International University of Applied Sciences (IUBH), Німеччина

Інформація

 • Країна: Німеччина
 • Місто: Берлін, Бад-Хоннеф, Мюнхен, Бад-Райхенхалль
 • Рік заснування: 1998
 • Кількість студентів: 15000
 • Вік: з 17 років

International University of Applied Sciences (IUBH), Німеччина

International University of Applied Sciences (IUBH) - міжнародний університет прикладних наук, один з кращих приватних університетів Німеччини та Ірландії, лідер за програмами навчання з менеджменту в сфері послуг.
 IUBH це:

 1. Кампуси у Німеччині та 2 кампуси в Ірландії. З них 4 кампуси приймают міжнародних студентів та проводять навчання на всіх програмах англійською мовою.
 2. Можливість вивчити німецьку мову на кампусі університету – безкоштовно.
 3. Високі рейтинги. Визнаний один з кращих університетів Німеччини для успішного кар’єрного зросту. Має 5 нагород (золоті преміум-печатки) від FIBAA. Є одним із кращих приватних університетів Німеччини за версією СНЕ.
 4. Високий відсоток працевлаштування. 98,5% випускників працевлаштовуються впродовж року після випуску. 75% випускників отримують високооплачувану роботу впродовж 3-х місяців після випуску.
 5. Стажування є обов’язковим для всіх програм. Для програм бакалаврату тривалість стажування – 1 семестр.
 6. Висока якість навчання. 97% студентів успішно закінчують програму навчання. Безпрецедентно високий відсоток успішності міжнародних студентів забезпечується якістю навчальних програм та невеликими класами (25-30 студентів).

 

 

 • Академічні програми
  • Підготовчі програми:
   • Програма підготовки до вступу на бакалаврат (Pathway Programme Bachelor)
   • Програма підготовки до вступу на магістратуру (Pre-Master Programme)
  • Бакалаврат (Bachelor)
  • Магістратура (Master)

  Початок занять:

  • Кампус Бонн-Бад Хоннеф: березень та вересень
  • Кампус Берлін: жовтень

  Навчальні моделі:

  • On Campus
  • Smart Entry (MBA Only)
  • Study & Work
 • Сфери навчання

  Програми на кампусі в Бад-Хоннеф:

  Бакалаврські програми:
  Aviation Management (B.A.)
  Int. Event Management (B.A.)
  Hospitality Management (B.A.)
  International Management (B.A.)
  Int. Marketing Management(B.A.)
  Tourism Management (B.A.)

  Програми магістратури:
  International Management (M.A.)
  IT Management (M.A.)
  Big Data Management (M.A.)1
  Aviation Management (M.A.)
  HR Management (M.A.)
  Finance & Accounting (M.A.)
  Health Care Management (M.A.)
  Hospitality Management (M.A.)
  Marketing Management (M.A.)
  Transport & Logistics (M.A.)
  MBA Int. Business (MBA)
  Engineering Management (M.A.)

  Програми на кампусі в Берліні:
  Програми магістратури:

  Международный бизнес MBA (MBA)
  Лидерство и менеджмент (M.A.)
  Международный менеджмент (M.A.)
  Международное управление авиацией (M.A.)
  Международное управление людскими ресурсами (M.A.)
  Международные финансы и бухгалтерский учет (M.A.)
  Международное управление здравоохранением (M.A.)
  Международное управление гостеприимством (M.A.)
  Международное управление маркетингом (M.A.)
  Управление ИТ (M.A.)

  Програми на кампусі в Мюнхені:

  Бакалаврські програми:
  International Management (B.A.)
  International Marketing (B.A)
  Accounting and Finance (B.A)
  HR Management B.A)
  Business Administration (B.A.)

  Програми магістратури:
  International Management (M.A.)
  IT Management (M.A.)
  HR Management (M.A.)
  Finance & Accounting (M.A.)
  Hospitality Management (M.A.)
  Marketing Management (M.A.)
  MBA Int. Business (MBA) • Проживання

  Проживання в Бад-Хоннеф пропонується в резиденціях кампусу. Університет має в своєму розпорядженні гуртожитки з 203 кімнатами. У кожного студента університету є право на розміщення в гуртожитку при своєчасній подачі заяви в приймальну комісію. Всі кімнати обладнані відповідно до стандартів - вбудована кухня, спальна кімната з ліжками і матрацами, шафа, стіл, стільці, полиці, балкон та ін. Також доступні пральня, місце для велосипедів, телевізор, Інтернет, телефон. Пральні машини і сушарки є у всіх гуртожитках.
  Кампус Bad Reichenhall: проживання в основному в 2-х і 3-х місцевих апартаментах з особистим кухнею і ванною кімнатою. Кількість одномісних кімнат обмежена і вимагає попереднього бронювання.
  Кампус Берлін: Розміщення можливе при співпраці з Союзом студентів в Берліні або в орендованих самим університетом апартаментах.
  Для своїх студентів в Кілларні та Дубліні IUBH допомагає з пошуком місця проживання. 

 • Дозвілля

  Студенти університету мають прекрасні можливості займатись саморозвитком у вільній час: спортивні заняття, танці, фотографія, драматичне мистецтво. Вечорами та на вихідних вони збираються з друзями та відвідують затишні кафе міста та грають в ігри в парку, що знаходиться неподалік.

 • Спорт

  На кампусі пропонуються хороші можливості для організації дозвілля: в літній час студенти можуть займатися плаванням і гольфом, гірським велосипедним спортом і скелелазінням; а в зимовий час - катанням на лижах, ковзанах і сноубордах.

   

!!!

International University of Applied Sciences (IUBH), Німеччина
International University of Applied Sciences (IUBH), Німеччина

Історії успіху

Дивитися всі
Виталий

Виталий

Благодаря компании Мудра удалось значительно повысить уровень английского языка и полностью погрузиться в культуру Великобритании. Всем советую программу обучения и проживание в семье преподавателя. Воспоминания и эмоции на всю жизнь.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Анна

Анна

Отличные специалисты! Предлагают престижные учебные заведения и относятся к клиенту на высшем уровне, советую!

ЧИТАТИ ДАЛІ
Олег

Олег

Два року тому ми звернулися в компанію Mudra. Освіта за кордоном з проханням підібрати індивідуальний шлях для навчання нашої дитини за кордоном. І хочу сказати, ми жодного разу не пожалкували, що звернулися саме в цю компанію. Ми довго обирали школу, в який буде навчатися наш син. Переживали, що дитині буде важно адаптуватися до навчальної системи Великобританії. Працівники не тільки підібрали школу, а й надали послуги психологічного та академічного супроводу дитині. 

ЧИТАТИ ДАЛІ
Jana

Jana

Boundary Oak School

Very professional company with individual approach to each student.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Кристина

Кристина

Татьяна с самого начала, еще до оплаты, помогла разобраться в программах, которые предоставляет университет, сразу сообщила о важных документах, связалась с ними. Мы слегка переживали, так как до этого уже имели дело с одной фирмой. Мы потеряли много времени и денег в пустую, а в итоге просто разорвали контракт. Сейчас благодаря Татьяне я учусь в университете, куда и поступали. Я довольна своим выбором. :) Если бы поступала ещё раз, обратились бы снова к Вам :)

ЧИТАТИ ДАЛІ
Артем

Артем

Мне понравились поездки,особенно: Лондон и Кембридж. Уроки были очень интересные, учителя понравились. Дети очень дружелюбные и я нашёл новых друзей. Правда еда была не особо вкусной. Ещё была хорошая групп лидерша, Оксана.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Александр

Александр

Hello my name is Oleksandr Sheredeko and I spent 3 weeks in Loughborough professional linguistic camp. During that time I enlarged my vocabulary a lot and I began to identify aspects of phonology such as word stress, sentence stress and intonation. We had interesting classes and teachers really helped us to improve ourselves in speaking communication, reading abilities, listening skills and vocabulary knowledge. To sum up I would like to show huge respect to company "Mudra" which organized marvelous trip.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Татьяна

Татьяна

Замечательно работающая организация. Работаю с компанией Мудра уже четвёртый год. Одни положительные впечатления, так как люди работающие в компании являются профессионалами своего дела. 

При выборе любой из программ на которую мы ездили нам предлагали на выбор несколько программ, организовывали визовое сопровождение, покупку авиабилетов. Дети довольны, родители тоже довольны . Рекомендую. 

ЧИТАТИ ДАЛІ
Дмитрий

Дмитрий

Большое спасибо сотрудникам компании, особенно Александре, за высокий профессионализм и терпение. Благодаря осознанности во всех тонкостях подобных  курсов, я смог провести эти 3 месяца комфортно и в лучшей языковой школе Мальты, не переживая ни о чем.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Саша

Саша

Это были очень увлекательные 3 недели  с большим количеством экскурсий. Уроки были достаточно интересные и познавательные. Учителя веселые и добрые. Еда была не самой вкусно, но этого и стоило ожидать от Англии. Отдельное спасибо Оксане. В первый день было неловко и неудобно подойти познакомиться, а сейчас это мои друзья.Конечно ехать домой не хочется, но это и означает качество поездки. Ещё раз спасибо компании Mudra, Оксане и детей из группы, за то, что украсили это лето прекрасной поездкой.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Таня

Таня

Эти 3 недели для меня пролетели незаметно, я очень рада что сюда приехала, я познакомилась с людьми, получила большой опыт в английском. Понравились города которые мы видели. Очень понравились учителя, они всегда были добрые и интересны. В последний день я уже понимаю что не хочу уезжать из этого места и тем более расставаться с мальчиками с которыми я тут была, и мне понравился наш Групп Лидер который всегда нам помогал и поддерживал. Хочу сказать вам спасибо, что предоставили нам возможность приехать в этот лагерь.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Сергей

Сергей

Я имел опыт сотрудничества с этой компанией и остался очень доволен. Чувство уверенности что все получится не покидало меня ни разу. И все получилось!:-) Самое главное то, у меня всегда было ощущение что сотрудники компании лично были заинтересованы в моем успехе. Может быть так и было? Но впечатления исключительно хорошие.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Наталя

Наталя

Компанія "МУДРА" - це справді професіонали і люди, віддані своїй справі. Після того шляху, який ми пройшли разом, щоб моя мрія здійснилась, я з впевненістю можу сказати, що цим людям можна довіряти і, більше того, саме вони зроблять шлях до здійснення мрії швидшим і набагато легшим.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Брати Діма та Ваня

Брати Діма та Ваня

Доброго дня! Нам дуже все сподобалось. Коли ми сюди приїхали, було дуже багато італійців. Екскурсії були добрі, тільки жалко що портфель потіряли. Не сподобалось лише те, що що в нас змінювались аудиторії. Вчителі були найкращі. Нам дуже сподобалося. Тільки жалко, що маю їхати з Англії. РЕКОМЕНДУЮ ПОЇХАТИ В ЛАФБОРО.    

ЧИТАТИ ДАЛІ
Анастасия

Анастасия

Пролетел месяц в Канаде. Это было незабываемое время. В 2018 году планирую поступать в один из канадских колледжей. При совместном выборе колледжа и специальности с организацией "Мудра" решили, что мне было бы полезно слетать в Торонто и пройти подготовку к сдачи английского теста IELTS. 

Я не ошиблась в выборе города Торонто и организации Мудра, которая организовала все на высшем уровне. Спасибо за такую поездку и рада нашему дальнейшему сотрудничеству.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Антоніо

Антоніо

Ці 3 тижня, що я відбув в цьому таборі  були гарними. Мали багато цікавих екскурсій по відомим містам Англії. Екскурсії були нормальні.  Вчителі деякі були добрі і веселі, а деякі занадто строгі і нудні.  Їжа деколи не дуже була смачна. В загальному табір нормальний

ЧИТАТИ ДАЛІ
Анна

Анна

Дуже вдячна за допомогу в оформленні документів і за надання можливості дізнатися більше про вищі навчальні заклади за кордоном. Директор компанії Тетяна Шевченко особисто надавала мені всю інформацію з приводу університету, який я обрала. 
Вся інформація яку надавала компанія була правдивою і в мене не були ніяких проблем з документами. Для молодих людей які хочуть щоб їх життя було зв’язано з готельною справою я раджу обирати саме цю компанію.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Ирина

Ирина

Хотела бы выразить благодарность компании "MUDRA", и лично Мельниченко Татьяне, за чудесно организованные поездки на обучение в Великобританию моей дочери Татьяны. За помощь в оформлении документов, за подбор кандидатов, за хорошее отношение и постоянный контроль со стороны компании. Все на высшем уровне, четко, аккуратно, понятно, безопасно. Мы планируем и дальше продолжить учебу в Великобритании. Желаем Вам успехов и процветания.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Клим

Клим

Влітку минулого року ми з мамою планували поїздку до Англії. Я спочатку трохи боявся непорозуміння з жителями, але вони говорили чітко і ясно. Уроки Англійської були цікавими, бо нас розкидали по групам залежно від рівня знання мови. Жили ми у затишних кімнатках, харчувались  три рази в день. Після уроків було багато цікавих занять, нудно не було. А саме краще було те, що активності можна було вибрати на свій смак і уподобання. Приїхавши додому, у мене був заряд позитиву на весь навчальний рік вперед!

ЧИТАТИ ДАЛІ
Руслан

Руслан

Мне понравилась эта поездка, особенно экскурсии в Лондон и Кембридж.Уроки были интересными, а учителя понравились. Еда мне не очень понравилась, но вот пицца была очень вкусная. Дети были дружелюбными и мне понравилось с ними общаться.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Марія

Марія

Battle Abbey School

Влітку, протягом 4 тижнів, я навчалася в школі Battle Abbey, Сх. Сассекс. Я абсолютно впевнена, що час, проведений там,  не втратила намарне і отримала багато нових вражень. Загалом, такі поїздки корисні не тільки тому, що суттєво покращується англійська мова, особливо, розмовна англійська, а й тому, що знайомишся з новими людьми, з іншими культурами, оскільки в цій школі навчаються діти не тільки з Англії, але й  з Китаю (Гонконгу), Франції, Швеції та інших країн.

ЧИТАТИ ДАЛІ
Марія

Марія

Майже рік я навчаюся на магістратурі в Нідерландах. За цей час я жодного раза не пожалкувала про свій вибір, який допомогла мені зробити команда компанії Мудра. В компанії працюють не просто експерти та професіонали у сфері освіти за кордоном, а неймовірно душевні та приємні люди. 

Якщо ви мрієте навчатися за кордоном, кожен день насолоджуватися життям та знайти себе в житті, звертайтеся в компанію Мудра, і ви точно залишитесь задоволеними власним вибором.

ЧИТАТИ ДАЛІ

Виникло багато запитань?
Ми з радістю надамо консультацію!

Отримати консультацію
Підписатися на новини