно, понятно, безопасно. Мы планируем и дальше продолжить учебу в Великобритании. Желаем Вам успехов и процветания.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Анна

Анна

Отличные специалисты! Предлагают престижные учебные заведения и относятся к клиенту на высшем уровне, советую!

ЧИТАТИ ДАЛІ
Клим

Клим

Влітку минулого року ми з мамою планували поїздку до Англії. Я спочатку трохи боявся непорозуміння з жителями, але вони говорили чітко і ясно. Уроки Англійської були цікавими, бо нас розкидали по групам залежно від рівня знання мови. Жили ми у затишних кімнатках, харчувались  три рази в день. Після уроків було багато цікавих занять, нудно не було. А саме краще було те, що активності можна було вибрати на свій смак і уподобання. Приїхавши додому, у мене був заряд позитиву на весь навчальний рік вперед!

ЧИТАТИ ДАЛІ
Руслан

Руслан

Мне понравилась эта поездка, особенно экскурсии в Лондон и Кембридж.Уроки были интересными, а учителя понравились. Еда мне не очень понравилась, но вот пицца была очень вкусная. Дети были дружелюбными и мне понравилось с ними общаться.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Марія

Марія

Battle Abbey School

Влітку, протягом 4 тижнів, я навчалася в школі Battle Abbey, Сх. Сассекс. Я абсолютно впевнена, що час, проведений там,  не втратила намарне і отримала багато нових вражень. Загалом, такі поїздки корисні не тільки тому, що суттєво покращується англійська мова, особливо, розмовна англійська, а й тому, що знайомишся з новими людьми, з іншими культурами, оскільки в цій школі навчаються діти не тільки з Англії, але й  з Китаю (Гонконгу), Франції, Швеції та інших країн.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Марія

Марія

Майже рік я навчаюся на магістратурі в Нідерландах. За цей час я жодного раза не пожалкувала про свій вибір, який допомогла мені зробити команда компанії Мудра. В компанії працюють не просто експерти та професіонали у сфері освіти за кордоном, а неймовірно душевні та приємні люди. 

Якщо ви мрієте навчатися за кордоном, кожен день насолоджуватися життям та знайти себе в житті, звертайтеся в компанію Мудра, і ви точно залишитесь задоволеними власним вибором.

ЧИТАТИ ДАЛІ

Виникло багато запитань?
Ми з радістю надамо консультацію!

Отримати консультацію
Підписатися на новини
Безкоштовна консультація